Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb


laat schema zien voor  


15 januari | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes B1  MHC Forescate Jongens B1       11:00 1 Polytan Rio  info
Voor als de zaal niet door kan gaan.
 
Meisjes C1  MHC Forescate Meisjes C2       12:45 uit -   info
veld 1 Voor als de zaal niet door kan gaan.
Meisjes C2  MHC Forescate Meisjes C1       12:45 1 Polytan Rio  info
Voor als de zaal niet door kan gaan.
Meisjes C3  MHC Forescate Meisjes C4       12:15 uit -   info
veld 2 Voor als de zaal niet door kan gaan.
Meisjes C4  MHC Forescate Meisjes C3       12:15 2 Polytan Tokyo  info
Voor als de zaal niet door kan gaan.
Meisjes C6  !Reservering training       14:00 3 Polytan London  info
Voor als de zaal niet door kan gaan.
Meisjes C7 (BSN)  !Reservering training       10:00 3 Polytan London  info
 
Meisjes D3  MHC Forescate Meisjes D4       14:00 uit -   info
veld 2 Voor als de zaal niet door kan gaan.
Meisjes D4  MHC Forescate Meisjes D3       14:00 2 Polytan Tokyo  info
Voor als de zaal niet door kan gaan.
 
Jongens B1  MHC Forescate Meisjes B1       11:00 uit -   info
veld 1 Voor als de zaal niet door kan gaan.
 
Jongens C1  !Reservering training       16:00 1 Polytan Rio  info
Voor als de zaal niet door kan gaan.
Jongens C2  MHC Forescate Jongens C3       10:30 uit -   info
veld 2 Voor als de zaal niet door kan gaan.
Jongens C3  MHC Forescate Jongens C2       10:30 2 Polytan Tokyo  info
Voor als de zaal niet door kan gaan.
 
Jongens D3  MHC Forescate Jongens D4       14:25 uit -   info
veld 1 Voor als de zaal niet door kan gaan.
Jongens D4  MHC Forescate Jongens D3       14:25 1 Polytan Rio  info
Voor als de zaal niet door kan gaan.

15 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 41272  ZAAL Alphen JC1 - Noordwijk JC1       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 42288  ZAAL Leiden JB3 - HGC JB3       15:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 30965  ZAAL HDM J6E4 - HCRB J6E1       13:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 30885  ZAAL Schiedam J6E1 - HUDITO J6E1       11:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 30047  ZAAL IJssel JF1 - HDS JF2       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 31805  ZAAL HCRB M6E1 - Leiden M6E6       13:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 30459  ZAAL Noordwijk MF4 - HDM MF1       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 30419  ZAAL HDS MF3 - HUDITO MF1       09:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1

15 januari | Overig

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  MHC Forescate Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK       11:30 Veld 4  info
onderlinge oefenwedstrijdjes E-6
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  MHC Forescate Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK       17:15 2 Polytan Tokyo  info
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  MHC Forescate Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK       11:50 Veld 4  info
onderlinge oefenwedstrijdjes E-6
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  MHC Forescate Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK       17:15 3 Polytan London  info
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  MHC Forescate Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK       17:35 2 Polytan Tokyo  info
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  MHC Forescate Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK       17:35 3 Polytan London  info
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  MHC Forescate Jongens C1       n.n.b uit -   info
training
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  !Reservering E-6 tallen       10:00 Veld 4  info
onderlinge oefenwedstrijdjes E-6
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  !Reservering De A-lijn onderling       15:40 2 Polytan Tokyo  info
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  !Reservering De A-lijn onderling       15:40 3 Polytan London  info
Reservering 4 uur Wedstrijdsecretariaat  !Oefenwedstrijd jongste jeugd       12:10 Veld 4  info

