Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit JF2 De Kieviten JF2
11:00 Uit JF3 Klein Zwitserland JF2

Wedstrijden quicklinks

zat 28 mei - zon 29 mei - zat 4 jun - zat 11 jun - zon 12 jun - zat 18 jun - zat 2 jul


laat schema zien voor  


5 februari | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Jongens D2  De Kieviten JD1       10:00 uit -   info

5 februari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 44699  ZAAL Roomburg JA1 - HDS JA1       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45970  ZAAL Catwijck MA1 - Ypenburg MA1       18:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 39806  ZAAL Alecto MC4 - Alphen MC4       16:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 43660  ZAAL Alphen MB7 - Roomburg MB6       15:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45242  ZAAL Alecto MA3 - HDM MA6       18:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 30296  ZAAL Berkel-Rodenrijs MF3 - Forcial MF2       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 31217  ZAAL HDM J6E4 - Ring Pass Delft J6E2       12:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 33390  ZAAL Noordwijk M8E2 - Roomburg M8E1       13:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 33739  ZAAL Kieviten M8E4 - Catwijck M8E3       14:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 30736  ZAAL Ring Pass Delft MF2 - Wateringse veld MF1       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

5 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E2 zaal 32497  HV Westland M6E2       13:10 REEUWIJK
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 zaal 32429  HCRB M6E1       12:30 REEUWIJK
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 zaal 32299  Catwijck M6E3       11:30 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 zaal 32282  D.H.C. Hudito M6E2       12:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 33450  Noordwijk M8E2       12:30 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 33427  Leidse Hockey Club Roomburg M8E1       13:50 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 33796  Catwijck M8E3       14:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes 8E2 zaal 33762  De Kieviten M8E4       13:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes 8E3 zaal 33902  HC Alphen M8E3       13:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
Meisjes 8E3 zaal 33885  Klein Zwitserland M8E6       14:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
Meisjes A1 zaal 45709  Catwijck MA1       4 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A1 zaal 45673  HC Ypenburg MA1       1 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A3 zaal 45019  L.S.C. ALECTO MA3       0 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes A3 zaal 45688  hdm MA6       1 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes A6 (BSN) zaal 46010  Klein Zwitserland MA9       1 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes A6 (BSN) zaal 45556  Ring Pass Delft MA5       5 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 43708  Leidse Hockey Club Roomburg MB6       2 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 43745  HC Alphen MB7       10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes C1 zaal 40502  Klein Zwitserland MC1       6 ROTTERDAM
Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes C1 zaal 40467  HV Victoria MC2       0 ROTTERDAM
Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes C5 zaal 39828  L.S.C. ALECTO MC4       2 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes C5 zaal 39869  HC Alphen MC4       2 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes C8 (BSN) zaal 39774  HDS MC7       0 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Sporthal clubhuis
Meisjes C8 (BSN) zaal 39851  hdm MC7       3 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Sporthal clubhuis
MF1 zaal 30729  Hockey Club Wateringse Veld MF1       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF1 zaal 30715  Ring Pass Delft MF2       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF2 zaal 30340  HC Alphen MF2       11:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
MF2 zaal 30353  HC Schiedam MF2       12:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
MF3 zaal 30323  MHV Forcial MF2       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF3 zaal 30309  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MF3       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF5 zaal 30511  hdm MF4       11:10 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
MF5 zaal 30525  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MF6       11:50 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
MF6 zaal 30689  Hockeyclub Barendrecht MF1       09:30 BARENDRECHT
Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 2
MF6 zaal 30667  OMHC MF3       10:10 BARENDRECHT
Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 2
JF1 zaal 30090  HCRB JF1       08:30 REEUWIJK
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
JF1 zaal 30170  MHC Forescate JF2       09:10 REEUWIJK
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
JF2 zaal 30170  MHC Forescate JF1       09:10 REEUWIJK
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
JF2 zaal 30146  HCRB JF1       09:50 REEUWIJK
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
JF3 zaal 30085  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JF4       12:30 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
JF3 zaal 30076  MHC Forescate JF4       13:10 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
JF4 zaal 30076  MHC Forescate JF3       13:10 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
JF4 zaal 30081  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JF4       13:50 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
Jongens 6E1 zaal 30891  V.M.H.C. CARTOUCHE J6E3       10:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Jongens 6E1 zaal 30894  LOHC J6E2       10:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Jongens 6E2 zaal 31241  Ring Pass Delft J6E2       12:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens 6E2 zaal 31229  hdm J6E4       11:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens 8E1 zaal 32883  HC Schiedam J8E1       12:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 8E1 zaal 32895  V.M.H.C. CARTOUCHE J8E2       11:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 8E2 zaal 32775  L.S.C. ALECTO J8E2       13:40 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 32784  Klein Zwitserland J8E4       14:20 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 44529  HDS JA1       3 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 44517  Leidse Hockey Club Roomburg JA1       7 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens A3 zaal 44164  Hockeyclub Barendrecht JA2       4 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens A3 zaal 44138  LOHC JA5       1 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens B3 zaal 42011  HV Westland JB2       4 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 2 Skihut Dome
Jongens B3 zaal 42035  hdm JB4       2 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 2 Skihut Dome