Wedstrijden quicklinks

zat 19 aug - zon 20 aug - zat 26 aug - zon 27 aug - zat 2 sep - zat 16 sep - zat 30 sep - zat 7 okt


laat schema zien voor  


26 augustus | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes 8E1  De Kieviten ME1       10:45 Veld 4  info
beide teams 1 scheids
Meisjes 8E2  De Kieviten ME2       10:45 Veld 4  info
Drieluik met ME3. 10.45 uur ME2-Kieviten ME2 - 11.15 uur ME3-Kieviten ME2 - 11.45 uur ME2 - ME3
Meisjes 8E4  De Kieviten ME3       12:30 Veld 4  info
Drieluik met ME5. 12.30 uur ME4-Kieviten ME3 - 13.00 uur ME5-Kieviten ME3 - 13.30 uur ME4 - ME5
 
Meisjes A1  Hockey Club Houten MA1       n.n.b uit -   info
beide teams 1 scheids
Meisjes A2  De Kieviten MA2       09:00 Veld 1 RIO  info
beide teams 1 scheids
Meisjes A3  De Kieviten MA3       n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes B1  Leidse Hockey Club Roomburg MB1       12:30 uit -   info
beide teams 1 scheids
Meisjes B2  De Kieviten MB2       n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B4  De Kieviten MB4       15:00 Veld 3 Londen  info
Meisjes B5  hdm MB7       09:00 Veld 3 Londen  info
beide teams 1 scheids
Meisjes B6  De Kieviten MB5       15:30 Veld 2 Tokyo  info
 
Meisjes C1  Xenios MC1       12:30 Veld 1 RIO  info
3-luik met Fletiomare / alle teams 1 scheids
Meisjes C2  De Kieviten MC2       09:00 Veld 2 Tokyo  info
beide teams 1 scheids
Meisjes C3  De Kieviten MC3       10:30 Veld 2 Tokyo  info
beide teams 1 scheids
Meisjes C5  hdm MC8       12:00 Veld 3 Londen  info
Meisjes C6  hdm MC9       13:30 Veld 3 Londen  info
Meisjes C7  hdm MC11       13:45 Veld 2 Tokyo  info
 
Meisjes D2  De Kieviten MD2       09:00 Veld 4  info
Meisjes D3  De Kieviten MD3       n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D4  hdm MD5       10:30 Veld 3 Londen  info
Meisjes D5  hdm MD7       12:15 Veld 2 Tokyo  info
 
Jongens 8E1  De Kieviten JE1       n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
beide teams 1 scheids
Jongens 8E2  De Kieviten J8E2       n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Drieluik met JE3
Jongens 8E3  De Kieviten JE2       n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
beide teams 1 scheids
 
Jongens A1 (selectiegroep)  De Kieviten JA1       14:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
beide teams 1 scheids
 
Jongens C1  Leidse Hockey Club Roomburg JC1       n.n.b uit -   info
beide teams 1 scheids
 
Jongens D1  Goudse MHC JD1       10:45 Veld 1 RIO  info
beide teams 1 scheids
Jongens D2  De Kieviten JD1       n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!