Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit JF2 De Kieviten JF2
11:00 Uit JF3 Klein Zwitserland JF2

Wedstrijden quicklinks

zat 28 mei - zon 29 mei - zat 4 jun - zat 11 jun - zon 12 jun - zat 18 jun - zat 2 jul


laat schema zien voor  


13 februari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Dames 1  M.H.C. Weesp Dames 1       12:45 uit -   info
Oefenwedstrijd
ZAALBLOK 41669  ZAAL Cartouche JC2 - HGC JC2       14:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35012  ZAAL Roomburg D8 - Alecto D5       18:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36822  ZAAL Alecto MD5 - Cartouche MD8       12:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 42410  ZAAL HDM JB4 - Hisalis JB2       16:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 38687  ZAAL HDM JD5 - Klein Zwitserland JD5       10:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 34760  ZAAL Dordrecht HJ1 - HDM HJ1       16:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
 
Heren 1  HC Etten-Leur H1       14:45 1 Polytan Rio  info
Oefenwedstrijd

13 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Dames 2 zaal 35158  HC Alphen D4       14:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Dames 2 zaal 35171  LOHC D5       13:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Dames 3 zaal 35009  hdm D5       3 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Dames 3 zaal 35037  HC Nieuwkoop D2       5 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Dames 4 zaal 35046  L.S.C. ALECTO D5       2 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Dames 4 zaal 35030  Leidse Hockey Club Roomburg D8       2 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Dames Jong 1 zaal 35798  Thor DJ1       5 SASSENHEIM
Korf Sporthal de
Sportdreef 8
2171KM SASSENHEIM
hal: Veld 1
Dames Jong 1 zaal 35823  MHC Voorhout DJ1       5 SASSENHEIM
Korf Sporthal de
Sportdreef 8
2171KM SASSENHEIM
hal: Veld 1
Dames Jong 2 zaal 36194  HC Alphen DJ2       6 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Dames Jong 2 zaal 36172  LOHC DJ3       4 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
 
Meisjes B1 zaal 42986  L.S.C. ALECTO MB1       15:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes B1 zaal 42904  Klein Zwitserland MB3       1 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes B2 zaal 42652  Catwijck MB1       4 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes B2 zaal 42584  De Kieviten MB12-C       3 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes B4 zaal 43661  Catwijck MB4       13:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes B4 zaal 43717  De Kieviten MB3       5 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes B7 (BSN) zaal 42660  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB6       2 PIJNACKER
Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ PIJNACKER
hal: Veld 1
Meisjes B7 (BSN) zaal 42747  HC Pijnacker MB4       2 PIJNACKER
Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ PIJNACKER
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 39908  L.S.C. ALECTO MC6       7 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Meisjes C6 zaal 39944  H.C. HISALIS MC3       2 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Meisjes D3 zaal 37847  hdm MD5       7 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Sporthal clubhuis
Meisjes D3 zaal 37784  Leidse Hockey Club Roomburg MD3       5 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Sporthal clubhuis
Meisjes D4 zaal 37090  Leidse Hockey Club Roomburg MD5       4 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes D4 zaal 37003  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD6       4 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes D5 zaal 36846  V.M.H.C. CARTOUCHE MD8       3 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes D5 zaal 36763  L.S.C. ALECTO MD5       5 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
 
Heren Jong 1 zaal 34765  Dordrechtse Mixed Hockey Club HJ1       2 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Heren Jong 1 zaal 34770  hdm HJ1       3 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
 
Jongens A1 zaal 44117  V.M.H.C. CARTOUCHE JA1       5 KATWIJK ZH
Cleijn Duin, Sporthal
Stadhoudersdreef 1
2224BN KATWIJK ZH
hal: veld 1
Jongens A1 zaal 44661  Noordwijk JA1       5 KATWIJK ZH
Cleijn Duin, Sporthal
Stadhoudersdreef 1
2224BN KATWIJK ZH
hal: veld 1
Jongens A3 zaal 44220  MHV Forcial JA1       4 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Jongens A3 zaal 44429  HC Pijnacker JA2       2 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 42386  H.C. HISALIS JB2       6 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens B3 zaal 42371  hdm JB4       1 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens C1 zaal 41644  HGC JC2       2 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens C1 zaal 41627  V.M.H.C. CARTOUCHE JC2       2 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D1 zaal 38971  V.M.H.C. CARTOUCHE JD2       2 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: TSH
Jongens D1 zaal 38934  Klein Zwitserland JD2       3 'S-GRAVENHAGE
Sportcampus Zuiderpark
Mr P D Fortuynwg 22
2533SR 'S-GRAVENHAGE
hal: TSH
Jongens D2 zaal 38508  L.S.C. ALECTO JD2       2 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens D2 zaal 38529  LOHC JD3       4 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens D3 zaal 38730  Klein Zwitserland JD5       09:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D3 zaal 38710  hdm JD5       10:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D4 zaal 38469  L.S.C. ALECTO JD3       4 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens D4 zaal 38440  Klein Zwitserland JD6       1 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2