Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 27 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
09:45 Thuis JF4 HC Ypenburg JF1

zondag 28 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:50 Thuis Meisjes A6 (BSN) HC Pijnacker MA4

Wedstrijden quicklinks

zat 27 nov - zon 28 nov - zat 4 dec - zon 5 dec - zat 11 dec - zon 12 dec - zat 18 dec - zon 19 dec


laat schema zien voor  


11 december | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 44597  ZAAL Rijswijk JA1 - HDS JA1       18:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 43021  ZAAL Roomburg MB1 - HDM MB10       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40094  ZAAL Zoetermeer MC2 - Alecto MC2       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45928  ZAAL HGC MA3 - Leiden MA4       15:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 30881  ZAAL Cartouche J6E3 - HDS J6E1       10:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 32696  ZAAL HDM J8E1 - Berkel-Rodenrijs J8E2       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 31808  ZAAL Alphen M6E3 - Alecto M6E3       13:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 31670  ZAAL Noordwijk M6E3 - Rijswijk M6E4       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32616  ZAAL Klein Zwitserland J8E4 - HDM J8E4       10:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 33342  ZAAL Cartouche M8E5 - Zoetermeer M8E5       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

11 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes 6E1 zaal 31562  MHC Voorhout M6E1       10:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes 6E1 zaal 31536  LOHC M6E4       10:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes 6E2 zaal 31785  V.M.H.C. CARTOUCHE M6E6       13:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes 6E2 zaal 31743  HC Pijnacker M6E3       14:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes 6E3 zaal 31666  Noordwijk M6E3       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 31698  Rijswijksche Hockey Club M6E4       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Let op: Uittenue mee!   
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 31872  L.S.C. ALECTO M6E3       13:50 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 31846  HC Alphen M6E3       12:30 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 33609  D.H.C. Hudito M8E2       09:30 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
Meisjes 8E3 zaal 33621  LOHC M8E5       10:10 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
Meisjes 8E4 zaal 33336  V.M.H.C. CARTOUCHE M8E5       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 33365  Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E5       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 45365  L.S.C. ALECTO MA11-C       14:10 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 45513  Leidse Hockey Club Roomburg MA1       13:30 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes A2 zaal 45172  LOHC MA4       15:50 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A2 zaal 44753  HGC MA3       14:30 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A3 zaal 45642  Leidse Hockey Club Roomburg MA2       18:10 'S-GRAVENHAGE
hdm/Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Meisjes A3 zaal 45423  hdm MA6       17:30 'S-GRAVENHAGE
hdm/Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Meisjes B1 zaal 43052  Leidse Hockey Club Roomburg MB1       15:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 43089  hdm MB10       16:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes B4 zaal 42911  hdm MB7       18:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes B4 zaal 42934  LOHC MB8       18:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes B5 zaal 43967  Leidse Hockey Club Roomburg MB5       16:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes B5 zaal 43883  LOHC MB9       15:30 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes C2 zaal 40051  L.S.C. ALECTO MC2       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C2 zaal 40135  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC2       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C5 zaal 40479  HC Alphen MC4       13:40 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes C5 zaal 40411  De Kieviten MC3       14:20 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens 6E1 zaal 30884  V.M.H.C. CARTOUCHE J6E3       09:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens 6E1 zaal 30880  HDS J6E1       10:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens 6E2 zaal 31181  Berkel Rodenrijs J6E2       10:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen Hockey Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
Jongens 6E2 zaal 31193  HC Alphen J6E1       09:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen Hockey Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
Jongens 6E4 zaal 31079  V.M.H.C. CARTOUCHE J6E4       11:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 6E4 zaal 31070  L.S.C. ALECTO J6E1       12:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 8E1 zaal 32727  hdm J8E1       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 32715  Berkel Rodenrijs J8E2       14:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 32607  Klein Zwitserland J8E4       10:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens 8E2 zaal 32595  hdm J8E4       09:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens A1 zaal 44325  Rijswijksche Hockey Club JA1       17:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens A1 zaal 44160  HDS JA1       18:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens A3 zaal 44344  Hockeyclub Barendrecht JA2       18:50 BARENDRECHT
Barendrecht Hockey Dome
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Jongens A3 zaal 44446  HC Pijnacker JA2       18:10 BARENDRECHT
Barendrecht Hockey Dome
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Jongens B1 zaal 42290  hdm JB2       14:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens B1 zaal 42315  LOHC JB2       14:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens C3 zaal 41603  L.S.C. ALECTO JC2       13:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens C3 zaal 41574  Leidse Hockey Club Roomburg JC4       14:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1