Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 1 okt - zon 2 okt - zat 8 okt - zon 9 okt - zat 15 okt - zon 16 okt - zon 30 okt - zat 5 nov


laat schema zien voor  


1 oktober | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
MO10-1  Noordwijk MO10-1       09:30 Veld 4  info
MO10-2  Catwijck MO10-2       08:30 Veld 4  info
MO10-3  Hockeyclub Alkemade MO10-1       09:30 uit - KG Semi  info
MO10-4  Klein Zwitserland MO10-7       11:25 Veld 4  info
 
MO12-1  HC Alphen MO12-1       10:20 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Esmée Braams (Dames 1) en Thijmen Richters (JO14-2)
MO12-2  De Kieviten MO12-1       08:30 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Naut Mutsaerts (JO16-1) en Max van der Meulen (JO16-1)
MO12-3  Catwijck MO12-3       12:10 uit - KG Water  info
MO12-4  De Kieviten MO12-5       12:30 uit - KG Zand  info
MO12-5  MHC Voorhout MO12-2       10:15 3 Polytan London  info
Fluiten: Stien Beljaars (MO18-5) en Phileine Dobbinga (MO18-5)
 
MO14-1  HC Ypenburg MO14-2       14:00 uit - KG Water  info
MO14-2  Klein Zwitserland MO14-5       15:10 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Jelte van Wijk (JO18-3) en Bouke Hazenberg (JO18-3)
MO14-3  Klein Zwitserland MO14-10       13:20 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Tess Monkhorst (MO16-4) en Paige van Es (MO16-4)
MO14-4  HDS MO14-5       13:00 Veld 4  info
Fluiten: Elin Keijzer (MO16-4) en Fien Bakker (MO16-4)
MO14-5 (BSN)  VMHC Pollux MO14-2       15:00 uit - KG Semi  info
 
MO16-1  Craeyenhout MO16-2       12:10 uit - KG Water  info
MO16-2  V.M.H.C. CARTOUCHE MO16-3       17:30 uit - KG Water  info
MO16-3  Goudse MHC MO16-3       17:15 3 Polytan London  info
Fluiten: Milan Potters (JO16-1) en Thomas Spijer (JO16-1)
MO16-4  HCRB MO16-3       15:30 3 Polytan London  info
Fluiten: Amber Schonk (Dames 1) en Esmée Braams (Dames 1)
MO16-5  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO16-5       10:35 uit - KG Semi  info
MO16-6  LOHC MO16-8       16:25 uit - KG Zand  info
MO16-7 (BSN)  LOHC MO16-6       11:40 uit - KG Semi  info
MO16-8 (BSN)  Noordwijk MO16-5       16:30 Veld 4  info
Fluiten: Martijn de Graaf (Trimhockey H groep B) en Arie van Dijk
 
MO18-1  Leidse Hockey Club Roomburg MO18-1       12:15 uit - KG Water  info
MO18-2  hdm MO18-3       14:20 uit - KG Water  info
MO18-3  MHC Voorhout MO18-3       13:45 uit - KG Zand  info
MO18-4  HV Bleiswijk MO18-2       14:45 Veld 4  info
Fluiten: Zwitse Wolters (MO18-5) en Anne Zani (MO18-5)
MO18-5  LOHC MO18-7       16:55 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Lara Bakker (MO18-4) en Claire Steijn (MO18-4)
MO18-6 (BSN)  Leidse Hockey Club Roomburg MO18-5       17:45 uit - KG Water  info
 
MO8-1  V.M.H.C. CARTOUCHE MO8-4       11:05 uit - KG Zand  info
MO8-2  Berkel Rodenrijs MO8-1       14:30 uit - KG Zand  info
MO8-3  De Kieviten MO8-1       09:00 2 Polytan Tokyo  info
MO8-4  V.M.H.C. CARTOUCHE MO8-2       09:00 2 Polytan Tokyo  info
MO8-5  HGC MO8-5       09:00 2 Polytan Tokyo  info
 
MO9-1  Berkel Rodenrijs MO9-5       12:15 uit - KG Zand  info
MO9-2  HV Bleiswijk MO9-3       11:00 Veld 4  info
MO9-3  Klein Zwitserland MO9-7       09:30 uit - KG Water  info
MO9-4  Catwijck MO9-1       08:30 2 Polytan Tokyo  info
MO9-5  V.M.H.C. CARTOUCHE MO9-4       08:45 uit - KG Zand  info
MO9-6  Noordwijk MO9-4       08:30 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
 
JO10-1  Berkel Rodenrijs JO10-1       10:00 Veld 4  info
JO10-2  Catwijck JO10-1       14:00 uit - KG Zand  info
JO10-3  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO10-2       09:00 uit - KG Semi  info
 
JO12-1  Leidse Hockey Club Roomburg JO12-1       10:30 uit - KG Water  info
JO12-2  HC Alphen JO12-2       09:00 uit - KG Water  info
JO12-3  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO12-2       08:30 3 Polytan London  info
Fluiten: Roel de Graaff (JO16-3) en Milan de Heer (JO16-3)
 
JO14-1  HGC JO14-2       15:50 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
JO14-2  Klein Zwitserland JO14-3       15:50 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Merijn Barends (JO18-2) en Nicolette Goemans - van Schaik (Dinsdag Dames A)
JO14-3  hdm JO14-6       12:00 3 Polytan London  info
Fluiten: Bas Verdoes (JO18-3) en Jelle Zoet (JO18-3)
JO14-4  Rijswijksche Hockey Club JO14-3       10:30 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
 
JO16-1  A.M.H.C. Rood-Wit JO16-2       12:10 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Ewout Schriever (Veteranen B) en Ton de Kleijn
JO16-2  Leidse Hockey Club Roomburg JO16-2       16:15 uit - KG Water  info
JO16-3  V.M.H.C. CARTOUCHE JO16-4       13:45 3 Polytan London  info
Fluiten: Ben Ruedisueli (JO18-2) en Tom van der Gaag (JO18-2)
 
JO18-1  HV Myra JO18-1       14:00 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Steven Timmer (Heren 1) en Marco van Gent (Veteranen B)
JO18-2  LOHC JO18-3       11:35 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Joris van der Zwan-straatsma en Lucas Havekes (Heren 2)
JO18-3  Klein Zwitserland JO18-4       17:40 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Dennis Dofferhoff (Trimhockey H groep B) en Olivier Schölvinck (JO18-1)
 
JO8-1  Leidse Hockey Club Roomburg JO8-3       09:30 uit - KG Zand  info
JO8-2  V.M.H.C. CARTOUCHE JO8-3       08:30 Veld 4  info
JO8-3  V.M.H.C. CARTOUCHE JO8-5       08:30 Veld 4  info
 
JO9-1  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO9-1       09:00 uit - KG Semi  info
JO9-2  De Kieviten JO9-2       0 uit - KG Semi  info
JO9-3  V.M.H.C. CARTOUCHE JO9-3       09:55 uit - KG Zand  info
JO9-4  Ring Pass Delft JO9-2       11:00 Veld 4  info

1 oktober | Overig

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
G-Hockey 1  HC Waddinxveen G1       10:00 2 Polytan Tokyo  info
 
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       08:10 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       07:55 2 Polytan Tokyo  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       17:20 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       13:40 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       11:20 2 Polytan Tokyo  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       14:50 2 Polytan Tokyo  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       15:30 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       10:00 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       11:50 1 Polytan Rio  info