Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 1 juni 2019
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit JF1 Hockey Club Rotterdam JF2

Dames 1

Teamfoto

Spelers Dames 1

Esmée Braams
Lotte de Bruin
Eleanor van Dijk
Geen foto beschikbaar
Fleur Griep
Philique Immink
Geen foto beschikbaar
Fleur Kamps
Esther Kret
Geen foto beschikbaar
Jenna van der Kruk
Julienne Moll
Martine Morsch
Milou Raap
Amber Schonk
Geen foto beschikbaar
Renee Schoon
Geen foto beschikbaar
Chloe van Vliet
Aniek Wegner
Geen foto beschikbaar
Anouk van Zonneveld
Geen foto beschikbaar
Esther van Zonneveld
Teamondersteuning
Coach Robert Noall
Manager Albert Immink
Trainer Alco Weeke
Trainer Robert Noall

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
12-5-2019 15:00 Heren III Dopie HJ2 (H6) Esther van Zonneveld , Esther  Kret
14-4-2019 15:00 Dames IV Dordrechtse Mixed Hockey Club D3 Chloe van Vliet , Eleanor van Dijk
30-3-2019 17:00 Meisjes A2 HGC MA2 Chloe van Vliet
25-11-2018 15:00 Dames V HGC DJ2 (D6) Martine  Morsch , Fleur   Griep
 

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei 8877 HV Westland D1
12:05 12:45 thuis 1 Polytan Rio
2 jun 8887 HC De IJssel D1
40
11:25 12:45 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland D1 20 39 12 3 5 36 24 0
2 Etten-Leur D1 21 36 11 3 7 35 27 0
3 Berkel-Rodenrijs D1 21 36 10 6 5 38 22 0
4 Forescate D1 20 35 10 5 5 36 26 0
5 IJssel D1 21 32 9 5 7 38 32 0
6 Pollux D1 21 30 8 6 7 32 29 0
7 Rapid D1 21 27 7 6 8 31 44 0
8 Ypenburg D1 21 26 7 5 9 32 32 0
9 Gouda D1 21 25 7 4 10 33 37 0
10 Barendrecht D1 21 24 7 3 11 20 28 0
11 Groen-Geel D1 21 23 6 5 10 28 34 0
12 Derby D1 21 15 4 3 14 26 50 0

