Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb


laat schema zien voor  


29 januari | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes B4  MHC Forescate Jongens B3       n.n.b   info
 
Jongens B3  MHC Forescate Meisjes B4       n.n.b uit -   info

29 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 43874  ZAAL Alecto MB1 - Leiden MB2       15:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40545  ZAAL Alecto MC3 - Catwijck MC4       14:55 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39662  ZAAL Ypenburg MC3 - Alecto MC2       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43279  ZAAL Cartouche MB3 - Ypenburg MB3       16:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 44616  ZAAL Zoetermeer JA3 - Leiden JA5       16:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 30868  ZAAL Klein Zwitserland J6E4 - HDS J6E1       13:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 30875  ZAAL Schiedam J6E1 - Rijswijk J6E2       12:55 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 30088  ZAAL HDS JF2 - Schiedam JF1       10:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 32042  ZAAL Noordwijk M6E5 - Ring Pass Delft M6E1       12:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 33623  ZAAL Kieviten M8E3 - Roomburg M8E1       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 33856  ZAAL Alphen M8E3 - Ommoord M8E4       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

29 januari | Overig

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Reservering hele dag Wedstrijdsecretariaat  !Oefenwedstrijd jongste jeugd       09:00 Veld 4  info
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  MHC Forescate E-6 tallen       10:30   info
toernooi

29 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes 6E1 zaal 32108  Ring Pass Delft M6E1       12:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes 6E1 zaal 32068  Noordwijk M6E5       11:30 LEIDERDORP
Let op: Uittenue mee!   
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes 6E4 zaal 31909  HC Alphen M6E2       10:50 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
Meisjes 6E4 zaal 31892  D.H.C. Hudito M6E2       10:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
Meisjes 6E5 zaal 31778  Catwijck M6E2       13:30 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 31742  Noordwijk M6E4       14:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 33600  Leidse Hockey Club Roomburg M8E1       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 33646  De Kieviten M8E3       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Let op: Uittenue mee!   
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 33816  OMHC M8E4       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 33839  HC Alphen M8E3       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 43792  L.S.C. ALECTO MB1       14:30 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 43829  LOHC MB2       15:50 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes B3 zaal 43316  V.M.H.C. CARTOUCHE MB3       16:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes B3 zaal 43225  HC Ypenburg MB3       15:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes B6 zaal 43634  HDS MB6       13:10 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 43587  Leidse Hockey Club Roomburg MB6       12:30 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes C2 zaal 39760  HC Ypenburg MC3       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C2 zaal 39719  L.S.C. ALECTO MC2       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 40624  L.S.C. ALECTO MC3       15:35 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 40583  Catwijck MC4       14:15 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes C8 (BSN) zaal 40061  Klein Zwitserland MC12       12:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes C8 (BSN) zaal 40102  HGC MC8       12:50 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
MF2 zaal 30746  L.S.C. ALECTO MF2       09:10 REEUWIJK
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
MF2 zaal 30728  HCRB MF1       09:50 REEUWIJK
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
MF3 zaal 30463  Dordrechtse Mixed Hockey Club MF1       11:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MF3 zaal 30491  HDS MF4       10:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MF4 zaal 30798  R.H.V. Leonidas MF2       10:10 BARENDRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 1
MF4 zaal 30809  H.C. Derby MF1       10:50 BARENDRECHT
Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 1
MF6 zaal 30455  OMHC MF3       10:10 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 3
MF6 zaal 30473  HC Schiedam MF3       10:50 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 3
JF3 zaal 30096  HC Schiedam JF1       10:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
JF3 zaal 30092  HDS JF2       09:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
JF4 zaal 30100  HC De Hoeksche Waard JF2       10:10 NIEUWERKERK AD IJSSEL
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
JF4 zaal 30103  HC De IJssel JF1       10:50 NIEUWERKERK AD IJSSEL
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Jongens 6E1 zaal 30872  Klein Zwitserland J6E4       12:30 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 6E1 zaal 30870  HDS J6E1       13:50 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 6E2 zaal 31380  Berkel Rodenrijs J6E2       12:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Jongens 6E2 zaal 31372  Ring Pass Delft J6E2       12:50 DELFT
Let op: Uittenue mee!   
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Jongens 6E3 zaal 30878  HC Schiedam J6E1       12:15 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens 6E3 zaal 30873  Rijswijksche Hockey Club J6E2       13:35 VOORSCHOTEN
Let op: Uittenue mee!   
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 32955  L.S.C. ALECTO J8E2       09:10 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 32957  Leidse Hockey Club Roomburg J8E3       08:30 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 44515  L.S.C. ALECTO JA2       18:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens A2 zaal 44413  MHC Voorhout JA1       18:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens A3 zaal 44709  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA3       15:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens A3 zaal 44622  LOHC JA5       16:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens B2 zaal 42265  L.S.C. ALECTO JB12-C       14:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens B2 zaal 42252  HGC JB3       13:30 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2