Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 1

Teamfoto

Spelers Dames 1

Esmée Braams
Lotte de Bruin
Eleanor van Dijk
Geen foto beschikbaar
Fleur Griep
Philique Immink
Geen foto beschikbaar
Fleur Kamps
Esther Kret
Geen foto beschikbaar
Jenna van der Kruk
Julienne Moll
Martine Morsch
Milou Raap
Amber Schonk
Geen foto beschikbaar
Renee Schoon
Lisanne Schouten
Geen foto beschikbaar
Chloe van Vliet
Aniek Wegner
Geen foto beschikbaar
Anouk van Zonneveld
Geen foto beschikbaar
Esther van Zonneveld
Teamondersteuning
Coach Robert Noall
Manager Albert Immink
Trainer Alco Weeke
Trainer Robert Noall

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
14-4-2019 15:00 Dames IV Dordrechtse Mixed Hockey Club D3 Team
30-3-2019 17:00 Meisjes A2 HGC MA2 Chloe van Vliet
25-11-2018 15:00 Dames V HGC DJ2 (D6) Martine  Morsch , Fleur   Griep
 

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
31 mrt 8772 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs D1
12:05 12:45 thuis 1 Polytan Rio
7 apr 8787 VMHC Pollux D1
35
11:30 12:45 uit route
14 apr 8808 Hockeyclub Barendrecht D1
12:05 12:45 thuis 1 Polytan Rio
5 mei 8821 G.H.C. RAPID D1
55
uit route
12 mei 8844 Goudse MHC D1
12:45 thuis 1 Polytan Rio
19 mei 8853 Groen-Geel D1
15
uit route
26 mei 8877 HV Westland D1
12:45 thuis 1 Polytan Rio
2 jun 8887 HC De IJssel D1
40
11:25 12:45 uit route
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland D1 14 29 9 2 3 28 17 0
2 Forescate D1 14 28 8 4 2 27 19 0
3 Berkel-Rodenrijs D1 14 27 8 3 3 27 14 0
4 Pollux D1 14 24 7 3 4 25 17 0
5 Etten-Leur D1 14 23 7 2 5 24 18 0
6 Groen-Geel D1 14 18 5 3 6 21 19 0
7 Barendrecht D1 14 18 5 3 6 14 17 0
8 Rapid D1 14 17 4 5 5 23 29 0
9 Gouda D1 14 15 4 3 7 23 27 0
10 Ypenburg D1 14 15 4 3 7 21 26 0
11 IJssel D1 14 13 3 4 7 18 25 0
12 Derby D1 14 6 1 3 10 16 39 0

