Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb


laat schema zien voor  


16 januari | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes D1  MHC Forescate Jongens D1       11:00 uit -   info
Veld 1 Voor als de zaal niet door kan gaan
Meisjes D2  MHC Forescate Jongens D2       10:45 2 Polytan Tokyo  info
Voor als de zaal niet door kan gaan
 
Jongens D1  MHC Forescate Meisjes D1       11:00 1 Polytan Rio  info
Voor als de zaal niet door kan gaan
Jongens D2  MHC Forescate Meisjes D2       10:45 uit -   info
Veld 2 Voor als de zaal niet door kan gaan

16 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Dames 1  !Reservering training Dames 1       13:30 1 Polytan Rio  info
ZAALBLOK 40907  ZAAL Leonidas MC1 - Westland MC1       12:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37538  ZAAL Catwijck MD2 - Cartouche MD3       09:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38627  ZAAL HDS JD1 - Cartouche JD2       10:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35437  ZAAL Nieuwkoop D2 - Leiden D7       14:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35072  ZAAL Ommoord D2 - Alphen D4       15:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

16 januari | Overig

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Reservering half veld  !Reservering training Dames 3       11:00 3 Polytan London  info
Reservering half veld  !Oefenwedstrijd training Heren HJ1       11:30 3 Polytan London  info
Reservering half veld  !Reservering training Veteranen B       16:00 1 Polytan Rio  info

16 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Dames 1 zaal 34238  H.C. HISALIS D1       15:10 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Dames 1 zaal 34243  HC Pijnacker D1       15:50 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Dames 2 zaal 35081  HC Alphen D4       15:50 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Dames 2 zaal 35062  OMHC D2       14:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Dames 3 zaal 35457  LOHC D7       13:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Dames 3 zaal 35473  HC Nieuwkoop D2       14:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Dames 4 zaal 35199  LOHC D8       15:10 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
Dames 4 zaal 35239  R.H.V. Leonidas D12       14:30 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
Dames Jong 1 zaal 36152  LOHC DJ1       14:10 LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
Dames Jong 1 zaal 36124  Thor DJ1       14:50 LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
 
Meisjes A1 zaal 45133  H.C. HISALIS MA1       15:10 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Meisjes A1 zaal 46011  Noordwijk MA2       14:30 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Meisjes B2 zaal 44021  MHC Voorhout MB2       13:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes B2 zaal 44086  LOHC MB4       12:30 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes B4 zaal 43231  LOHC MB8       12:30 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes B4 zaal 43261  HGC MB5       13:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal 40994  R.H.V. Leonidas MC1       11:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C1 zaal 40953  HV Westland MC1       12:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 39640  Leidse Hockey Club Roomburg MC3       11:50 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 39606  LOHC MC6       11:10 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes C4 zaal 40163  Hockey Club Rotterdam MC8       09:10 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C4 zaal 40204  Craeyenhout MC4       08:30 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 40031  HC Ypenburg MC5       10:30 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes C6 zaal 40065  Leidse Hockey Club Roomburg MC5       11:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes C8 (BSN) zaal 39372  HCRB MC3       13:10 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C8 (BSN) zaal 39287  Klein Zwitserland MC12       12:30 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 37581  Catwijck MD2       08:30 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 37629  V.M.H.C. CARTOUCHE MD3       09:50 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes D3 zaal 37179  HV Bleiswijk MD2       10:50 BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Meisjes D3 zaal 37160  Leidse Hockey Club Roomburg MD3       10:10 BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
 
Heren 1 zaal 29135  H.C. Derby H1       11:30 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
Heren 1 zaal 29088  VMHC Pollux H1       13:10 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Heren Jong 1 zaal 34895  HC Voorne /Forcial HJ1       15:10 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 3 Sporthal clubhuis
Heren Jong 1 zaal 34903  hdm HJ1       15:50 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 3 Sporthal clubhuis
 
Jongens C4 zaal 41709  V.M.H.C. CARTOUCHE JC7       11:10 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Jongens C4 zaal 41677  H.C. HISALIS JC2       10:30 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Jongens D1 zaal 38666  V.M.H.C. CARTOUCHE JD2       10:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D1 zaal 38646  HDS JD1       09:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D4 zaal 38880  L.S.C. ALECTO JD3       08:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens D4 zaal 38860  LOHC JD5       09:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2