Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 14 dec - zon 15 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan


laat schema zien voor  


14 december | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 35688  ZAAL hdm M6E7 - Klein Zwitserland M6E6       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38809  ZAAL Ypenburg M8E1 - Zoetermeer M8E1       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35099  ZAAL hdm M8E6 - Leiden M8E5       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37879  ZAAL HUDITO J6E1 - Rotterdam J6E2       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35703  ZAAL hdm M6E9 - Catwijck M6E3       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

14 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes 6E2 zaal 35825  Klein Zwitserland M6E6       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 zaal 35931  hdm M6E7       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 zaal 35816  Catwijck M6E3       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 zaal 35922  hdm M6E9       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 38680  De Kieviten M6E4       14:50 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 38774  Klein Zwitserland M6E8       14:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E6 zaal 38778  MHC Voorhout M6E2       12:55 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Meisjes 6E6 zaal 38565  H.C. HISALIS M6E3       12:15 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Meisjes 8E1 zaal 38714  Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E1       16:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 38608  HC Ypenburg M8E1       15:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 38805  Hockeyclub Alkemade M8E1       14:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes 8E2 zaal 38697  V.M.H.C. CARTOUCHE M8E3       14:50 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes 8E3 zaal 35320  LOHC M8E5       14:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 35214  hdm M8E6       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 48439  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MA1       14:10 SCHIPLUIDEN
Post-Kogeko Sporthal
Tiendweg 1A
2636HH SCHIPLUIDEN
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 48180  HC Ypenburg MA1       13:30 SCHIPLUIDEN
Post-Kogeko Sporthal
Tiendweg 1A
2636HH SCHIPLUIDEN
hal: Veld 1
Meisjes B3 zaal 46738  De Kieviten MB2       17:30 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes B3 zaal 46933  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB2       18:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes B4 zaal 46970  LOHC MB6       16:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes B4 zaal 46589  MHC Voorhout MB3       16:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes B6 zaal 45971  Ring Pass Delft MB4       16:40 'S-GRAVENHAGE
Let op: Uittenue mee!   
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 45921  hdm MB8       17:20 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E2 zaal 37778  D.H.C. Hudito J6E1       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 6E2 zaal 37672  Hockey Club Rotterdam J6E2       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 6E3 zaal 37459  De Kieviten J6E1       09:30 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens 6E3 zaal 37353  V.M.H.C. CARTOUCHE J6E3       10:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 36394  V.M.H.C. CARTOUCHE J6E2       10:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens 6E4 zaal 36509  HGC J6E1       10:50 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens 8E1 zaal 37370  Klein Zwitserland J8E3       15:30 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 37264  Rijswijksche Hockey Club J8E2       16:10 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 35568  hdm J8E3       13:20 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 35458  LOHC J8E3       12:40 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 34708  HDS J8E3       15:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 34921  Wateringse veld J8E2       16:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens B1 zaal 44949  HC Alphen JB1       13:30 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Jongens B1 zaal 45288  H.C. HISALIS JB1       14:10 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1