Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb


laat schema zien voor  


18 december | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 40876  ZAAL HDM MC7 - Leiden MC9       15:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40724  ZAAL Noordwijk MC4 - Leiden MC7       13:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43102  ZAAL Kieviten MB12-C - HCRB MB1       15:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44847  ZAAL Pijnacker MA5 - Craeyenhout MA4       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32812  ZAAL Schiedam J8E1 - Berkel-Rodenrijs J8E2       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32486  ZAAL Kieviten M6E4 - Leiden M6E5       13:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 31900  ZAAL Leiden M6E4 - Noordwijk M6E5       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32933  ZAAL Roomburg J8E3 - HGC J8E2       09:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1

18 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E1 zaal 31952  Noordwijk M6E5       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E1 zaal 31926  LOHC M6E4       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 zaal 32239  LOHC M6E6       09:25 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 zaal 32189  HC Pijnacker M6E3       10:05 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 32446  De Kieviten M6E4       12:30 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 32472  LOHC M6E5       13:50 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 33658  Berkel Rodenrijs M8E6       13:50 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 2
Meisjes 8E4 zaal 33635  HC Pijnacker M8E3       13:10 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 2
* AFGELAST *
Meisjes A2 zaal 45177  L.S.C. ALECTO MA2       3 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A2 zaal 45392  Hockey Club Wateringse Veld MA2       3 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A4 zaal 45430  H.C. HISALIS MA3       4 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes A4 zaal 44869  hdm MA9       3 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes A6 (BSN) zaal 45283  Craeyenhout MA4       2 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes A6 (BSN) zaal 45384  HC Pijnacker MA5       3 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes B2 zaal 43170  De Kieviten MB12-C       2 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes B2 zaal 43207  HCRB MB1       2 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes B3 zaal 43871  MHC Voorhout MB3       1 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes B3 zaal 43790  HGC MB3       4 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes B5 zaal 43565  HGC MB4       3 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes B5 zaal 43637  HDS MB5       0 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes B6 zaal 42857  H.C. HISALIS MB5       3 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Meisjes B6 zaal 42827  L.S.C. ALECTO MB6       1 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Meisjes C5 zaal 40689  LOHC MC7       2 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes C5 zaal 40648  Noordwijk MC4       3 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes C8 (BSN) zaal 40799  LOHC MC9       1 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes C8 (BSN) zaal 40758  hdm MC7       1 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens 6E1 zaal 30919  hdm J6E1       11:50 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E1 zaal 30916  LOHC J6E2       11:10 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E2 zaal 31127  HC Alphen J6E1       10:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
Jongens 6E2 zaal 31111  Mixed Hockeyclub Zoetermeer J6E1       11:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
Jongens 8E1 zaal 32802  Berkel Rodenrijs J8E2       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 32824  HC Schiedam J8E1       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 32931  Leidse Hockey Club Roomburg J8E3       08:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens 8E2 zaal 32919  HGC J8E2       09:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens B3 zaal 42217  H.C. HISALIS JB2       4 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Jongens B3 zaal 42186  HC Ypenburg JB4       3 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Jongens C2 zaal 41196  V.M.H.C. CARTOUCHE JC3       6 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Jongens C2 zaal 41203  Leidse Hockey Club Roomburg JC3       1 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1