Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 18 jan - zon 19 jan - zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb


laat schema zien voor  


19 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 34333  ZAAL Dopie D1 - Wateringse veld D1       18:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47287  ZAAL Leiden MB5 - hdm MB4       16:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41266  ZAAL Klein Zwitserland MD10 - HGC MD10       10:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 39701  ZAAL Zoetermeer JD4 - Rijswijk JD3       12:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39841  ZAAL Westland JD1 - Berkel-Rodenrijs JD2       10:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 42306  ZAAL Ring Pass Delft JC12 - Klein Zwitserland JC3       12:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 47208  ZAAL hdm MB5 - Kieviten MB1       14:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47766  ZAAL Dordrecht JA1 - Pollux JA1       16:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1

19 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Dames 1 zaal 34297  Wateringse veld D1       19:20 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Dames 1 zaal 34261  Dopie D1       18:00 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Dames 4 zaal 33889  V.M.H.C. CARTOUCHE D3       13:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Dames 4 zaal 34437  Groen-Geel D8       14:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
 
Meisjes A6 (BSN) zaal 48108  V.M.H.C. CARTOUCHE MA6       13:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes A6 (BSN) zaal 48985  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA8       14:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes B2 zaal 46037  hdm MB5       13:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes B2 zaal 47214  De Kieviten MB1       14:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes B5 zaal 46726  LOHC MB5       16:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes B5 zaal 46446  hdm MB4       15:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 47139  Catwijck MB4       11:30 RIJNSBURG
Rijnsburgse Boys/ Middelmors
Noordwijkerweg 53
2231NJ RIJNSBURG
hal: veld1
Meisjes B6 zaal 46045  HC Pijnacker MB5       12:10 RIJNSBURG
Rijnsburgse Boys/ Middelmors
Noordwijkerweg 53
2231NJ RIJNSBURG
hal: veld1
Meisjes C1 zaal 43107  HC Ypenburg MC1       16:10 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C1 zaal 43249  hdm MC2       15:30 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 44713  Catwijck MC3       14:10 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 43822  Rijswijksche Hockey Club MC3       13:30 RIJSWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes C4 zaal 44523  L.S.C. ALECTO MC4       14:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes C4 zaal 43270  Leidse Hockey Club Roomburg MC5       14:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes C7 zaal 43569  HC Ypenburg MC7       14:10 ROTTERDAM
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes C7 zaal 43677  Hockey Club Rotterdam MC14       13:30 ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes C8 (BSN) zaal 43389  Berkel Rodenrijs MC11       10:55 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Meisjes C8 (BSN) zaal 43103  H.C. HISALIS MC5       11:35 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Meisjes D2 zaal 40475  MHC Voorhout MD1       09:30 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 41864  Ring Pass Delft MD2       10:10 SASSENHEIM
Let op: Uittenue mee!   
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
Meisjes D3 zaal 41602  Goudse MHC MD3       10:50 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Meisjes D3 zaal 41217  HC Pijnacker MD4       10:10 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Meisjes D5 zaal 40748  Klein Zwitserland MD8       10:50 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D5 zaal 40921  Leidse Hockey Club Roomburg MD3       10:10 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D6 zaal 41452  V.M.H.C. CARTOUCHE MD5       10:10 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes D6 zaal 42045  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD7       09:30 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes D7 zaal 41146  HGC MD10       10:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes D7 zaal 41842  Klein Zwitserland MD10       09:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
 
Heren 1 zaal 32328  Hockeyclub Barendrecht H1       16:30 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Heren 1 zaal 32313  Goudse MHC H1       14:50 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
Jongens A1 zaal 47523  Dordrechtse Mixed Hockey Club JA1       16:00 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 47528  VMHC Pollux JA1       17:20 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 45073  HDS JB12       14:10 LEIDERDORP
Does, Sporthal De
Amaliaplein 40A
2351PV LEIDERDORP
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 45284  Leidse Hockey Club Roomburg JB2       14:50 LEIDERDORP
Does, Sporthal De
Amaliaplein 40A
2351PV LEIDERDORP
hal: Veld 1
Jongens C1 zaal 42798  hdm JC2       12:50 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens C1 zaal 42397  G.H.C. RAPID JC1       12:10 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens C2 zaal 42722  Ring Pass Delft JC12       12:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens C2 zaal 42473  Klein Zwitserland JC3       11:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens C3 zaal 42375  Klein Zwitserland JC5       12:10 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: TSH
Jongens C3 zaal 42102  hdm JC4       12:50 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: TSH
Jongens D1 zaal 39823  HC Schiedam JD1       10:35 MAASLAND
Hofstede, Sporthal De
Hofsingel 93
3155AL MAASLAND
hal: Veld 1
Jongens D1 zaal 39629  hdm JD2       09:55 MAASLAND
Hofstede, Sporthal De
Hofsingel 93
3155AL MAASLAND
hal: Veld 1
Jongens D2 zaal 39430  HV Westland JD1       10:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D2 zaal 39975  Berkel Rodenrijs JD2       09:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D3 zaal 39896  L.S.C. ALECTO JD3       10:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Jongens D3 zaal 40175  HGC JD4       10:50 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Jongens D4 zaal 39510  Rijswijksche Hockey Club JD3       11:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Let op: Uittenue mee!   
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D4 zaal 39358  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD4       12:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1