Uitslagenmatrix
  Gouda D1Westland D1Derby D1IJssel D1Forescate D1Barendrecht D1Pollux D1Rapid D1Berkel-Rodenrijs D1Etten-Leur D1Groen-Geel D1Ypenburg D1
Gouda D1   0-0 3-2 0-1 1-2 2-4 2-2 3-0 2-1 2-1 2-1
Westland D1 1-0   4-1 2-3 2-2 2-1 2-1 6-3 3-0 1-0 1-0
Derby D1 1-2 3-0   1-1 1-1 1-0 0-2 1-3 1-2 0-3 1-4
IJssel D1 2-1 3-1 2-0   1-2 4-4 6-0 0-0 1-2 3-1 3-2
Forescate D1 4-1 3-3 5-1   3-0 2-1 2-1 0-2 0-1 2-1 0-0
Barendrecht D1 2-2 0-3 0-1 1-0 1-2   1-0 1-0 1-2 2-1 1-0
Pollux D1 0-1 3-1 1-0 1-1 2-1   0-0 2-1 3-1 1-1 3-1
Rapid D1 2-5 0-3 2-1 3-2 1-0 2-1 2-0   2-2 1-1 2-1
Berkel-Rodenrijs D1 1-0 3-2 6-0 2-0 3-1 1-1 1-1 3-3   1-2 4-1
Etten-Leur D1 2-1 0-1 4-3 1-2 0-0 2-0 2-0 2-0   2-1 5-0
Groen-Geel D1 3-1 1-1 2-3 1-1 2-1 2-1 2-1 0-1 3-2   0-0
Ypenburg D1 3-1 3-0 1-2 2-3 3-0 3-1 1-1 0-0 2-1 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Groen-Geel D1 Barendrecht D1 2-1 Definitief
.. Westland D1 Pollux D1 2-1 Definitief
.. Etten-Leur D1 Ypenburg D1 5-0 Definitief
.. IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-0 Definitief
.. Derby D1 Forescate D1 1-1 Definitief
.. Gouda D1 Rapid D1 2-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Ypenburg D1 Gouda D1 3-1 Definitief
.. Forescate D1 Etten-Leur D1 0-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Derby D1 6-0 Definitief
.. Pollux D1 IJssel D1 1-0 Definitief
.. Barendrecht D1 Westland D1 0-3 Definitief
.. Rapid D1 Groen-Geel D1 2-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Forescate D1 Ypenburg D1 0-0 Definitief
.. Groen-Geel D1 Gouda D1 3-1 Definitief
.. IJssel D1 Barendrecht D1 1-2 Definitief
.. Derby D1 Pollux D1 0-2 Definitief
.. Etten-Leur D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-0 Definitief
.. Westland D1 Rapid D1 6-3 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Ypenburg D1 Groen-Geel D1 2-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Forescate D1 3-1 Definitief
.. Pollux D1 Etten-Leur D1 3-1 Definitief
.. Barendrecht D1 Derby D1 0-1 Definitief
.. Rapid D1 IJssel D1 3-2 Definitief
.. Gouda D1 Westland D1 0-0 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Derby D1 Rapid D1 1-3 Definitief
.. IJssel D1 Gouda D1 2-1 Definitief
.. Westland D1 Groen-Geel D1 1-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 4-1 Definitief
.. Forescate D1 Pollux D1 2-1 Definitief
.. Etten-Leur D1 Barendrecht D1 0-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Gouda D1 Derby D1 3-2 Definitief
.. Rapid D1 Etten-Leur D1 1-1 Definitief
.. Barendrecht D1 Forescate D1 1-2 Definitief
.. Pollux D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1 Definitief
.. Ypenburg D1 Westland D1 3-0 Definitief
.. Groen-Geel D1 IJssel D1 1-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Derby D1 Groen-Geel D1 0-3 Definitief
.. IJssel D1 Westland D1 3-1 Definitief
.. Pollux D1 Ypenburg D1 3-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Barendrecht D1 1-1 Definitief
.. Forescate D1 Rapid D1 2-1 Definitief
.. Etten-Leur D1 Gouda D1 2-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Ypenburg D1 IJssel D1 1-2 Definitief
.. Barendrecht D1 Pollux D1 1-0 Definitief
.. Rapid D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-2 Definitief
.. Gouda D1 Forescate D1 1-2 Definitief
.. Groen-Geel D1 Etten-Leur D1 3-2 Definitief
.. Westland D1 Derby D1 4-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Forescate D1 Groen-Geel D1 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Gouda D1 1-0 Definitief
.. Pollux D1 Rapid D1 0-0 Definitief
.. Barendrecht D1 Ypenburg D1 1-0 Definitief
.. Derby D1 IJssel D1 1-1 Definitief
.. Etten-Leur D1 Westland D1 0-1 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. IJssel D1 Etten-Leur D1 1-2 Definitief
.. Westland D1 Forescate D1 2-2 Definitief
.. Groen-Geel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-1 Definitief
.. Gouda D1 Pollux D1 2-4 Definitief
.. Rapid D1 Barendrecht D1 2-1 Definitief
