Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr - zat 20 apr - zon 21 apr


laat schema zien voor  


12 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 37981  ZAAL Catwijck MF2 - Noordwijk MF2       12:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 40459  ZAAL Pijnacker JF2 - Alphen JF1       10:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 41050  ZAAL Bleiswijk MF1 - HDS MF1       14:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 38848  ZAAL Pijnacker MF5 - Barendrecht MF1       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37424  ZAAL Rotterdam J8E3 - Rijswijk J8E1       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37628  ZAAL Klein Zwitserland JE10 - HGC JE6       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40506  ZAAL Alecto MF1 - Roomburg MF1       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41496  ZAAL Wateringse veld ME9 - Klein Zwitserland ME14       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

12 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E08 zaal 41731  Wateringse veld ME9       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E08 zaal 41623  Klein Zwitserland ME14       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E09 zaal 39548  De Kieviten ME5       10:10 VOORHOUT
Tulp, Sporthal De
Jacoba van Beierenweg 118A
2215KZ VOORHOUT
hal: Veld 1
Meisjes 6E09 zaal 41817  MHC Voorhout ME5       09:30 VOORHOUT
Tulp, Sporthal De
Jacoba van Beierenweg 118A
2215KZ VOORHOUT
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 39137  HGC M8E3       09:30 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes 8E1 zaal 38917  Klein Zwitserland M8E3       10:10 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes 8E2 zaal 40454  LOHC M8E2       16:40 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 40241  hdm M8E3       17:20 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 37504  HV Westland M8E3       12:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
Meisjes 8E4 zaal 37391  HDS M8E4       12:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
Meisjes 8E5 zaal 40001  L.S.C. ALECTO M8E4       11:30 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes 8E5 zaal 39890  HGC M8E6       12:10 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes A2 zaal 49523  HDS MA1       3 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
Meisjes A2 zaal 48932  H.C. HISALIS MA2       1 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 48118  De Kieviten MB1       2 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 48209  hdm MB2       1 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes B4 zaal 46568  L.S.C. ALECTO MB5       6 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes B4 zaal 46457  HGC MB7       4 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes F1 zaal 40613  Leidse Hockey Club Roomburg MF1       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes F1 zaal 40721  L.S.C. ALECTO MF1       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes F2 zaal 40938  HDS MF1       14:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes F2 zaal 40827  HV Bleiswijk MF1       13:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes F3 zaal 39295  HC Alphen MF3       10:40 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Meisjes F3 zaal 39406  HC Nieuwkoop MIXF1       11:20 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Meisjes F4 zaal 37873  Catwijck MF2       11:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes F4 zaal 38086  Noordwijk MF2       12:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes F5 zaal 38958  HC Pijnacker MF5       14:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes F5 zaal 39067  Hockeyclub Barendrecht MF1       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes F6 zaal 40167  H.C. HISALIS MIXF2       10:50 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Meisjes F6 zaal 40383  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF5       10:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 40251  Catwijck JE1       14:50 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 40463  HC Alphen JE5       14:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Jongens 6E5 zaal 37945  V.M.H.C. CARTOUCHE JE7       09:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 6E5 zaal 38062  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JE5       10:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 6E6 zaal 37847  HGC JE6       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 6E6 zaal 37740  Klein Zwitserland JE10       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 6E7 zaal 39378  HDS JE5       10:10 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E7 zaal 39489  Klein Zwitserland JE12       10:50 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 37208  Rijswijksche Hockey Club J8E1       15:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 37319  Hockey Club Rotterdam J8E3       16:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 38179  Leidse Hockey Club Roomburg J8E4       14:40 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 38397  hdm J8E5       14:00 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 48256  L.S.C. ALECTO JA1       8 ALPHEN AAN DEN RIJN
Rijnstreekhal
Dillenburg 1
2404EV ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 48512  HC Alphen JA1       1 ALPHEN AAN DEN RIJN
Rijnstreekhal
Dillenburg 1
2404EV ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens B1 zaal 45941  HGC JB2       2 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Jongens B1 zaal 45978  HC Pijnacker JB1       2 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Jongens B3 zaal 45710  HGC JB4       2 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Jongens B3 zaal 45712  Leidse Hockey Club Roomburg JB3       1 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Jongens F1 zaal 40245  HC Alphen JF1       10:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens F1 zaal 40353  HC Pijnacker JF2       09:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens F2 zaal 41446  HDS JF1       10:10 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Jongens F2 zaal 41333  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JF2       10:50 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Jongens F4 zaal 40024  D.H.C. Hudito JF2       09:30 SCHIPLUIDEN
Post-Kogeko Sporthal
Tiendweg 1A
2636HH SCHIPLUIDEN
hal: Veld 1
Jongens F4 zaal 39914  Berkel Rodenrijs JF1       10:10 SCHIPLUIDEN
Post-Kogeko Sporthal
Tiendweg 1A
2636HH SCHIPLUIDEN
hal: Veld 1