Wedstrijden quicklinks

zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 10 feb - zon 11 feb


laat schema zien voor  


28 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 51885  ZAAL Roomburg MA1 - Ring Pass Delft MA1       14:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 48467  ZAAL Klein Zwitserland JB2 - HCRB JB1       16:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 38377  ZAAL Rijswijk JD12 - Ring Pass Delft JD2       10:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40343  ZAAL HDS D2 - Kieviten DA       14:10 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45973  ZAAL Alecto JC1 - Roomburg JC1       12:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 39936  ZAAL Noordwijk DJ3 - Craeyenhout DJ7       16:10 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ZAALBLOK 49526  ZAAL Gouda MB1 - Ypenburg MB1       15:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37052  ZAAL Derby MD1 - Ypenburg MD1       10:10 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47822  ZAAL Alphen MC4 - Leiden MC5       14:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 36117  ZAAL Gouda MD2 - Berkel-Rodenrijs MD6       10:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 48217  ZAAL Rotterdam JB7 - Klein Zwitserland JB6       12:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 51795  ZAAL Alphen MA5 - Leiden MA6       17:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1

28 januari | Overig

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !

28 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Dames 12 zaal 40349  HDS D2       13:30 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Dames 12 zaal 40354  De Kieviten DA       14:50 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Dames III zaal 39768  L.S.C. ALECTO /Augustinus D6       16:50 LEIDERDORP
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Dames III zaal 39386  Catwijck D2       16:10 LEIDERDORP
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Dames V zaal 39903  Craeyenhout DJ7       15:30 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Dames V zaal 39935  Noordwijk DJ3       16:50 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
 
Meisjes A1 zaal 51901  Leidse Hockey Club Roomburg MA1       13:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 51550  Ring Pass Delft MA1       14:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes A4 zaal 51292  MHC Voorhout MA2       14:10 KATWIJK ZH
Cleijn Duin, Sporthal
Stadhoudersdreef 1
2224BN KATWIJK ZH
hal: veld 1
Meisjes A4 zaal 52043  H.C. HISALIS MA2       14:50 KATWIJK ZH
Cleijn Duin, Sporthal
Stadhoudersdreef 1
2224BN KATWIJK ZH
hal: veld 1
Meisjes A5 zaal 51677  LOHC MA6       17:50 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A5 zaal 51336  HC Alphen MA5       16:30 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 50494  HC Ypenburg MB1       14:30 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 50291  Goudse MHC MB1       15:50 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 49863  LOHC MB5       14:50 SASSENHEIM
Korf Sporthal de
Sportdreef 8A
2171KM SASSENHEIM
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 49127  hdm MB7       14:10 SASSENHEIM
Korf Sporthal de
Sportdreef 8A
2171KM SASSENHEIM
hal: Veld 1
Meisjes C4 zaal 47937  L.S.C. ALECTO MC3       12:10 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes C4 zaal 46271  HC Alphen MC5       11:30 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 47668  LOHC MC5       14:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes C6 zaal 46263  HC Alphen MC4       13:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes D1 zaal 37215  H.C. Derby MD1       09:30 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes D1 zaal 36455  HC Ypenburg MD1       10:50 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 35815  hdm MD3       09:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D2 zaal 36073  V.M.H.C. CARTOUCHE MD3       10:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D3 zaal 36553  HV Westland MD3       12:40 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
Meisjes D3 zaal 37174  HDS MD3       12:00 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
Meisjes D4 zaal 35569  hdm MD6       15:10 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes D4 zaal 36120  Wateringse veld MD2       14:30 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes D7 zaal 35699  Goudse MHC MD2       09:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes D7 zaal 36934  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MD6       10:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens A1 zaal 51075  Goudse MHC JA11       13:30 REEUWIJK
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 51074  Rijswijksche Hockey Club JA11       14:10 REEUWIJK
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 51018  hdm JA3       12:10 'S-GRAVENHAGE
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 50903  Klein Zwitserland JA3       12:50 'S-GRAVENHAGE
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 48763  HCRB JB1       15:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens B2 zaal 48096  Klein Zwitserland JB2       16:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens B4 zaal 48318  Hockey Club Rotterdam JB7       11:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens B4 zaal 48598  Klein Zwitserland JB6       12:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens C1 zaal 46009  L.S.C. ALECTO JC1       11:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens C1 zaal 45987  Leidse Hockey Club Roomburg JC1       12:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens C3 zaal 45859  LOHC JC4       15:20 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Jongens C3 zaal 45874  Noordwijk JC2       14:40 WARMOND
Let op: Uittenue mee!   
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Jongens C4 zaal 52443  HCRB JC2       12:10 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
Jongens C4 zaal 52433  MHC Voorhout JC2       12:50 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
Jongens D1 zaal 38366  Ring Pass Delft JD1       12:50 DELFT
Let op: Uittenue mee!   
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Jongens D1 zaal 37832  hdm JD1       12:10 DELFT
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Jongens D3 zaal 37859  Rijswijksche Hockey Club JD12       09:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D3 zaal 37742  Ring Pass Delft JD2       10:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Let op: Uittenue mee!   
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1