Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 16 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan


laat schema zien voor  


8 december | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 48047  ZAAL hdm MB9 - Noordwijk MB4       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38234  ZAAL Wateringse veld M8E6 - Nieuwkoop M8D1       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41100  ZAAL Rijswijk M8E3 - Zoetermeer M8E2       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39601  ZAAL Victoria JE4 - Berkel-Rodenrijs JE6       10:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 41025  ZAAL hdm J8E5 - Klein Zwitserland J8E5       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39926  ZAAL Klein Zwitserland JE10 - Cartouche JE10       12:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 41450  ZAAL hdm JE10 - Catwijck JE2       14:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)

8 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E06 zaal 38757  HDS ME11       10:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
Meisjes 6E06 zaal 38556  LOHC ME11       10:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
Meisjes 6E08 zaal 37573  Klein Zwitserland ME14       14:10 DELFT
Wippolder, Sporthal
Rijksstraatweg 9
2628GZ DELFT
hal: Veld 1
Meisjes 6E08 zaal 37787  HC Pijnacker ME6       14:50 DELFT
Wippolder, Sporthal
Rijksstraatweg 9
2628GZ DELFT
hal: Veld 1
Meisjes 6E09 zaal 40754  L.S.C. ALECTO ME8       10:50 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes 6E09 zaal 40533  Ring Pass Delft ME7       10:10 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes 8E1 zaal 40777  Rijswijksche Hockey Club M8E1       17:20 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 40564  Klein Zwitserland M8E3       16:40 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 40888  Rijswijksche Hockey Club M8E3       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 40997  Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E2       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 42544  LOHC M8E4       14:50 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes 8E3 zaal 42550  L.S.C. ALECTO M8E5       14:10 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes 8E4 zaal 38044  HGC M8E7       14:10 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 37925  HV Westland M8E3       13:30 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes 8E5 zaal 38465  Wateringse veld M8E6       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E5 zaal 38354  HC Nieuwkoop M8D1       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 49868  H.C. Derby MA1       4 ALBLASSERDAM
Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 49490  G.H.C. RAPID MA1       3 ALBLASSERDAM
Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
Meisjes A3 zaal 49695  LOHC MA5       0 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Meisjes A3 zaal 49925  Rijswijksche Hockey Club MA2       1 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Meisjes A4 zaal 49650  Leidse Hockey Club Roomburg MA4       1 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A4 zaal 49990  L.S.C. ALECTO MA5       3 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A5 Zaal (BSN) 49834  HDS MA3       4 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
Meisjes A5 Zaal (BSN) 49678  Hockeyclub Alkemade MA2       4 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
Meisjes B1 zaal 46500  L.S.C. ALECTO MB12       2 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes B1 zaal 46564  H.C. HISALIS MB1       3 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal 47160  Ring Pass Delft MB2       2 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes B2 zaal 47110  H.C. HISALIS MB2       2 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes B3 zaal 48099  HC Ypenburg MB3       3 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes B3 zaal 48162  LOHC MB5       2 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes B4 zaal 47981  hdm MB9       3 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes B4 zaal 48023  Noordwijk MB4       1 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 44967  Craeyenhout MC6       1 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 44924  D.H.C. Hudito MC3       0 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C7 zaal 45514  V.M.H.C. CARTOUCHE MC8       3 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C7 zaal 45420  Klein Zwitserland MC11       3 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E5 zaal 39709  HV Victoria JE4       09:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens 6E5 zaal 39817  Berkel Rodenrijs JE6       10:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens 6E6 zaal 40148  V.M.H.C. CARTOUCHE JE10       12:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens 6E6 zaal 40036  Klein Zwitserland JE10       11:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens 6E7 zaal 41239  hdm JE10       13:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens 6E7 zaal 41349  Catwijck JE2       14:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens 8E1 zaal 41035  HDS J8E1       14:40 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 40811  hdm J8E2       14:00 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 39172  De Kieviten J8E1       13:30 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 39283  Rijswijksche Hockey Club J8E1       14:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 40920  Klein Zwitserland J8E5       14:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 40809  hdm J8E5       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 48243  Leidse Hockey Club Roomburg JA1       0 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, Sportcomplex de
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 48443  HC Alphen JA1       2 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, Sportcomplex de
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 48767  Hockeyclub Alkemade JA1       1 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 48418  De Kieviten JA2       1 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 46118  HGC JB3       4 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Jongens B2 zaal 46089  hdm JB6       0 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Jongens C2 zaal 43686  HC Alphen JC3       1 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Jongens C2 zaal 43676  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC2       1 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Jongens C4 zaal 43462  hdm JC5       2 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens C4 zaal 43445  De Kieviten JC2       1 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1