Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 11 feb - zon 12 feb - zat 18 feb - zon 19 feb - zat 25 feb - zon 26 feb - zon 5 mrt - zat 11 mrt


laat schema zien voor  


11 februari | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
JO12-1  !Oefenwedstrijd Alecto JO12-1       10:00 1 Polytan Rio  info

11 februari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK  ZAAL Roomburg MO14-5 HCRB MO14-3       17:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
ZAALBLOK  ZAAL Barendrecht MO8-4 Catwijck MO8-3       11:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
ZAALBLOK  ZAAL Klein Zwitserland JO10-2 Roomburg JO10-1       12:10 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1 b
2565AB
'S-GRAVENHAGE
ZAALBLOK  ZAAL Ypenburg JO9-1 Zoetermeer JO9-1       13:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
ZAALBLOK  ZAAL Noordwijk JO9-1 Roomburg JO9-2       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
ZAALBLOK  ZAAL Zoetermeer JO14-3 HDS JO14-3       15:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
ZAALBLOK  ZAAL Alphen MO10-2 Alecto MO10-1       10:10 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1 b
2565AB
'S-GRAVENHAGE
ZAALBLOK  ZAAL Alecto MO9-2 HDM MO9-4       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
ZAALBLOK  ZAAL Kieviten JO14-1 Leiden JO14-2       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN

11 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
MO10-1 zaal  HC Alphen MO10-2       10:50 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1 b
2565AB
'S-GRAVENHAGE
MO10-1 zaal  L.S.C. ALECTO MO10-1       09:30 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1 b
2565AB
'S-GRAVENHAGE
MO10-2 zaal  Noordwijk MO10-4       10:10 KATWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP
KATWIJK ZH
MO10-2 zaal  Catwijck MO10-2       09:30 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP
KATWIJK ZH
MO10-3 zaal  HGC MO10-3       09:30 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR
MO10-3 zaal  Klein Zwitserland MO10-4       10:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR
MO10-4 zaal  De Kieviten MO10-4       12:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3 a
2264TK
LEIDSCHENDAM
MO10-4 zaal  V.M.H.C. CARTOUCHE MO10-5       11:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3 a
2264TK
LEIDSCHENDAM
MO14-2 zaal  Ring Pass Delft MO14-3       11:40 VOORHOUT
Tulp, Sporthal De
Jacoba van Beierenweg 118 A
2215KZ
VOORHOUT
MO14-2 zaal  MHC Voorhout MO14-1       12:20 VOORHOUT
Tulp, Sporthal De
Jacoba van Beierenweg 118 A
2215KZ
VOORHOUT
MO14-5 (BSN) zaal  HCRB MO14-3       17:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
MO14-5 (BSN) zaal  Leidse Hockey Club Roomburg MO14-5       18:35 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
MO16-3 zaal  V.M.H.C. CARTOUCHE MO16-4       13:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3 a
2264TK
LEIDSCHENDAM
MO16-3 zaal  LOHC MO16-5       14:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3 a
2264TK
LEIDSCHENDAM
MO16-4 zaal  L.S.C. ALECTO MO16-3       10:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ
LEIDERDORP
MO16-4 zaal  Hockey Club Wateringse Veld MO16-3       10:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ
LEIDERDORP
MO16-6 zaal  HGC MO16-4       16:50 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR
MO16-6 zaal  Klein Zwitserland MO16-9       16:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR
MO16-8 (BSN) zaal  hdm MO16-11       17:30 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
MO16-8 (BSN) zaal  HC Alphen MO16-5       18:10 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
MO18-4 zaal  HC Nieuwkoop MO18-1       13:05 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP
NIEUWKOOP
MO18-4 zaal  L.S.C. ALECTO MO18-3       12:25 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP
NIEUWKOOP
MO18-6 (BSN) zaal  HC Ypenburg MO18-4       16:10 ROTTERDAM
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM
ROTTERDAM
MO18-6 (BSN) zaal  hdm MO18-7       17:30 ROTTERDAM
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM
ROTTERDAM
MO8-1 zaal  Catwijck MO8-3       12:35 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
MO8-1 zaal  Hockeyclub Barendrecht MO8-4       11:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
MO8-2 zaal  Catwijck MO8-2       10:10 Berkel en Rodenrijs
Berkel en Rodenrijs Hockey Dome
Het Hoge Land 31
2652 EA
Berkel en Rodenrijs
MO8-2 zaal  Berkel Rodenrijs MO8-8       10:50 Berkel en Rodenrijs
Berkel en Rodenrijs Hockey Dome
Het Hoge Land 31
2652 EA
Berkel en Rodenrijs
MO8-3 zaal  HV Spijkenisse MO8-1       10:50 SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB
SPIJKENISSE
MO8-3 zaal  HC Schiedam MO8-2       10:10 SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB
SPIJKENISSE
MO8-4 zaal  H.C. HISALIS MO8-1       13:50 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA
LISSE
MO8-4 zaal  D.H.C. Hudito MO8-1       13:10 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA
LISSE
MO8-5 zaal  hdm MO8-5       09:40 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA
'S-GRAVENHAGE
MO8-5 zaal  HDS MO8-1       09:00 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA
'S-GRAVENHAGE
MO9-2 zaal  L.S.C. ALECTO MO9-2       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
MO9-2 zaal  hdm MO9-4       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
MO9-4 zaal  HV Westland MO9-2       12:10 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
MO9-4 zaal  hdm MO9-9       12:50 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
JO10-1 zaal  Klein Zwitserland JO10-2       11:30 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1 b
2565AB
'S-GRAVENHAGE
JO10-1 zaal  Leidse Hockey Club Roomburg JO10-1       12:50 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1 b
2565AB
'S-GRAVENHAGE
JO10-2 zaal  L.S.C. ALECTO JO10-1       12:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP
KATWIJK ZH
JO10-2 zaal  Catwijck JO10-1       11:30 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP
KATWIJK ZH
JO14-2 zaal  LOHC JO14-2       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
JO14-2 zaal  De Kieviten JO14-1       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
JO14-4 zaal  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO14-3       15:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
JO14-4 zaal  HDS JO14-3       16:35 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
JO8-3 zaal  HC Delfshaven JO8-1       10:50 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD
SCHIEDAM
JO8-3 zaal  HV Spijkenisse JO8-1       10:10 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD
SCHIEDAM
JO9-1 zaal  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO9-1       14:35 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
JO9-1 zaal  HC Ypenburg JO9-1       13:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
JO9-4 zaal  Leidse Hockey Club Roomburg JO9-2       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
JO9-4 zaal  Noordwijk JO9-1       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN