Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit JF2 De Kieviten JF2
11:00 Uit JF3 Klein Zwitserland JF2

Wedstrijden quicklinks

zat 28 mei - zon 29 mei - zat 4 jun - zat 11 jun - zon 12 jun - zat 18 jun - zat 2 jul


laat schema zien voor  


30 januari | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 8E2  !Reservering training       11:00 Veld 4  info
 
Jongens C2  MHC Forescate Jongens D1       11:00 uit -   info
veld 1
Jongens C3  MHC Forescate Jongens D2       11:00 uit -   info
veld 2
 
Jongens D1  MHC Forescate Jongens C2       11:00 1 Polytan Rio  info
Jongens D2  MHC Forescate Jongens C3       11:00 2 Polytan Tokyo  info

30 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 39420  ZAAL Pijnacker MC2 - Spijkenisse MC2       14:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36635  ZAAL Catwijck MD2 - Klein Zwitserland MD5       10:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36577  ZAAL Bleiswijk MD2 - Cartouche MD6       09:10 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: BSH B
ZAALBLOK 34310  ZAAL Noordwijk D1 - Hisalis D1       15:10 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
ZAALBLOK 38120  ZAAL Rijswijk MD7 - Pijnacker MD4       12:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44018  ZAAL HDM MB8 - Zoetermeer MB6       13:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 34865  ZAAL Dordrecht HJ1 - Hisalis HJ1       15:10 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A

30 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Dames 1 zaal 34313  H.C. HISALIS D1       3 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Dames 1 zaal 34315  Noordwijk D1       2 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Dames 3 zaal 35069  Noordwijk D2       6 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
Dames 3 zaal 35089  Hockeyclub Alkemade D4       4 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
Dames Jong 1 zaal 36320  L.S.C. ALECTO DJ1       3 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Dames Jong 1 zaal 36289  H.C. HISALIS DJ1       6 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Dames Jong 2 zaal 35954  Thor DJ2       2 LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
Dames Jong 2 zaal 35976  MHC Voorhout DJ2       8 LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
 
Meisjes A3 zaal 45131  Craeyenhout MA2       2 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Meisjes A3 zaal 44727  HC Ypenburg MA4       2 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Meisjes B4 zaal 42911  hdm MB7       2 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: BSH B
Meisjes B4 zaal 42934  LOHC MB8       2 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: BSH B
Meisjes B5 zaal 42960  L.S.C. ALECTO MB7       4 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes B5 zaal 42894  HGC MB4       2 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes B7 (BSN) zaal 44030  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB6       3 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes B7 (BSN) zaal 44067  hdm MB8       3 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal 39595  R.H.V. Leonidas MC1       5 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 3
Meisjes C1 zaal 39641  HC Schiedam MC1       4 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 3
Meisjes C4 zaal 39507  HV Spijkenisse MC2       6 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C4 zaal 39466  HC Pijnacker MC2       2 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C5 zaal 39664  De Kieviten MC3       2 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Meisjes C5 zaal 39740  Noordwijk MC4       3 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Meisjes C6 zaal 39653  HGC MC7       5 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Meisjes C6 zaal 39704  HC Ypenburg MC5       7 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Meisjes D2 zaal 36726  Klein Zwitserland MD5       1 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 36683  Catwijck MD2       8 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D3 zaal 36558  HV Bleiswijk MD2       2 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: BSH B
Meisjes D3 zaal 36515  V.M.H.C. CARTOUCHE MD6       1 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: BSH B
Meisjes D5 zaal 38053  Rijswijksche Hockey Club MD7       1 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D5 zaal 38096  HC Pijnacker MD4       1 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF5 zaal 30588  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MF6       09:10 MOORDRECHT
Zuidplas, Sporthal de
Sportlaan 3
2841EB MOORDRECHT
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MF5 zaal 30613  HC De IJssel MF1       09:50 MOORDRECHT
Zuidplas, Sporthal de
Sportlaan 3
2841EB MOORDRECHT
hal: Veld 1
* AFGELAST *
 
Heren Jong 1 zaal 34870  Dordrechtse Mixed Hockey Club HJ1       6 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Heren Jong 1 zaal 34875  H.C. HISALIS HJ1       0 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
 
JF4 zaal 30100  HC De Hoeksche Waard JF2       11:10 MOORDRECHT
Zuidplas, Sporthal de
Sportlaan 3
2841EB MOORDRECHT
hal: Veld 1
JF4 zaal 30103  HC De IJssel JF1       11:50 MOORDRECHT
Zuidplas, Sporthal de
Sportlaan 3
2841EB MOORDRECHT
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 41868  V.M.H.C. CARTOUCHE JB6       5 'S-GRAVENHAGE
Houtrust, Sporthal
Laan van Poot 22
2566EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 41840  Klein Zwitserland JB3       8 'S-GRAVENHAGE
Houtrust, Sporthal
Laan van Poot 22
2566EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens C1 zaal 41261  V.M.H.C. CARTOUCHE JC2       1 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Jongens C1 zaal 41219  LOHC JC2       3 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Jongens D3 zaal 38530  Ring Pass Delft JD2       5 LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
Jongens D3 zaal 38499  Leidse Hockey Club Roomburg JD3       1 LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
Jongens D4 zaal 39080  Catwijck JD1       3 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Jongens D4 zaal 39044  Noordwijk JD2       8 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B