Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb - zat 16 feb - zon 17 feb


laat schema zien voor  


27 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 33045  ZAAL Catwijck MD4 - Rijswijk MD3       10:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 49378  ZAAL Ypenburg MA1 - Rapid MA1       16:25 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 34842  ZAAL hdm JD13 - Noordwijk JD2       10:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35792  ZAAL Catwijck D1 - Wateringse veld D1       18:25 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47685  ZAAL Klein Zwitserland MB9 - Gouda MB4       14:25 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32429  ZAAL Roomburg MD5 - Catwijck MD5       12:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 32914  ZAAL Roomburg MD1 - Wateringse veld MD1       12:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43373  ZAAL Kieviten JC2 - HUDITO JC3       16:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 43453  ZAAL HDS JC2 - Zoetermeer JC2       14:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 45716  ZAAL Cartouche JB6 - hdm JB5       14:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

27 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Dames 1 zaal 35733  Catwijck D1       19:05 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Dames 1 zaal 35731  Wateringse veld D1       17:45 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Dames IV zaal 36114  R.H.V. Leonidas D25       14:10 LEIDEN
Leiden Universitair Sport Centrum
Einsteinweg 6
2333CC LEIDEN
hal: Veld 1
Dames IV zaal 36070  Leidse Hockey Club Roomburg D8       14:50 LEIDEN
Leiden Universitair Sport Centrum
Einsteinweg 6
2333CC LEIDEN
hal: Veld 1
 
Meisjes A1 zaal 49536  G.H.C. RAPID MA1       17:05 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 49163  HC Ypenburg MA1       15:45 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 47958  De Kieviten MB1       14:10 ZOETERWOUDE
Let op: Uittenue mee!   
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes B1 zaal 47911  Leidse Hockey Club Roomburg MB1       14:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes B5 zaal 47642  Klein Zwitserland MB9       13:45 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B5 zaal 47600  Goudse MHC MB4       15:05 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B7 Zaal (BSN) 47764  V.M.H.C. CARTOUCHE MB7       11:30 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes B7 Zaal (BSN) 47725  H.C. HISALIS MB5       12:10 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes C1 zaal 44944  HV Victoria MC2       10:10 BLEISWIJK
Let op: Uittenue mee!   
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Meisjes C1 zaal 44998  HV Bleiswijk MC1       10:50 BLEISWIJK
Let op: Uittenue mee!   
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 45397  V.M.H.C. CARTOUCHE MC7       13:40 'S-GRAVENHAGE
Blinkerd, Sporthal De
Seinpoststraat 150
2586HC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 45325  Klein Zwitserland MC7       13:00 'S-GRAVENHAGE
Blinkerd, Sporthal De
Seinpoststraat 150
2586HC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C7 zaal 44363  Catwijck MC5       09:30 RIJNSBURG
Rijnsburgse Boys/ Middelmors
Noordwijkerweg 53
2231NJ RIJNSBURG
hal: veld1
Meisjes C7 zaal 44267  Goudse MHC MC5       10:10 RIJNSBURG
Rijnsburgse Boys/ Middelmors
Noordwijkerweg 53
2231NJ RIJNSBURG
hal: veld1
Meisjes C8 Zaal (BSN) 44946  HC Alphen MC6       13:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Arena, Sporthal De
Diamantstraat 29-31
2403AS ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C8 Zaal (BSN) 44903  HC Nieuwkoop MC1       14:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Arena, Sporthal De
Diamantstraat 29-31
2403AS ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 33024  Wateringse veld MD1       12:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Fluiten: Marnix Beljaars (Veteranen B)
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 32977  Leidse Hockey Club Roomburg MD1       11:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Fluiten: Marnix Beljaars (Veteranen B)
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D3 zaal 33448  L.S.C. ALECTO MD2       12:50 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes D3 zaal 33318  Hockey Club Rotterdam MD16       12:10 LEIDERDORP
Let op: Uittenue mee!   
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes D4 zaal 33100  Catwijck MD4       10:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D4 zaal 33147  Rijswijksche Hockey Club MD3       09:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D5 zaal 33767  Klein Zwitserland MD4       10:10 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes D5 zaal 33865  LOHC MD4       10:50 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes D7 zaal 32354  Catwijck MD5       11:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D7 zaal 32401  Leidse Hockey Club Roomburg MD5       12:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
 
Heren III zaal 36658  Dopie HJ2       14:10 BARENDRECHT
Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
Heren III zaal 36661  Hockeyclub Barendrecht HJ4       14:50 BARENDRECHT
Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
Jongens B2 zaal 46221  L.S.C. ALECTO JB2       17:25 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Jongens B2 zaal 46178  H.C. HISALIS JB2       18:05 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Jongens B3 zaal 45720  V.M.H.C. CARTOUCHE JB6       13:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 45717  hdm JB5       14:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens C2 zaal 43488  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC2       14:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens C2 zaal 43470  HDS JC2       13:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens C4 zaal 43350  D.H.C. Hudito JC3       15:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens C4 zaal 43390  De Kieviten JC2       16:50 LEIDSCHENDAM
Let op: Uittenue mee!   
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens D1 zaal 34567  Noordwijk JD1       10:20 NOORDWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Jongens D1 zaal 34552  Rijswijksche Hockey Club JD1       09:40 NOORDWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Jongens D2 zaal 34894  Noordwijk JD2       10:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D2 zaal 34862  hdm JD13       09:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D4 zaal 34724  L.S.C. ALECTO JD3       09:30 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens D4 zaal 34747  hdm JD6       10:10 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2