.. Derby D1 Ypenburg D1 1-4 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Ypenburg D1 Rapid D1 1-1 Definitief
.. Forescate D1 IJssel D1 5-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Westland D1 3-2 Definitief
.. Pollux D1 Groen-Geel D1 1-1 Definitief
.. Barendrecht D1 Gouda D1 2-2 Definitief
.. Etten-Leur D1 Derby D1 4-3 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Barendrecht D1 Groen-Geel D1 2-1 Definitief
.. Pollux D1 Westland D1 0-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1 2-0 Definitief
.. Forescate D1 Derby D1 3-3 Definitief
.. Ypenburg D1 Etten-Leur D1 2-1 Definitief
.. Rapid D1 Gouda D1 2-5 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Gouda D1 Ypenburg D1 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D1 Rapid D1 2-1 Definitief
.. Westland D1 Barendrecht D1 2-1 Definitief
.. IJssel D1 Pollux D1 4-4 Definitief
.. Derby D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-2 Definitief
.. Etten-Leur D1 Forescate D1 1-2 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Ypenburg D1 Forescate D1 2-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Etten-Leur D1 1-2 Definitief
.. Pollux D1 Derby D1 3-1 Definitief
.. Barendrecht D1 IJssel D1 1-0 Definitief
.. Rapid D1 Westland D1 0-3 Definitief
.. Gouda D1 Groen-Geel D1 2-1 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Derby D1 Barendrecht D1 1-0 Definitief
.. IJssel D1 Rapid D1 6-0 Definitief
.. Westland D1 Gouda D1 1-0 Definitief
.. Groen-Geel D1 Ypenburg D1 0-0 Definitief
.. Forescate D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-2 Definitief
.. Etten-Leur D1 Pollux D1 2-0 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Ypenburg D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-0 Definitief
.. Groen-Geel D1 Westland D1 1-1 Definitief
.. Gouda D1 IJssel D1 0-1 Definitief
.. Rapid D1 Derby D1 2-1 Definitief
.. Barendrecht D1 Etten-Leur D1 1-2 Definitief
.. Pollux D1 Forescate D1 1-1 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. IJssel D1 Groen-Geel D1 3-1 Definitief
.. Derby D1 Gouda D1 1-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Pollux D1 1-1 Definitief
.. Etten-Leur D1 Rapid D1 2-0 Definitief
.. Forescate D1 Barendrecht D1 3-0 Definitief
.. Westland D1 Ypenburg D1 1-0 Definitief
ZONDAG 5 MEI 2019
.. Ypenburg D1 Pollux D1 3-1 Definitief
.. Barendrecht D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-0 Definitief
.. Rapid D1 Forescate D1 1-0 Definitief
.. Gouda D1 Etten-Leur D1 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D1 Derby D1 2-3 Definitief
.. Westland D1 IJssel D1 2-3 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Forescate D1 Gouda D1 4-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Rapid D1 3-3 Definitief
.. IJssel D1 Ypenburg D1 3-2 Definitief
.. Derby D1 Westland D1 3-0 Definitief
.. Etten-Leur D1 Groen-Geel D1 2-1 Definitief
.. Pollux D1 Barendrecht D1 2-1 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. Rapid D1 Pollux D1 2-0 Definitief
.. Gouda D1 Berkel-Rodenrijs D1 3-0 Definitief
.. Groen-Geel D1 Forescate D1 2-1 Definitief
.. Westland D1 Etten-Leur D1 3-0 Definitief
.. Ypenburg D1 Barendrecht D1 3-0 Definitief
.. IJssel D1 Derby D1 2-0 Definitief
ZONDAG 26 MEI 2019
.. Etten-Leur D1 IJssel D1 2-2 Definitief
.. Barendrecht D1 Rapid D1 3-0 Definitief
.. Pollux D1 Gouda D1 2-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Groen-Geel D1 5-0 Definitief
.. Ypenburg D1 Derby D1 3-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2019
  Forescate D1 Westland D1 12:45 Sportpark 'Adegeest'
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Derby D1 Etten-Leur D1 12:45 Sportp. Bakestein
  Gouda D1 Barendrecht D1 12:45 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel D1 Pollux D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  IJssel D1 Forescate D1 12:45 Sportp. Dorrestein
  Rapid D1 Ypenburg D1 12:45 Sportpark Molenvliet
  Westland D1 Berkel-Rodenrijs D1 12:45 Sportp. 'Hoge Bomen'