20 april | Junioren ABCDEF |
Team |
Nr |
Tegen |
|
|
Spel
|
Loc |
|
|
MO10-AUSTRALIE
|
|
De Kieviten MO10-2
|
|
|
09:00
|
Veld 4
|
info
|
|
MO10-BELGIE
|
|
L.S.C. ALECTO MO10-2
|
|
|
09:00
|
uit - KG Zand
|
info
|
|
MO10-CHINA
|
|
hdm MO10-2
|
|
|
10:25
|
Veld 4
|
info
|
|
|
MO12-1
|
|
HC Alphen MO12-1
|
|
|
14:00
|
1 Polytan Rio
|
info
|
|
|
Fluiten: Jip Dijksman (JO18-1) en Thijmen Richters (JO16-2) |
|
MO12-3
|
|
L.S.C. ALECTO MO12-2
|
|
|
09:00
|
uit - KG Water
|
info
|
|
MO12-4
|
|
Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO12-7
|
|
|
09:00
|
3 Polytan London
|
info
|
|
|
Fluiten: Lieke Richert (MO14-4) en Sabine Hendriks (Dames Sevens 2) |
|
MO12-5
|
|
HV Bleiswijk MO12-3
|
|
|
10:00
|
uit - KG Semi
|
info
|
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
|
Zelf een scheidsrechter meenemen aub
|
|
|
MO14-2
|
|
Rijswijksche Hockey Club MO14-3
|
|
|
11:35
|
2 Polytan Tokyo
|
info
|
|
|
Fluiten: Eline Hijmans (MO16-2) en Noortje de Kleijn (MO16-2) |
|
MO14-4
|
|
V.M.H.C. CARTOUCHE MO14-7
|
|
|
12:30
|
3 Polytan London
|
info
|
|
|
Fluiten: Sabine Hendriks (Dames Sevens 2) en Elise Kenens (MO16-2 zaal) |
|
MO14-5
|
|
V.M.H.C. CARTOUCHE MO14-8
|
|
|
13:15
|
uit - KG Zand
|
info
|
|
MO14-6 (BSN)
|
|
Klein Zwitserland MO14-11
|
|
|
10:45
|
3 Polytan London
|
info
|
|
|
Fluiten: Danae Visser (MO18-1) en Carmen Urlings (MO18-1) |
|
|
MO16-1
|
|
Hockey Club Wateringse Veld MO16-1
|
|
|
12:00
|
uit - KG Water
|
info
|
|
MO16-2
|
|
Craeyenhout MO16-3
|
|
|
15:15
|
2 Polytan Tokyo
|
info
|
|
|
Fluiten: Mels Gouka (JO18-1 zaal) en Stijn Groenhoff (JO18-1) |
|
MO16-4
|
|
Ring Pass Delft MO16-5
|
|
|
13:45
|
uit - KG Zand
|
info
|
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
MO16-5
|
|
Leidse Hockey Club Roomburg MO16-4
|
|
|
16:00
|
uit - KG Water
|
info
|
|
MO16-6 (BSN)
|
|
Hockey Club Rotterdam MO16-12
|
|
|
11:50
|
Veld 4
|
info
|
|
|
Fluiten: Hans Dool en Arie van Dijk |
|
|
MO18-1
|
|
D.H.C. Hudito MO18-1
|
|
|
13:30
|
2 Polytan Tokyo
|
info
|
|
|
Fluiten: Marco van Gent (Veteranen B) en Ewout Schriever (Veteranen B) |
|
MO18-4
|
|
Rijswijksche Hockey Club MO18-3
|
|
|
12:30
|
uit - KG Water
|
info
|
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
|
MO8-PAARS
|
|
Leidse Hockey Club Roomburg MO8-5
|
|
|
10:25
|
Veld 4
|
info
|
|
MO8-ROOD
|
|
Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO8-ZWART-mix
|
|
|
08:30
|
uit - KG Semi
|
info
|
|
MO8-ZWART
|
|
De Kieviten MO8-1
|
|
|
09:00
|
uit - KG Zand
|
info
|
|
|
MO9-BLAUW
|
|
Leidse Hockey Club Roomburg MO9-3
|
|
|
09:00
|
Veld 4
|
info
|
|
MO9-GEEL
|
|
L.S.C. ALECTO MO9-3
|
|
|
09:00
|
uit - KG Zand
|
info
|
|
MO9-ORANJE
|
|
De Kieviten MO9-2
|
|
|
09:00
|
Veld 4
|
info
|
|
MO9-WIT
|
|
HC Nieuwkoop MO9-1
|
|
|
10:25
|
Veld 4
|
info
|
|
|
JO10-DUITSLAND
|
|
V.M.H.C. CARTOUCHE JO10-3
|
|
|
08:45
|
uit - KG Zand
|
info
|
|
|
JO12-1
|
|
R.H.V. Leonidas JO12-1
|
|
|
11:30
|
uit - KG Water
|
info
|
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
JO12-3
|
|
Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO12-2
|
|
|
14:15
|
3 Polytan London
|
info
|
|
|
Fluiten: Olivier Schölvinck (JO18-1) en Thomas Spijer (JO18-1 zaal) |
|
|
JO14-1
|
|
HC Schiedam JO14-1
|
|
|
14:15
|
uit - KG Water
|
info
|
|
JO14-2
|
|
hdm JO14-3
|
|
|
17:45
|
uit - KG Water
|
info
|
|
JO14-3
|
|
V.M.H.C. CARTOUCHE JO14-3
|
|
|
08:25
|
1 Polytan Rio
|
info
|
|
JO14-4
|
|
HGC JO14-3
|
|
|
15:10
|
Veld 4
|
info
|
|
|
Fluiten: Martijn de Graaf (Forescate Legends) en Sabine Hendriks (Dames Sevens 2) |
|
|
JO16-1
|
|
Hockey Club Naarden JO16-1
|
|
|
12:10
|
1 Polytan Rio
|
info
|
|
|
Fluiten: Jip Dijksman (JO18-1) en Ton de Kleijn |
|
|
JO18-1
|
|
V.M.H.C. CARTOUCHE JO18-2
|
|
|
10:20
|
1 Polytan Rio
|
info
|
|
|
Fluiten: Ewout Schriever (Veteranen B) en Sebastiaan Koenders |
|
JO18-2
|
|
Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO18-3
|
|
|
13:30
|
Veld 4
|
info
|
|
|
Fluiten: Erik Kruysmulder (H30-1) en Sebastiaan Koenders |
|
|
JO8-BLAUW
|
|
LOHC JO8-India
|
|
|
09:45
|
uit - KG Zand
|
info
|
|