Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 14 dec - zon 15 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan


laat schema zien voor  


7 december | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes C6 49459  HC Alphen MC7       0 2 Polytan Tokyo  info
 
Jongens D1 49460  Hockey Club Rotterdam JD3       1 1 Polytan Rio  info

7 december | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 47898  ZAAL Klein Zwitserland JA4 - HDS JA3       14:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37887  ZAAL Leiden J6E1 - Klein Zwitserland J6E1       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36960  ZAAL Westland M6E2 - Ring Pass Delft M6E2       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38736  ZAAL Klein Zwitserland J8E6 - Cartouche J8E4       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38850  ZAAL Leiden J8E3 - Noordwijk J8E1       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47117  ZAAL Noordwijk MB2 - Hisalis MB1       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 48696  ZAAL Hisalis MA3 - HDS MA4       18:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 46999  ZAAL HDS MB4 - Alecto MB6       12:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1

7 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E1 zaal 35505  Noordwijk M6E2       10:40 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E1 zaal 35398  hdm M6E4       10:00 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 zaal 37415  HDS M6E4       09:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
Meisjes 6E2 zaal 37309  De Kieviten M6E3       10:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
Meisjes 6E3 zaal 37200  Ring Pass Delft M6E2       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 37066  HV Westland M6E2       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 zaal 38466  LOHC M6E7       10:10 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 zaal 38247  hdm M6E9       09:30 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 36990  Klein Zwitserland M6E8       11:40 'S-GRAVENHAGE
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Meisjes 6E5 zaal 37096  Wateringse veld M6E3       11:00 'S-GRAVENHAGE
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Meisjes 8E1 zaal 34775  Catwijck M8E1       13:30 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 34995  LOHC M8E1       14:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 37971  HC Alphen M8E4       09:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
Meisjes 8E2 zaal 38177  Goudse MHC M8E2       10:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
Meisjes 8E3 zaal 37970  Leidse Hockey Club Roomburg M8E4       12:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes 8E3 zaal 38174  LOHC M8E5       12:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes A6 (BSN) zaal 49137  H.C. HISALIS MA3       1 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A6 (BSN) zaal 48079  HDS MA4       1 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 45741  Noordwijk MB2       1 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 46573  H.C. HISALIS MB1       0 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes B2 zaal 46661  HDS MB2       2 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes B2 zaal 45654  Catwijck MB2       2 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes B5 zaal 46986  MHC Voorhout MB2       3 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes B5 zaal 46599  hdm MB4       6 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 45732  L.S.C. ALECTO MB6       2 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 45966  HDS MB4       2 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B7 (BSN) zaal 46254  H.C. HISALIS MB5       2 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: TSH
Meisjes B7 (BSN) zaal 47024  hdm MB10       1 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: TSH
Meisjes C2 zaal 43864  Klein Zwitserland MC4       0 'S-GRAVENHAGE
Transvaal Sporthal
Colensostraat 2
2572NR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal 43018  HGC MC2       1 'S-GRAVENHAGE
Transvaal Sporthal
Colensostraat 2
2572NR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Meisjes C3 zaal 43709  H.C. HISALIS MC3       3 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Meisjes C3 zaal 43139  Klein Zwitserland MC5       4 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Meisjes C5 zaal 43301  MHC Voorhout MC4       1 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
Meisjes C5 zaal 44530  Leidse Hockey Club Roomburg MC6       1 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
Jongens 6E1 zaal 37558  Noordwijk J6E1       10:50 NOORDWIJKERHOUT
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
Jongens 6E1 zaal 37351  Leidse Hockey Club Roomburg J6E1       10:10 NOORDWIJKERHOUT
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
Jongens 6E2 zaal 38091  D.H.C. Hudito J6E1       09:30 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
Jongens 6E2 zaal 37979  HC Schiedam J6E1       10:10 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
Jongens 6E4 zaal 37666  Klein Zwitserland J6E1       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 37772  LOHC J6E1       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 38430  Mixed Hockeyclub Zoetermeer J8E2       12:10 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 38211  HC Alphen J8E1       11:30 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 39066  LOHC J8E3       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 38960  Noordwijk J8E1       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 38635  V.M.H.C. CARTOUCHE J8E4       14:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 38529  Klein Zwitserland J8E6       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens A3 zaal 47858  V.M.H.C. CARTOUCHE JA5       1 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens A3 zaal 47956  Klein Zwitserland JA4       3 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 44964  De Kieviten JB1       4 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Jongens B2 zaal 45432  LOHC JB4       6 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Jongens B3 zaal 45078  hdm JB7       5 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens B3 zaal 45118  V.M.H.C. CARTOUCHE JB6       4 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens C1 zaal 42725  G.H.C. RAPID JC1       2 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens C1 zaal 42620  HC Ypenburg JC1       5 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1