Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 14 dec - zon 15 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan


laat schema zien voor  


2 februari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 45526  ZAAL Alecto JB1 - Leiden JB2       16:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 46416  ZAAL Catwijck MB4 - hdm MB8       14:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 48556  ZAAL Klein Zwitserland MA5 - Voorhout MA2       16:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45540  ZAAL hdm JB3 - Leiden JB4       14:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 33575  ZAAL Thor DJ2 - Voorhout DJ2       18:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47424  ZAAL Roomburg JA2 - Ring Pass Delft JA2       14:10 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
ZAALBLOK 46480  ZAAL Bleiswijk MB2 - Alecto MB1       16:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41571  ZAAL hdm MD6 - Gouda MD3       10:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 43687  ZAAL Rijswijk MC3 - hdm MC5       12:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41504  ZAAL Rijswijk MD4 - Alphen MD3       10:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43188  ZAAL Leiden MC10 - Alkemade MC1       12:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1

2 februari | Overig

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !

2 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Benjamini Meisjes  !Reservering training onderling       09:15 2 Polytan Tokyo  info
Benjamini's op veld 2, tot 10.30
 
Kabouters Meisjes  !Reservering       09:30 3 Polytan London  info
Kabouters op veld 3
 
Benjamini Jongens  !Reservering       09:15 2 Polytan Tokyo  info
Benjamini's op veld 2, tot 10.30
 
Kabouters Jongens  !Reservering training onderling       09:30 3 Polytan London  info
Kabouters op veld 3

2 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Dames 1 zaal 34113  Catwijck D1       14:10 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Dames 1 zaal 34039  Noordwijk D1       14:50 NOORDWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Dames 5 (Dj1) zaal 33610  Thor DJ2       19:20 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Dames 5 (Dj1) zaal 33646  MHC Voorhout DJ2       18:00 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
 
Meisjes A1 zaal 48317  Dordrechtse Mixed Hockey Club MA1       16:50 DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 48944  H.C. Derby MA1       16:10 DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
Meisjes A3 zaal 48744  MHC Voorhout MA2       17:20 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A3 zaal 48192  Klein Zwitserland MA5       16:00 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 46081  L.S.C. ALECTO MB1       16:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 46375  HV Bleiswijk MB2       15:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 46506  hdm MB8       14:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 45913  Catwijck MB4       13:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C1 zaal 43804  HC Ypenburg MC1       10:10 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
Meisjes C1 zaal 44145  D.H.C. Hudito MC1       10:50 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
Meisjes C3 zaal 43147  Rijswijksche Hockey Club MC3       11:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 43800  hdm MC5       12:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C4 zaal 43662  Craeyenhout MC4       15:10 ROTTERDAM
Wilgenring, Sportcomplex
Melanchtonweg 70
3052KV ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes C4 zaal 43112  Hockey Club Rotterdam MC11       15:50 ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Wilgenring, Sportcomplex
Melanchtonweg 70
3052KV ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes C5 zaal 44208  LOHC MC10       11:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes C5 zaal 44760  Hockeyclub Alkemade MC1       12:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes C7 zaal 44640  HV Westland MC6       12:10 HENDRIK-IDO-AMBACHT
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
Meisjes C7 zaal 44413  H.C. Derby MC5       12:50 HENDRIK-IDO-AMBACHT
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
Meisjes C8 (BSN) zaal 43435  HC Nieuwkoop MC3       12:10 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes C8 (BSN) zaal 43368  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC9       11:30 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes D1 zaal 40221  hdm MD3       11:30 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D1 zaal 41770  M.H.C. Krimpen MD1       12:10 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 41737  L.S.C. ALECTO MD2       12:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes D2 zaal 41385  LOHC MD4       12:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes D3 zaal 41761  Goudse MHC MD3       10:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes D3 zaal 42089  hdm MD6       09:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes D4 zaal 41507  Klein Zwitserland MD7       12:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D4 zaal 41599  LOHC MD6       12:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D5 zaal 40980  L.S.C. ALECTO MD3       09:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes D5 zaal 41425  HDS MD4       10:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes D6 zaal 40672  HC Alphen MD3       10:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D6 zaal 41819  Rijswijksche Hockey Club MD4       09:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Let op: Uittenue mee!   
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D7 zaal 41401  HGC MD10       10:50 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes D7 zaal 41362  De Kieviten MD3       10:10 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
Heren 3 zaal 34278  Wateringse veld HJ1       16:50 'S-GRAVENHAGE
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Heren 3 zaal 34315  Dopie HJ3       16:10 'S-GRAVENHAGE
Let op: Uittenue mee!   
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
Jongens A2 zaal 47808  HC De IJssel JA1       13:30 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 47973  Ring Pass Delft JA2       14:50 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Jongens B1 zaal 45436  LOHC JB2       16:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens B1 zaal 45541  L.S.C. ALECTO JB1       15:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens B2 zaal 45612  LOHC JB4       14:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens B2 zaal 45032  hdm JB3       13:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens B3 zaal 45506  Klein Zwitserland JB5       16:20 'S-GRAVENHAGE
Blinkerd, Sporthal De
Seinpoststraat 150
2586HC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 44992  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB3       15:40 'S-GRAVENHAGE
Blinkerd, Sporthal De
Seinpoststraat 150
2586HC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens C1 zaal 42591  OMHC JC1       16:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Jongens C1 zaal 42116  LOHC JC2       16:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Jongens D2 zaal 40200  HC Schiedam JD2       12:35 MAASLAND
Hofstede, Sporthal De
Hofsingel 93
3155AL MAASLAND
hal: Veld 1
Jongens D2 zaal 39870  HGC JD3       11:55 MAASLAND
Let op: Uittenue mee!   
Hofstede, Sporthal De
Hofsingel 93
3155AL MAASLAND
hal: Veld 1
Jongens D4 zaal 39965  hdm JD6       10:10 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Jongens D4 zaal 39399  Goudse MHC JD2       09:30 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1