Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit JF2 De Kieviten JF2
11:00 Uit JF3 Klein Zwitserland JF2

Wedstrijden quicklinks

zat 28 mei - zon 29 mei - zat 4 jun - zat 11 jun - zon 12 jun - zat 18 jun - zat 2 jul


laat schema zien voor  


19 februari | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes C1  BH&BC Breda MC2       10:50 uit -   info
 
Jongens D1  HDS JD1       14:00 uit - KG Water  info
Jongens D2  HC Alphen JD       13:00 uit -   info

19 februari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 39370  ZAAL Hisalis MC3 - Roomburg MC5       13:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44677  ZAAL Forcial JA1 - Rijswijk JA3       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41943  ZAAL Cartouche JB6 - Westland JB2       15:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 30277  ZAAL Schiedam MF3 - IJssel MF2       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 30381  ZAAL Barendrecht MF4 - HCRB MF2       10:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 30590  ZAAL Berkel-Rodenrijs MF3 - Spijkenisse MF1       10:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 32402  ZAAL Catwijck M6E2 - Cartouche M6E3       12:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 34068  ZAAL Rijswijk M8E4 - Ypenburg M8E4       14:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 30354  ZAAL Alphen MF3 - Alecto MF1       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

19 februari | Overig

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       n.n.b   info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       n.n.b uit -   info

19 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E1 zaal 32401  Klein Zwitserland M6E7       10:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes 6E1 zaal 32381  Ring Pass Delft M6E1       10:50 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Meisjes 6E2 zaal 32099  De Kieviten M6E3       16:20 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 zaal 32033  HV Westland M6E2       15:40 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 31540  Noordwijk M6E3       12:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 31501  Ring Pass Delft M6E2       11:30 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Meisjes 6E5 zaal 32392  V.M.H.C. CARTOUCHE M6E3       12:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes 6E5 zaal 32366  Catwijck M6E2       11:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes 8E1 zaal 34104  Catwijck M8E1       14:50 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 34092  LOHC M8E3       14:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 33704  Leidse Hockey Club Roomburg M8E3       10:30 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 33681  Noordwijk M8E3       11:10 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 33609  D.H.C. Hudito M8E2       15:30 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
* AFGELAST *
Meisjes 8E3 zaal 33621  LOHC M8E5       16:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
* AFGELAST *
Meisjes 8E4 zaal 34049  HC Ypenburg M8E4       14:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes 8E4 zaal 34026  Rijswijksche Hockey Club M8E4       13:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A3 zaal 44962  L.S.C. ALECTO MA3       18:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A3 zaal 46005  Catwijck MA2       18:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A4 zaal 45386  Hockeyclub Alkemade MA2       3 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
Meisjes A4 zaal 45001  LOHC MA5       8 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
Meisjes A6 (BSN) zaal 45575  Craeyenhout MA4       6 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Meisjes A6 (BSN) zaal 45532  hdm MA7       2 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Meisjes C2 zaal 40334  Leidse Hockey Club Roomburg MC2       1 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes C2 zaal 40293  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC2       3 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes C4 zaal 39990  Craeyenhout MC4       2 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 2
Meisjes C4 zaal 39911  HV Westland MC3       6 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 2
Meisjes C5 zaal 40853  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC6       4 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes C5 zaal 40790  L.S.C. ALECTO MC4       4 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes C6 zaal 39334  H.C. HISALIS MC3       5 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 39293  Leidse Hockey Club Roomburg MC5       2 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes C8 (BSN) zaal 40268  HGC MC8       0 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes C8 (BSN) zaal 40358  LOHC MC9       14:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
MF1 zaal 30634  Berkel Rodenrijs MF7       10:50 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 2
MF1 zaal 30653  D.H.C. Hudito MF1       10:10 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 2
MF2 zaal 30801  L.S.C. ALECTO MF2       10:10 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 3
MF2 zaal 30818  HC Schiedam MF2       09:30 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD SCHIEDAM
hal: Veld 3
MF3 zaal 30604  Berkel Rodenrijs MF3       09:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
MF3 zaal 30617  HV Spijkenisse MF1       10:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
MF4 zaal 30403  Hockeyclub Barendrecht MF4       09:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
MF4 zaal 30389  HCRB MF2       10:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
MF5 zaal 30368  L.S.C. ALECTO MF1       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF5 zaal 30329  HC Alphen MF3       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF6 zaal 30259  HC Schiedam MF3       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF6 zaal 30245  HC De IJssel MF2       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
JF4 zaal 30112  Berkel Rodenrijs JF4       10:30 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
JF4 zaal 30116  HDS JF2       11:10 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
Jongens 6E3 zaal 30866  Rijswijksche Hockey Club J6E2       11:10 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
Jongens 6E3 zaal 30864  OMHC J6E2       10:30 GOUDA
Dick van Dijkhal
Tobbepad 2
2803WH GOUDA
hal: veld 1
Jongens 6E4 zaal 30926  hdm J6E5       10:30 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Jongens 6E4 zaal 30952  De Kieviten J6E1       11:10 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Jongens A2 zaal 44425  LOHC JA3       4 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 44514  Hockey Club Wateringse Veld JA2       0 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
Jongens A3 zaal 44333  MHV Forcial JA1       2 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens A3 zaal 44296  Rijswijksche Hockey Club JA3       3 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens B1 zaal 42384  HGC JB2       4 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens B1 zaal 42406  H.C. HISALIS JB1       14:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens B2 zaal 41913  LOHC JB3       7 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens B2 zaal 41881  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB2       9 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens B3 zaal 41921  V.M.H.C. CARTOUCHE JB6       1 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 41948  HV Westland JB2       2 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1