Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 27 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
09:45 Thuis JF4 HC Ypenburg JF1

zondag 28 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:50 Thuis Meisjes A6 (BSN) HC Pijnacker MA4

Wedstrijden quicklinks

zat 27 nov - zon 28 nov - zat 4 dec - zon 5 dec - zat 11 dec - zon 12 dec - zat 18 dec - zon 19 dec


laat schema zien voor  


5 december | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 40918  ZAAL Leiden MC6 - Kieviten MC2       12:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38689  ZAAL Noordwijk JD1 - Kieviten JD1       10:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

5 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes C1 zaal 39886  Klein Zwitserland MC1       12:50 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: TSH
Meisjes C1 zaal 39775  HC Schiedam MC1       12:10 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: TSH
Meisjes C3 zaal 40993  LOHC MC6       11:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 40952  De Kieviten MC2       12:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D1 zaal 38151  Catwijck MD1       10:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes D1 zaal 38104  LOHC MD3       10:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes D2 zaal 37153  MHC Voorhout MD1       10:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes D2 zaal 37253  L.S.C. ALECTO MD2       09:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes D3 zaal 37335  V.M.H.C. CARTOUCHE MD6       12:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D3 zaal 37289  De Kieviten MD4       11:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D4 zaal 36639  LOHC MD8       10:10 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 2
Meisjes D4 zaal 36707  HDS MD6       10:50 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 2
Meisjes D5 zaal 37045  Rijswijksche Hockey Club MD7       09:30 RIJSWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Meisjes D5 zaal 37021  V.M.H.C. CARTOUCHE MD8       10:10 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Jongens C4 zaal 41423  V.M.H.C. CARTOUCHE JC7       11:55 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Jongens C4 zaal 41454  HC Nieuwkoop JC1       12:35 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Jongens D2 zaal 38709  Noordwijk JD1       10:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D2 zaal 38729  De Kieviten JD1       09:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D3 zaal 39061  HV Westland JD1       10:50 MAASDIJK
Maasdijk Sporthal
Lange Kruisweg 44
2627BM MAASDIJK
hal: veld1
Jongens D3 zaal 39086  MHV Forcial JD1       10:10 MAASDIJK
Maasdijk Sporthal
Lange Kruisweg 44
2627BM MAASDIJK
hal: veld1
Jongens D4 zaal 39162  Catwijck JD1       10:10 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens D4 zaal 39183  Klein Zwitserland JD6       10:50 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1