Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr - zat 20 apr - zon 21 apr


laat schema zien voor  


2 februari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 39862  ZAAL Alphen ME8 - Zoetermeer ME12       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40377  ZAAL Zoetermeer J8E1 - HDS J8E2       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41495  ZAAL Kieviten ME10 - Zoetermeer ME14       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38524  ZAAL Noordwijk MF3 - Zoetermeer MF5       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39558  ZAAL Wateringse veld M8E4 - Klein Zwitserland M8E8       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

2 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E06 zaal 41732  De Kieviten ME10       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E06 zaal 41624  Mixed Hockeyclub Zoetermeer ME14       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E07 zaal 37681  De Kieviten ME6       09:30 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E07 zaal 37575  Mixed Hockeyclub Zoetermeer ME11       10:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E08 zaal 37991  Wateringse veld ME9       11:40 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E08 zaal 38116  Craeyenhout ME8       12:20 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E09 zaal 39973  HC Alphen ME8       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E09 zaal 40096  Mixed Hockeyclub Zoetermeer ME12       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 39687  HGC M8E3       11:30 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes 8E1 zaal 39579  V.M.H.C. CARTOUCHE M8E1       12:10 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes 8E2 zaal 38258  hdm M8E3       14:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Meisjes 8E2 zaal 38474  Rijswijksche Hockey Club M8E3       13:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Meisjes 8E3 zaal 42556  Hockeyclub Alkemade M8E1       14:20 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 42541  MHC Voorhout M8E3       13:40 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 39799  Klein Zwitserland M8E8       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 39666  Wateringse veld M8E4       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes A5 Zaal (BSN) 49182  V.M.H.C. CARTOUCHE MA5       4 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Meisjes A5 Zaal (BSN) 49983  HC Alphen MA5       2 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Meisjes B5 zaal 46903  V.M.H.C. CARTOUCHE MB6       0 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes B5 zaal 46839  Goudse MHC MB4       2 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes B6 zaal 47431  De Kieviten MB5       2 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 47334  Leidse Hockey Club Roomburg MB6       3 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes F1 zaal 38531  Catwijck MF1       10:10 NOORDWIJKERHOUT
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
Meisjes F1 zaal 38746  Noordwijk MF1       10:50 NOORDWIJKERHOUT
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
Meisjes F2 zaal 39730  HDS MF1       12:20 'S-GRAVENHAGE
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Meisjes F2 zaal 39510  OMHC MF3       11:40 'S-GRAVENHAGE
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Meisjes F3 zaal 40065  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MF3       10:20 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
Meisjes F3 zaal 39835  HC Nieuwkoop MIXF1       09:40 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
Meisjes F4 zaal 40063  Craeyenhout MF3       10:20 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes F4 zaal 39845  D.H.C. Hudito MF2       09:40 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes F5 zaal 37431  HC Alphen MF5       14:10 DELFT
Wippolder, Sporthal
Rijksstraatweg 9
2628GZ DELFT
hal: Veld 1
Meisjes F5 zaal 37322  HC Pijnacker MF5       14:50 DELFT
Wippolder, Sporthal
Rijksstraatweg 9
2628GZ DELFT
hal: Veld 1
Meisjes F6 zaal 38740  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF5       14:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes F6 zaal 38630  Noordwijk MF3       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 38281  Catwijck JE1       12:10 NOORDWIJKERHOUT
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
Jongens 6E4 zaal 38499  Noordwijk JE3       11:30 NOORDWIJKERHOUT
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
Jongens 8E1 zaal 41474  HDS J8E1       13:40 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 41584  Klein Zwitserland J8E3       14:20 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 40273  Mixed Hockeyclub Zoetermeer J8E1       15:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 40163  HDS J8E2       16:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 39495  HGC J8E4       11:40 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 39711  Klein Zwitserland J8E5       12:20 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 48282  R.H.V. Leonidas JA1       3 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 48677  Ring Pass Delft JA1       3 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Jongens B1 zaal 45807  HC Alphen JB1       1 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens B1 zaal 45838  V.M.H.C. CARTOUCHE JB2       3 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens C1 zaal 43199  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JC1       2 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens C1 zaal 43222  Klein Zwitserland JC2       1 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens F2 zaal 39143  HC Alphen JF2       09:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Rijnstreekhal
Dillenburg 1
2404EV ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens F2 zaal 38924  Noordwijk JF1       10:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Rijnstreekhal
Dillenburg 1
2404EV ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens F4 zaal 41661  HC Pijnacker JF2       10:20 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Jongens F4 zaal 41552  HC Schiedam JF2       09:40 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1