Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 16 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan


laat schema zien voor  


6 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 34010  ZAAL HDS MD2 - Westland MD2       10:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44406  ZAAL Klein Zwitserland MC10 - Zoetermeer MC5       12:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 47269  ZAAL HGC MB4 - Pijnacker MB4       14:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 33351  ZAAL Rijswijk MD3 - hdm MD4       10:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 43096  ZAAL HDS JC2 - Leiden JC3       16:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 48524  ZAAL Ring Pass Delft JA1 - Alecto JA1       14:25 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36672  ZAAL Ring Pass Delft HJ8 - Voorhout HJ2       18:25 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 33240  ZAAL Gouda MD3 - Kieviten MD3       12:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 48372  ZAAL Rijswijk JA2 - Alkemade JA1       16:25 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45395  ZAAL Catwijck MC5 - Alecto MC6       14:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)

6 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Dames V zaal 36942  V.M.H.C. CARTOUCHE DJ1       13:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Dames V zaal 36963  Craeyenhout DJ5       14:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
 
Meisjes A1 zaal 48977  L.S.C. ALECTO MA1       16:10 NAALDWIJK
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
Meisjes A1 zaal 48844  HV Westland MA1       15:30 NAALDWIJK
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
Meisjes A4 zaal 49731  Klein Zwitserland MA4       18:20 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes A4 zaal 49486  Rijswijksche Hockey Club MA3       17:40 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes B2 zaal 47749  Noordwijk MB12       13:30 NOORDWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Meisjes B2 zaal 47724  H.C. HISALIS MB2       14:10 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Meisjes B3 zaal 47311  HGC MB4       14:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Let op: Uittenue mee!   
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes B3 zaal 47221  HC Pijnacker MB4       13:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes B5 zaal 47722  Catwijck MB4       13:40 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes B5 zaal 47769  Klein Zwitserland MB9       13:00 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 46914  HC Alphen MB8       13:30 BODEGRAVEN
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 46842  L.S.C. ALECTO MB4       14:10 BODEGRAVEN
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 44937  Wateringse veld MC2       12:10 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 44980  Rijswijksche Hockey Club MC3       11:30 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes C5 zaal 44493  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC5       12:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes C5 zaal 44450  Klein Zwitserland MC10       11:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes C7 zaal 45299  Catwijck MC5       13:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes C7 zaal 45342  L.S.C. ALECTO MC6       14:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D2 zaal 33964  HV Westland MD2       10:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Fluiten: Marnix Beljaars (Veteranen B)
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 33917  HDS MD2       09:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Fluiten: Marnix Beljaars (Veteranen B)
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D3 zaal 32886  Klein Zwitserland MD3       09:00 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes D3 zaal 32790  Berkel Rodenrijs MD3       09:40 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes D4 zaal 33398  Rijswijksche Hockey Club MD3       09:30 LEIDSCHENDAM
Let op: Uittenue mee!   
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D4 zaal 33429  hdm MD4       10:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D5 zaal 33160  De Kieviten MD2       09:30 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes D5 zaal 33068  Klein Zwitserland MD4       10:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes D6 zaal 33287  Goudse MHC MD3       12:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D6 zaal 33217  De Kieviten MD3       11:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Let op: Uittenue mee!   
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D7 zaal 33059  LOHC MD10       10:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes D7 zaal 33087  Leidse Hockey Club Roomburg MD5       10:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
 
Heren 1 zaal 31370  H.C. HISALIS H1       11:30 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
Heren 1 zaal 31381  Leidse Hockey Club Roomburg H1       13:10 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
Heren III zaal 36660  MHC Voorhout HJ2       19:05 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Heren III zaal 36663  Ring Pass Delft HJ8       17:45 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
 
Jongens A1 zaal 48350  L.S.C. ALECTO JA1       15:05 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 48335  Ring Pass Delft JA1       13:45 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 48491  Hockeyclub Alkemade JA1       17:05 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 48268  Rijswijksche Hockey Club JA2       15:45 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens C2 zaal 43114  HDS JC2       15:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens C2 zaal 43131  LOHC JC3       16:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens D1 zaal 34995  V.M.H.C. CARTOUCHE JD2       09:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Jongens D1 zaal 34978  LOHC JD2       10:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Jongens D4 zaal 34972  LOHC JD5       09:40 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Jongens D4 zaal 34980  Noordwijk JD3       09:00 NOORDWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Jongens D5 zaal 34976  M.H.C. Krimpen JD1       12:10 ROTTERDAM
Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1
Jongens D5 zaal 34982  OMHC JD3       11:30 ROTTERDAM
Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1