Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit JF2 De Kieviten JF2
11:00 Uit JF3 Klein Zwitserland JF2

Wedstrijden quicklinks

zat 28 mei - zon 29 mei - zat 4 jun - zat 11 jun - zon 12 jun - zat 18 jun - zat 2 jul


laat schema zien voor  


12 februari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 44652  ZAAL HGC JA2 - Wateringse veld JA2       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45627  ZAAL Ring Pass Delft MA2 - Alecto MA2       18:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 41569  ZAAL Alecto JC2 - Kieviten JC2       13:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 42421  ZAAL Rijswijk JB1 - Zoetermeer JB2       15:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 31379  ZAAL Cartouche J6E4 - Klein Zwitserland J6E5       10:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 30046  ZAAL Alecto JF2 - HDS JF1       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 33256  ZAAL Kieviten M8E4 - Voorhout M8E1       14:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 40730  ZAAL Voorhout MC4 - Rotterdam MC15       14:55 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1

12 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E3 zaal 32133  Klein Zwitserland M6E6       10:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes 6E3 zaal 32177  LOHC M6E5       10:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes 6E4 zaal 31750  Noordwijk M6E2       11:50 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Meisjes 6E4 zaal 31736  hdm M6E3       11:10 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Meisjes 6E5 zaal 32045  hdm M6E6       10:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes 6E5 zaal 32089  V.M.H.C. CARTOUCHE M6E3       10:50 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes 8E2 zaal 33290  De Kieviten M8E4       13:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
* AFGELAST *
Meisjes 8E2 zaal 33313  MHC Voorhout M8E1       14:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes 8E4 zaal 33732  Berkel Rodenrijs M8E6       12:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 33785  HC Ypenburg M8E4       12:50 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes A2 zaal 45674  L.S.C. ALECTO MA2       3 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes A2 zaal 45234  Ring Pass Delft MA2       6 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes A4 zaal 45931  L.S.C. ALECTO MA4       4 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Meisjes A4 zaal 45476  hdm MA9       3 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Meisjes A5 zaal 44983  V.M.H.C. CARTOUCHE MA5       3 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes A5 zaal 44772  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA6       4 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 43068  HDS MB6       0 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 43000  H.C. HISALIS MB5       2 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C1 zaal 39422  HV Westland MC1       3 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Meisjes C1 zaal 39512  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC1       2 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Meisjes C2 zaal 40893  HC Alphen MC2       2 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes C2 zaal 40947  LOHC MC4       2 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes C4 zaal 40815  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC5       2 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes C4 zaal 40862  Hockey Club Rotterdam MC8       3 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes C7 (BSN) zaal 40685  Hockey Club Rotterdam MC15       5 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes C7 (BSN) zaal 40644  MHC Voorhout MC4       6 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
MF1 zaal 30785  HC Pijnacker MF2       11:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MF1 zaal 30755  HDS MF3       10:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MF2 zaal 30283  HC Alphen MF2       12:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
MF2 zaal 30263  Noordwijk MF4       12:50 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
MF3 zaal 30788  Hockeyclub Barendrecht MF2       13:10 SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
MF3 zaal 30767  HV Spijkenisse MF1       13:50 SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
MF5 zaal 30413  L.S.C. ALECTO MF1       09:25 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
MF5 zaal 30427  HC Pijnacker MF1       08:45 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
JF1 zaal 30062  MHC Forescate JF2       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
JF1 zaal 30074  HCRB JF1       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
JF2 zaal 30109  HDS JF1       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
JF2 zaal 30062  MHC Forescate JF1       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
JF3 zaal 30155  HC Schiedam JF1       12:55 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
JF3 zaal 30148  MHC Forescate JF4       13:35 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
JF4 zaal 30152  HC Schiedam JF1       12:15 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
JF4 zaal 30148  MHC Forescate JF3       13:35 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens 6E3 zaal 30899  D.H.C. Hudito J6E1       12:50 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
Jongens 6E3 zaal 30901  Ring Pass Delft J6E1       12:10 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
Jongens 6E4 zaal 31370  Klein Zwitserland J6E5       10:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens 6E4 zaal 31358  V.M.H.C. CARTOUCHE J6E4       09:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens 8E1 zaal 33015  R.H.V. Leonidas J8E1       13:10 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Jongens 8E1 zaal 32984  hdm J8E1       12:30 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Jongens A2 zaal 44373  Hockey Club Wateringse Veld JA2       4 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 44575  HGC JA2       15 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 42445  Rijswijksche Hockey Club JB1       5 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 42430  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB2       5 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens C2 zaal 41314  Klein Zwitserland JC3       3 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Jongens C2 zaal 41268  Leidse Hockey Club Roomburg JC3       5 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Jongens C3 zaal 41544  L.S.C. ALECTO JC2       4 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens C3 zaal 41527  De Kieviten JC2       4 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1