15 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E1 zaal 32524  Klein Zwitserland M6E7       10:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes 6E1 zaal 32566  De Kieviten M6E1       09:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes 6E2 zaal 31873  LOHC M6E6       13:50 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 zaal 31847  HCRB M6E1       12:30 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 31822  Rijswijksche Hockey Club M6E4       15:40 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 31836  De Kieviten M6E4       15:00 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 zaal 31970  Noordwijk M6E2       10:30 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Meisjes 6E4 zaal 31981  Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E2       11:10 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Meisjes 8E1 zaal 33749  De Kieviten M8E3       09:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes 8E1 zaal 33772  HGC M8E1       08:30 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes 8E2 zaal 33888  L.S.C. ALECTO M8E1       15:10 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Meisjes 8E2 zaal 33922  MHC Voorhout M8E1       15:50 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Meisjes 8E3 zaal 33429  D.H.C. Hudito M8E2       11:50 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 4
Meisjes 8E3 zaal 33389  OMHC M8E4       11:10 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 4
Meisjes 8E4 zaal 33474  Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E5       13:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes 8E4 zaal 33493  Rijswijksche Hockey Club M8E4       12:30 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes A2 zaal 45383  Hockey Club Wateringse Veld MA2       15:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes A2 zaal 45461  HGC MA3       14:30 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes A5 zaal 45863  Klein Zwitserland MA5       15:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes A5 zaal 46006  Rijswijksche Hockey Club MA4       15:50 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes A6 (BSN) zaal 45739  hdm MA7       17:30 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 2 Skihut Dome
Meisjes A6 (BSN) zaal 45864  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA3       18:10 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 2 Skihut Dome
Meisjes B7 (BSN) zaal 42846  OMHC MB5       18:50 ROTTERDAM
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
Meisjes B7 (BSN) zaal 42834  hdm MB8       18:10 ROTTERDAM
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 2
MF1 zaal 30449  D.H.C. Hudito MF1       09:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
MF1 zaal 30435  HDS MF3       08:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
MF2 zaal 30493  hdm MF1       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF2 zaal 30479  Noordwijk MF4       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF3 zaal 30547  Hockeyclub Barendrecht MF2       13:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MF3 zaal 30561  HDS MF4       12:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MF4 zaal 30599  HC De IJssel MF3       12:30 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 4
MF4 zaal 30585  Dordrechtse Mixed Hockey Club MF3       13:10 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 4
MF6 zaal 30497  HV Bleiswijk MF1       08:30 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
MF6 zaal 30516  HC De IJssel MF2       09:10 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
JF1 zaal 30206  HDS JF1       10:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
JF1 zaal 30051  hdm JF5       11:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
JF2 zaal 30162  L.S.C. ALECTO JF2       08:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
JF2 zaal 30190  HCRB JF1       09:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
JF4 zaal 30040  HDS JF2       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
JF4 zaal 30044  HC De IJssel JF1       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 6E2 zaal 30989  HCRB J6E1       13:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens 6E2 zaal 30977  hdm J6E4       12:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens 6E3 zaal 30890  D.H.C. Hudito J6E1       10:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens 6E3 zaal 30887  HC Schiedam J6E1       11:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens 6E4 zaal 31166  Catwijck J6E1       14:50 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 31154  hdm J6E5       14:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 32636  V.M.H.C. CARTOUCHE J8E2       10:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Jongens 8E1 zaal 32631  HV Victoria J8E1       11:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Jongens A1 zaal 44376  V.M.H.C. CARTOUCHE JA1       18:50 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens A1 zaal 44689  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA1       18:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens B1 zaal 42095  HC Alphen JB1       12:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens B1 zaal 42058  hdm JB2       13:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 42310  LOHC JB3       15:50 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 42295  HGC JB3       14:30 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 42131  HC Ypenburg JB4       13:50 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 42116  Klein Zwitserland JB3       13:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Jongens C1 zaal 41287  HC Alphen JC1       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens C1 zaal 41304  Noordwijk JC1       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens C2 zaal 41120  H.C. HISALIS JC1       11:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens C2 zaal 41162  LOHC JC3       11:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2