Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 15 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan - zat 25 jan


laat schema zien voor  


4 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 36021  ZAAL Hisalis M6E3 - Alecto M6E4       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35525  ZAAL Leiden M8E1 - Roomburg M8E1       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35113  ZAAL HUDITO JF2 - Wateringse veld JF2       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36355  ZAAL Klein Zwitserland M6E3 - Roomburg M6E2       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37871  ZAAL Alphen JF1 - Noordwijk JF1       11:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36730  ZAAL Rijswijk J8E2 - hdm J8E2       13:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45366  ZAAL Roomburg JB3 - hdm JB7       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 48148  ZAAL HGC MA7 - Zoetermeer MA6       15:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 48394  ZAAL Cartouche MA6 - HUDITO MA3       17:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1

4 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes 6E1 zaal 36565  Leidse Hockey Club Roomburg M6E2       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E1 zaal 36459  Klein Zwitserland M6E3       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 zaal 38886  LOHC M6E7       12:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 zaal 38991  Noordwijk M6E4       12:50 WARMOND
Let op: Uittenue mee!   
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Meisjes 6E6 zaal 36128  H.C. HISALIS M6E3       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 6E6 zaal 36234  L.S.C. ALECTO M6E4       14:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 35428  LOHC M8E1       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 35629  Leidse Hockey Club Roomburg M8E1       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 36370  HC Alphen M8E4       11:40 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 36589  Craeyenhout M8E3       11:00 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 37122  L.S.C. ALECTO M8E3       13:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes 8E3 zaal 37016  Klein Zwitserland M8E8       14:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A4 zaal 48220  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA6       16:20 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A4 zaal 48500  HGC MA7       15:00 VOORSCHOTEN
Let op: Uittenue mee!   
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A6 (BSN) zaal 49301  V.M.H.C. CARTOUCHE MA6       17:00 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A6 (BSN) zaal 49113  D.H.C. Hudito MA3       18:20 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 47196  HV Bleiswijk MB2       15:30 BLEISWIJK
Let op: Uittenue mee!   
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 46460  hdm MB2       16:10 BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Meisjes B3 zaal 46272  Craeyenhout MB3       14:20 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes B3 zaal 46585  hdm MB3       13:40 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C1 zaal 44607  H.C. HISALIS MC1       14:40 SCHIEDAM
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
Meisjes C1 zaal 44677  HC Schiedam MC1       15:20 SCHIEDAM
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 44384  Klein Zwitserland MC11       11:30 'S-GRAVENHAGE
Transvaal Sporthal
Colensostraat 2
2572NR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Meisjes C6 zaal 43352  Wateringse veld MC5       12:10 'S-GRAVENHAGE
Transvaal Sporthal
Colensostraat 2
2572NR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
MF1 zaal 36851  Noordwijk MF1       10:50 NOORDWIJKERHOUT
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
MF1 zaal 36745  HDS MF1       10:10 NOORDWIJKERHOUT
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
MF2 zaal 36320  Catwijck MF2       14:55 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
MF2 zaal 36525  H.C. HISALIS MF2       14:15 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
JF1 zaal 35222  D.H.C. Hudito JF2       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
JF1 zaal 35328  Wateringse veld JF2       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
JF2 zaal 39321  Wateringse veld JF1       11:40 'S-GRAVENHAGE
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
JF2 zaal 39332  Wateringse veld MIXF1       12:20 'S-GRAVENHAGE
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
JF3 zaal 37658  Noordwijk JF1       12:20 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
JF3 zaal 37764  HC Alphen JF1       11:00 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens 6E1 zaal 35016  L.S.C. ALECTO J6E1       10:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 6E1 zaal 34813  V.M.H.C. CARTOUCHE J6E1       09:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 6E2 zaal 36718  Rijswijksche Hockey Club J6E1       13:30 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Jongens 6E2 zaal 36821  hdm J6E2       14:10 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Jongens 8E1 zaal 36625  hdm J8E2       13:00 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 36836  Rijswijksche Hockey Club J8E2       14:20 VOORSCHOTEN
Let op: Uittenue mee!   
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 36199  Leidse Hockey Club Roomburg J8E2       14:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens 8E2 zaal 35986  hdm J8E3       14:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens A2 zaal 47754  Leidse Hockey Club Roomburg JA2       11:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 47970  Goudse MHC JA1       12:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 45259  Leidse Hockey Club Roomburg JB3       15:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 44982  hdm JB7       16:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens C2 zaal 42255  V.M.H.C. CARTOUCHE JC3       14:50 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens C2 zaal 42849  Rijswijksche Hockey Club JC12       14:10 LEIDSCHENDAM
Let op: Uittenue mee!   
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B