Wedstrijden quicklinks

zon 22 apr - zat 28 apr - zon 29 apr - zat 5 mei - zon 6 mei - zat 12 mei - zon 13 mei - zat 19 mei


laat schema zien voor  


20 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 38429  ZAAL Dordrecht H1 - HDS H1       19:05 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38428  ZAAL Dordrecht H1 - Pijnacker H1       22:25 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35261  ZAAL HUDITO H1 - DSHC H1       19:55 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35263  ZAAL Pijnacker H1 - HDS H1       20:45 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40931  ZAAL Berkel-Rodenrijs MF3 - Pijnacker MF3       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40570  ZAAL Alphen JF2 - Alecto JF1       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43977  ZAAL Roomburg M8E3 - Noordwijk M8E3       14:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 41941  ZAAL hdm JE7 - Klein Zwitserland JE8       10:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 42681  ZAAL Westland ME7 - Leiden ME10       12:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 42190  ZAAL Alecto ME9 - Ypenburg ME7       16:40 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ZAALBLOK 42674  ZAAL Hisalis ME1 - Leiden ME12       14:40 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40460  ZAAL Alecto JF2 - Roomburg JF4       12:40 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1

20 januari | Overig

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !

20 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E06 zaal 43170  L.S.C. ALECTO ME6       10:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E06 zaal 43115  De Kieviten ME4       09:30 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E07 zaal 42631  Goudse MHC ME6       08:45 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Meisjes 6E07 zaal 42554  HC Nieuwkoop ME2       09:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Meisjes 6E08 zaal 42129  HC Ypenburg ME7       16:00 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E08 zaal 42158  L.S.C. ALECTO ME9       17:20 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E09 zaal 42655  LOHC ME10       11:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes 6E09 zaal 42711  HV Westland ME7       12:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes 6E10 zaal 42704  H.C. HISALIS ME1       15:20 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E10 zaal 42654  LOHC ME12       14:00 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E11 zaal 43254  hdm ME9       12:10 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E11 zaal 43197  Klein Zwitserland ME10       11:30 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 45014  Klein Zwitserland M8E6       12:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes 8E3 zaal 44959  HGC M8E3       11:30 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes 8E4 zaal 44429  V.M.H.C. CARTOUCHE M8E3       12:50 LEIDSCHENDAM
Cartouche Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Meisjes 8E4 zaal 44413  HC Alphen M8E3       12:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Meisjes 8E5 zaal 43974  Noordwijk M8E3       14:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes 8E5 zaal 43970  Leidse Hockey Club Roomburg M8E3       13:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes A2 zaal 52164  Wateringse veld MA1       3 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
Meisjes A2 zaal 51715  HDS MA2       3 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
Meisjes A3 zaal 51118  Catwijck MA2       2 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes A3 zaal 51402  HC Ypenburg MA4       3 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 50173  Rijswijksche Hockey Club MB1       4 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Meisjes B1 zaal 49840  HC Ypenburg MB1       3 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Meisjes B2 zaal 49425  V.M.H.C. CARTOUCHE MB3       0 ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Meisjes B2 zaal 48859  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB3       1 ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Meisjes C5 zaal 47156  HC Nieuwkoop MC2       3 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Meisjes C5 zaal 47618  V.M.H.C. CARTOUCHE MC8       5 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Meisjes F2 zaal 40924  Craeyenhout MF1       10:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: Veld 1 (kleine zaal)
Meisjes F2 zaal 40813  HDS MF1       10:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: Veld 1 (kleine zaal)
Meisjes F3 zaal 41261  HC Pijnacker MF3       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes F3 zaal 40814  Berkel Rodenrijs MF3       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes F4 zaal 40868  Wateringse veld MF3       11:20 WATERINGEN
Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
Meisjes F4 zaal 40901  Craeyenhout MF3       10:40 WATERINGEN
Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
 
Heren 1 zaal 35266  D.H.C. Hudito H1       2 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
Heren 1 zaal 35269  DSHC H1       2 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
 
Jongens 6E4 zaal 41948  V.M.H.C. CARTOUCHE JE10       11:40 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 41964  Leidse Hockey Club Roomburg JE6       12:20 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
Jongens 6E6 zaal 41787  Klein Zwitserland JE7       10:50 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E6 zaal 41759  HDS JE3       10:10 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E7 zaal 41929  Klein Zwitserland JE8       10:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens 6E7 zaal 41916  hdm JE7       09:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens 8E1 zaal 43787  V.M.H.C. CARTOUCHE J8E2       11:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 8E1 zaal 43784  HDS J8E1       12:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 8E2 zaal 43595  Leidse Hockey Club Roomburg J8E1       14:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 43609  LOHC J8E2       13:30 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 43822  Leidse Hockey Club Roomburg J8E2       16:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 43809  LOHC J8E3       15:30 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Jongens B1 zaal 48777  V.M.H.C. CARTOUCHE JB1       8 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens B1 zaal 48046  HGC JB1       2 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens B2 zaal 48680  Goudse MHC JB1       3 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 48082  HGC JB2       3 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Jongens F1 zaal 40503  Wateringse veld JF1       12:00 WATERINGEN
Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
Jongens F1 zaal 40515  MHC Forescate JF4       12:40 WATERINGEN
Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
Jongens F2 zaal 40663  L.S.C. ALECTO JF1       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens F2 zaal 40660  HC Alphen JF2       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens F3 zaal 40635  L.S.C. ALECTO JF2       12:00 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens F3 zaal 40494  Leidse Hockey Club Roomburg JF4       13:20 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens F4 zaal 40448  Wateringse veld JF1       13:20 WATERINGEN
Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
Jongens F4 zaal 40515  MHC Forescate JF1       12:40 WATERINGEN
Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2

20 januari | Midwinter comp.

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
MW Meisjes A6 (BSN) 27752  MHCHBS MA6       3 VOORSCHOTEN info
MW Meisjes B7 (BSN) 27747  Waterlandse Hockey Club MB2       0 VOORSCHOTEN info
MW Meisjes C8 (BSN) 27740  HC Bloemendaal MC6       2 VOORSCHOTEN info