Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 16 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan


laat schema zien voor  


15 december | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 45939  ZAAL Noordwijk JB2 - Alecto JB2       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37566  ZAAL Alphen ME8 - Alecto ME8       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39887  ZAAL Westland M8E2 - HDS M8E1       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40537  ZAAL Alecto ME9 - Klein Zwitserland ME17       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1

15 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E06 zaal 40748  L.S.C. ALECTO ME9       14:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 6E06 zaal 40640  Klein Zwitserland ME17       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 6E07 zaal 39982  De Kieviten ME6       11:30 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E07 zaal 39871  Klein Zwitserland ME12       12:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E09 zaal 37797  L.S.C. ALECTO ME8       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E09 zaal 37688  HC Alphen ME8       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 40127  HDS M8E1       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 39998  HV Westland M8E2       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 49526  HV Westland MA1       3 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 48863  H.C. Derby MA1       2 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes A3 zaal 49745  HGC MA3       3 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes A3 zaal 49878  MHC Voorhout MA4       1 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes A4 zaal 49776  HCRB MA3       2 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes A4 zaal 49892  HGC MA4       5 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes B5 zaal 47096  Catwijck MB4       3 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes B5 zaal 47132  HGC MB5       2 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes B6 zaal 47969  V.M.H.C. CARTOUCHE MB8       1 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes B6 zaal 48060  Leidse Hockey Club Roomburg MB6       3 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes B7 Zaal (BSN) 46873  HDS MB6       1 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes B7 Zaal (BSN) 46865  Klein Zwitserland MB5       2 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 41460  V.M.H.C. CARTOUCHE JE8       10:10 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens 6E4 zaal 41241  L.S.C. ALECTO JE4       09:30 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens 6E5 zaal 41021  Berkel Rodenrijs JE6       10:20 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
Jongens 6E5 zaal 41128  Klein Zwitserland JE7       09:40 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
Jongens 6E6 zaal 38938  De Kieviten JE4       10:40 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E6 zaal 39156  hdm JE9       10:00 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E7 zaal 38610  Leidse Hockey Club Roomburg JE8       12:40 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E7 zaal 38712  hdm JE10       12:00 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 39832  V.M.H.C. CARTOUCHE J8E2       15:55 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, Sportcomplex de
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 39943  Leidse Hockey Club Roomburg J8E2       15:15 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, Sportcomplex de
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 38185  HDS J8E2       14:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 38290  De Kieviten J8E1       14:50 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 41359  HGC J8E4       15:10 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Jongens 8E3 zaal 41132  H.C. HISALIS J8E2       14:30 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Jongens A2 zaal 48427  De Kieviten JA2       6 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens A2 zaal 48716  LOHC JA3       5 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens B2 zaal 45976  L.S.C. ALECTO JB2       1 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 45960  Noordwijk JB2       2 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 45736  L.S.C. ALECTO JB3       3 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens B3 zaal 45740  hdm JB5       1 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens C2 zaal 43556  Leidse Hockey Club Roomburg JC2       3 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Jongens C2 zaal 43595  LOHC JC3       4 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1