Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 16 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan


laat schema zien voor  


16 december | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 34955  ZAAL Cartouche JD2 - Rijswijk JD1       10:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 49645  ZAAL Alecto MA2 - HGC MA2       16:25 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 48753  ZAAL Roomburg JA1 - Leiden JA1       14:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 47088  ZAAL Alecto MB12 - Klein Zwitserland MB2       14:25 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36665  ZAAL IJssel HJ2 - Schiedam HJ6       18:25 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44273  ZAAL Pijnacker MC5 - Kieviten MC2       12:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)

16 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Dames 1 zaal 35747  Noordwijk D1       16:50 NOORDWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Dames 1 zaal 35759  Leidse Hockey Club Roomburg D1       16:10 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Dames V zaal 36875  Thor DJ1       12:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Dames V zaal 36883  D.H.C. Hudito DJ2       11:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
 
Meisjes A2 zaal 49219  HGC MA2       15:45 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A2 zaal 49492  L.S.C. ALECTO MA2       17:05 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 47194  Klein Zwitserland MB2       13:45 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 47152  L.S.C. ALECTO MB12       15:05 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B2 zaal 46906  Rijswijksche Hockey Club MB2       16:50 RIJSWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Meisjes B2 zaal 46851  hdm MB3       16:10 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Meisjes B4 zaal 47267  HGC MB7       12:10 KATWIJK ZH
Cleijn Duin, Sporthal
Stadhoudersdreef 1
2224BN KATWIJK ZH
hal: veld 1
Meisjes B4 zaal 47309  Catwijck MB5       12:50 KATWIJK ZH
Cleijn Duin, Sporthal
Stadhoudersdreef 1
2224BN KATWIJK ZH
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal 44423  Hockeyclub Barendrecht MC2       12:10 BERGSCHENHOEK
Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
Meisjes C1 zaal 44461  Hockey Club Rotterdam MC3       11:30 BERGSCHENHOEK
Let op: Uittenue mee!   
Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
Meisjes C2 zaal 44291  HDS MC1       14:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes C2 zaal 44331  De Kieviten MC1       14:50 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 44378  HC Pijnacker MC5       11:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes C3 zaal 44335  De Kieviten MC2       12:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes C4 zaal 44015  G.H.C. RAPID MC3       14:10 NAALDWIJK
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
Meisjes C4 zaal 44102  HV Westland MC4       14:50 NAALDWIJK
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
Meisjes C5 zaal 45057  De Kieviten MC3       12:50 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes C5 zaal 45132  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC5       12:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes C8 Zaal (BSN) 44049  HC Alphen MC6       13:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Arena, Sporthal De
Diamantstraat 29-31
2403AS ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C8 Zaal (BSN) 44000  L.S.C. ALECTO MC4       14:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Arena, Sporthal De
Diamantstraat 29-31
2403AS ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D1 zaal 33728  hdm MD2       09:40 'S-GRAVENHAGE
Blinkerd, Sporthal De
Seinpoststraat 150
2586HC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D1 zaal 33680  Klein Zwitserland MD2       09:00 'S-GRAVENHAGE
Blinkerd, Sporthal De
Seinpoststraat 150
2586HC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D4 zaal 32654  L.S.C. ALECTO MD3       09:30 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes D4 zaal 32677  LOHC MD5       10:10 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
 
Heren 1 zaal 31369  HC Schiedam H1       15:00 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
Heren 1 zaal 31368  Groen-Geel H1       16:40 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
Heren III zaal 36662  HC De IJssel HJ2       17:45 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Heren III zaal 36607  HC Schiedam HJ6       19:05 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
 
Jongens A1 zaal 48584  Leidse Hockey Club Roomburg JA1       13:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens A1 zaal 48650  LOHC JA1       14:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens C3 zaal 42962  Leidse Hockey Club Roomburg JC3       14:10 PIJNACKER
Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ PIJNACKER
hal: Veld 1
Jongens C3 zaal 42972  HC Pijnacker JC2       13:30 PIJNACKER
Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ PIJNACKER
hal: Veld 1
Jongens C4 zaal 43729  Klein Zwitserland JC4       14:20 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens C4 zaal 43701  Wateringse veld JC2       13:40 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens D1 zaal 34929  V.M.H.C. CARTOUCHE JD2       09:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens D1 zaal 34909  Rijswijksche Hockey Club JD1       10:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens D2 zaal 34814  HGC JD3       11:30 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens D2 zaal 34794  V.M.H.C. CARTOUCHE JD4       12:10 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens D3 zaal 34432  De Kieviten JD2       12:40 LEIDERDORP
Does, Sporthal De
Amaliaplein 40A
2351PV LEIDERDORP
hal: Veld 1
Jongens D3 zaal 34444  Leidse Hockey Club Roomburg JD3       12:00 LEIDERDORP
Does, Sporthal De
Amaliaplein 40A
2351PV LEIDERDORP
hal: Veld 1
Jongens D4 zaal 34664  LOHC JD5       12:10 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Jongens D4 zaal 34696  Hockey Club Rotterdam JD5       12:50 ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Jongens D5 zaal 34566  HV Bleiswijk JD1       10:50 BLEISWIJK
Let op: Uittenue mee!   
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Jongens D5 zaal 34546  Goudse MHC JD2       10:10 BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1