Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr - zat 20 apr - zon 21 apr


laat schema zien voor  


19 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 41370  ZAAL Hisalis MF2 - Craeyenhout MF3       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38181  ZAAL hdm J8E2 - Leiden J8E2       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 42560  ZAAL Alkemade M8E1 - Roomburg M8E3       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38919  ZAAL HDS M8E4 - Wateringse veld M8E4       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1

19 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E06 zaal 38117  LOHC ME11       10:50 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes 6E06 zaal 37990  De Kieviten ME10       10:10 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes 6E08 zaal 38561  Craeyenhout ME8       09:40 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E08 zaal 38775  hdm ME12       10:20 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E09 zaal 38873  Ring Pass Delft ME7       10:10 VOORHOUT
Tulp, Sporthal De
Jacoba van Beierenweg 118A
2215KZ VOORHOUT
hal: Veld 1
Meisjes 6E09 zaal 41823  MHC Voorhout ME5       09:30 VOORHOUT
Tulp, Sporthal De
Jacoba van Beierenweg 118A
2215KZ VOORHOUT
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 42542  Leidse Hockey Club Roomburg M8E3       15:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 42540  Hockeyclub Alkemade M8E1       16:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 39139  Wateringse veld M8E4       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 39031  HDS M8E4       14:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 8E5 zaal 41526  Klein Zwitserland M8E7       14:10 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes 8E5 zaal 41647  LOHC M8E5       14:50 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes A2 zaal 49956  L.S.C. ALECTO MA2       5 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A2 zaal 48894  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA2       4 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal 47236  Rijswijksche Hockey Club MB2       2 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes B2 zaal 47266  HC Pijnacker MB3       1 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes B5 zaal 47274  HDS MB3       2 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes B5 zaal 47222  V.M.H.C. CARTOUCHE MB6       6 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes C6 zaal 45566  V.M.H.C. CARTOUCHE MC7       3 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 45619  De Kieviten MC4       4 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes F1 zaal 40280  Leidse Hockey Club Roomburg MF1       13:15 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, Sportcomplex de
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
Meisjes F1 zaal 40395  Noordwijk MF1       13:55 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, Sportcomplex de
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
Meisjes F3 zaal 37221  HC Alphen MF3       11:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Rijnstreekhal
Dillenburg 1
2404EV ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes F3 zaal 37440  HV Bleiswijk MIXF3       12:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Rijnstreekhal
Dillenburg 1
2404EV ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes F4 zaal 41155  H.C. HISALIS MF2       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes F4 zaal 41266  Craeyenhout MF3       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes F5 zaal 41478  Craeyenhout MF2       12:10 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes F5 zaal 41694  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF4       11:30 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes F6 zaal 39733  Craeyenhout MF4       10:20 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes F6 zaal 39516  Catwijck MF3       09:40 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 39812  LOHC JE8       10:50 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens 6E4 zaal 39593  V.M.H.C. CARTOUCHE JE8       10:10 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens 6E5 zaal 41569  Klein Zwitserland JE7       10:10 MOERKAPELLE
Op Moer, Sportcentrum
Raadhuisstraat 40
2751AW MOERKAPELLE
hal: Veld 1
Jongens 6E5 zaal 41777  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JE5       09:30 MOERKAPELLE
Op Moer, Sportcentrum
Raadhuisstraat 40
2751AW MOERKAPELLE
hal: Veld 1
Jongens 6E7 zaal 37293  HDS JE5       11:00 'S-GRAVENHAGE
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Jongens 6E7 zaal 37516  LOHC JE9       11:40 'S-GRAVENHAGE
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Jongens 8E1 zaal 38407  hdm J8E2       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 38296  LOHC J8E2       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 48280  LOHC JA3       1 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, Sportcomplex de
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 48264  hdm JA5       3 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, Sportcomplex de
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 45730  V.M.H.C. CARTOUCHE JB6       3 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Jongens B3 zaal 45731  HGC JB4       4 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Jongens F1 zaal 39366  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JF1       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens F1 zaal 39254  MHC Forescate JF4       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens F2 zaal 39695  HC Alphen JF2       09:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Rijnstreekhal
Dillenburg 1
2404EV ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens F2 zaal 39587  HDS JF1       10:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Rijnstreekhal
Dillenburg 1
2404EV ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens F3 zaal 37138  MHV Evergreen MIXF1       10:10 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Jongens F3 zaal 37160  R.H.V. Leonidas JF2       09:30 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Jongens F4 zaal 39254  MHC Forescate JF1       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens F4 zaal 39477  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JF1       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1