Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 15 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan - zat 25 jan


laat schema zien voor  


9 februari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 48921  ZAAL Voorhout MA1 - Ypenburg MA2       16:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 49157  ZAAL HGC MA7 - Ring Pass Delft MA5       14:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 48479  ZAAL Pijnacker MA5 - Alecto MA5       14:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 42634  ZAAL HDS JC1 - hdm JC2       10:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 33801  ZAAL Hoeksche Waard HJ1 - Wateringse veld HJ1       18:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47958  ZAAL Roomburg JA2 - Noordwijk JA1       16:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 45595  ZAAL Cartouche JB6 - Leiden JB5       12:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45898  ZAAL Klein Zwitserland MB4 - HGC MB2       12:10 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
ZAALBLOK 44174  ZAAL Klein Zwitserland MC5 - hdm MC5       10:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

9 februari | Overig

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !
Sproei-Pauze  !Reservering       n.n.b   info
Sproeien normaal Prog.starten direct na afloop voorgaande wedstrijd, maar uiterlijk op hier genoemde tijd. NOOIT TEGELIJK sproeien met andere veld !

9 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Benjamini Meisjes  !Reservering training onderling       09:15 2 Polytan Tokyo  info
Benjamini's op veld 2, tot 10.30
 
Kabouters Meisjes  !Reservering       09:30 3 Polytan London  info
Kabouters op veld 3
 
Benjamini Jongens  !Reservering       09:15 2 Polytan Tokyo  info
Benjamini's op veld 2, tot 10.30
 
Kabouters Jongens  !Reservering training onderling       09:30 3 Polytan London  info
Kabouters op veld 3

9 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Dames 3 zaal 34442  Catwijck D2       18:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Dames 3 zaal 34393  Groen-Geel D7       18:50 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Dames 5 (Dj1) zaal 33278  LOHC DJ5       15:25 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Dames 5 (Dj1) zaal 33246  H.C. HISALIS DJ2       14:45 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
 
Meisjes A2 zaal 48871  HC Ypenburg MA2       17:20 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A2 zaal 48707  MHC Voorhout MA1       16:00 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A3 zaal 48476  Leidse Hockey Club Roomburg MA3       16:10 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Meisjes A3 zaal 48411  Noordwijk MA2       15:30 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Meisjes A4 zaal 48748  Ring Pass Delft MA5       14:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes A4 zaal 48910  HGC MA7       13:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes A5 zaal 48480  L.S.C. ALECTO MA5       14:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes A5 zaal 48334  HC Pijnacker MA5       13:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes B2 zaal 45915  HC Alphen MB3       14:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes B2 zaal 46711  De Kieviten MB1       14:50 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes B3 zaal 47256  HGC MB2       11:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes B3 zaal 47077  Klein Zwitserland MB4       12:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Meisjes C2 zaal 44183  HGC MC2       14:10 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Meisjes C2 zaal 43695  Noordwijk MC3       13:30 NOORDWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Meisjes C3 zaal 44428  Klein Zwitserland MC5       10:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 44708  hdm MC5       09:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 44740  Craeyenhout MC6       12:20 'S-GRAVENHAGE
Houtrust, Sporthal
Laan van Poot 22
2566EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 43461  HGC MC6       11:40 'S-GRAVENHAGE
Houtrust, Sporthal
Laan van Poot 22
2566EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C7 zaal 43849  Hockeyclub Barendrecht MC8       12:50 BARENDRECHT
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Meisjes C7 zaal 43583  H.C. Derby MC5       12:10 BARENDRECHT
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Meisjes C8 (BSN) zaal 44828  L.S.C. ALECTO MC8       12:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes C8 (BSN) zaal 43411  HC Nieuwkoop MC3       12:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes D1 zaal 40715  H.C. HISALIS MD1       12:10 'S-GRAVENHAGE
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D1 zaal 41015  Wateringse veld MD1       11:30 'S-GRAVENHAGE
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 40612  L.S.C. ALECTO MD2       10:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 41710  De Kieviten MD4       09:30 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes D3 zaal 41214  V.M.H.C. CARTOUCHE MD4       13:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes D3 zaal 40538  Klein Zwitserland MD5       14:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes D4 zaal 41370  Craeyenhout MD4       09:00 'S-GRAVENHAGE
Houtrust, Sporthal
Laan van Poot 22
2566EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D4 zaal 41127  Klein Zwitserland MD7       09:40 'S-GRAVENHAGE
Houtrust, Sporthal
Laan van Poot 22
2566EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D6 zaal 41345  V.M.H.C. CARTOUCHE MD5       12:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes D6 zaal 40530  HGC MD7       12:50 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
Heren 3 zaal 33873  Wateringse veld HJ1       19:20 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Heren 3 zaal 33837  HC De Hoeksche Waard HJ1       18:00 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
 
Jongens A1 zaal 47452  VMHC Pollux JA1       16:20 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 47476  Hockey Club Rotterdam JA2       15:40 VLAARDINGEN
Let op: Uittenue mee!   
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 47525  Noordwijk JA1       15:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens A2 zaal 47916  Leidse Hockey Club Roomburg JA2       16:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens B2 zaal 45307  De Kieviten JB1       16:10 LEIDSCHENDAM
Let op: Uittenue mee!   
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens B2 zaal 45421  Klein Zwitserland JB3       15:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens B3 zaal 45154  LOHC JB5       11:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 45114  V.M.H.C. CARTOUCHE JB6       12:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens C1 zaal 42597  hdm JC2       10:50 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens C1 zaal 42322  HDS JC1       09:30 ZOETERWOUDE
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
Jongens C3 zaal 42098  Hockey Club Rotterdam JC5       12:50 ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
Jongens C3 zaal 42444  hdm JC4       12:10 ROTTERDAM
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
Jongens D2 zaal 39497  Rijswijksche Hockey Club JD2       12:10 NAALDWIJK
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
Jongens D2 zaal 40157  HV Westland JD1       12:50 NAALDWIJK
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
Jongens D3 zaal 39715  Ring Pass Delft JD4       10:20 DELFT
Let op: Uittenue mee!   
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Jongens D3 zaal 39508  HC Ypenburg JD3       09:40 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Jongens D4 zaal 39977  HC Alphen JD3       10:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens D4 zaal 39475  Klein Zwitserland JD7       09:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)