Uitslagenmatrix
  Gouda D1Westland D1Derby D1IJssel D1Forescate D1Barendrecht D1Pollux D1Rapid D1Berkel-Rodenrijs D1Etten-Leur D1Groen-Geel D1Ypenburg D1
Gouda D1   0-0 3-2 1-2 2-4 2-2 2-1 2-1
Westland D1   4-1 2-2 2-1 2-1 6-3 1-0
Derby D1   1-1 1-1 0-2 1-3 1-2 0-3 1-4
IJssel D1 2-1 3-1   1-2 4-4 0-0 1-2
Forescate D1 3-3 5-1   2-1 2-1 0-1 2-1 0-0
Barendrecht D1 2-2 0-3 0-1 1-0 1-2   1-0 2-1 1-0
Pollux D1 0-1 3-1 1-0   0-0 2-1 3-1 1-1 3-1
Rapid D1 2-5 0-3 3-2 2-1   2-2 1-1 2-1
Berkel-Rodenrijs D1 1-0 3-2 6-0 2-0 3-1 1-1   1-2 4-1
Etten-Leur D1 2-1 0-1 4-3 1-2 0-0 2-0   5-0
Groen-Geel D1 3-1 1-1 2-1 2-1 0-1 3-2  
Ypenburg D1 3-1 3-0 1-2 2-3 1-1 2-1 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Derby D1 Forescate D1 1-1 Definitief
.. IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-0 Definitief
.. Etten-Leur D1 Ypenburg D1 5-0 Definitief
.. Westland D1 Pollux D1 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D1 Barendrecht D1 2-1 Definitief
.. Gouda D1 Rapid D1 2-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Ypenburg D1 Gouda D1 3-1 Definitief
.. Forescate D1 Etten-Leur D1 0-1 Definitief
.. Pollux D1 IJssel D1 1-0 Definitief
.. Barendrecht D1 Westland D1 0-3 Definitief
.. Rapid D1 Groen-Geel D1 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Derby D1 6-0 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Forescate D1 Ypenburg D1 0-0 Definitief
.. Groen-Geel D1 Gouda D1 3-1 Definitief
.. Westland D1 Rapid D1 6-3 Definitief
.. IJssel D1 Barendrecht D1 1-2 Definitief
.. Derby D1 Pollux D1 0-2 Definitief
.. Etten-Leur D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-0 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Rapid D1 IJssel D1 3-2 Definitief
.. Barendrecht D1 Derby D1 0-1 Definitief
.. Pollux D1 Etten-Leur D1 3-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Forescate D1 3-1 Definitief
.. Ypenburg D1 Groen-Geel D1 2-2 Definitief
.. Gouda D1 Westland D1 0-0 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Forescate D1 Pollux D1 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 4-1 Definitief
.. Westland D1 Groen-Geel D1 1-0 Definitief
.. IJssel D1 Gouda D1 2-1 Definitief
.. Derby D1 Rapid D1 1-3 Definitief
.. Etten-Leur D1 Barendrecht D1 0-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Ypenburg D1 Westland D1 3-0 Definitief
.. Pollux D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1 Definitief
.. Barendrecht D1 Forescate D1 1-2 Definitief
.. Rapid D1 Etten-Leur D1 1-1 Definitief
.. Gouda D1 Derby D1 3-2 Definitief
.. Groen-Geel D1 IJssel D1 1-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Forescate D1 Rapid D1 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Barendrecht D1 1-1 Definitief
.. Pollux D1 Ypenburg D1 3-1 Definitief
.. IJssel D1 Westland D1 3-1 Definitief
.. Derby D1 Groen-Geel D1 0-3 Definitief
.. Etten-Leur D1 Gouda D1 2-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Ypenburg D1 IJssel D1 1-2 Definitief
.. Barendrecht D1 Pollux D1 1-0 Definitief
.. Westland D1 Derby D1 4-1 Definitief
.. Rapid D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-2 Definitief
.. Groen-Geel D1 Etten-Leur D1 3-2 Definitief
.. Gouda D1 Forescate D1 1-2 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Forescate D1 Groen-Geel D1 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Gouda D1 1-0 Definitief
.. Barendrecht D1 Ypenburg D1 1-0 Definitief
.. Derby D1 IJssel D1 1-1 Definitief
.. Etten-Leur D1 Westland D1 0-1 Definitief
.. Pollux D1 Rapid D1 0-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. IJssel D1 Etten-Leur D1 1-2 Definitief
.. Westland D1 Forescate D1 2-2 Definitief
.. Groen-Geel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-1 Definitief
.. Gouda D1 Pollux D1 2-4 Definitief
.. Rapid D1 Barendrecht D1 2-1 Definitief
.. Derby D1 Ypenburg D1 1-4 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Forescate D1 IJssel D1 5-1 Definitief
.. Ypenburg D1 Rapid D1 1-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Westland D1 3-2 Definitief
.. Etten-Leur D1 Derby D1 4-3 Definitief
.. Barendrecht D1 Gouda D1 2-2 Definitief
.. Pollux D1 Groen-Geel D1 1-1 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Ypenburg D1 Etten-Leur D1 2-1 Definitief
.. Forescate D1 Derby D1 3-3 Definitief
.. Rapid D1 Gouda D1 2-5 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1 2-0 Definitief
.. Pollux D1 Westland D1 0-1 Definitief
.. Barendrecht D1 Groen-Geel D1 2-1 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Gouda D1 Ypenburg D1 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D1 Rapid D1 2-1 Definitief
.. IJssel D1 Pollux D1 4-4 Definitief
.. Derby D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-2 Definitief
.. Etten-Leur D1 Forescate D1 1-2 Definitief
.. Westland D1 Barendrecht D1 2-1 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Rapid D1 Westland D1 0-3 Definitief
.. Barendrecht D1 IJssel D1 1-0 Definitief
.. Ypenburg D1 Forescate D1 2-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Etten-Leur D1 1-2 Definitief
.. Pollux D1 Derby D1 3-1 Definitief
.. Gouda D1 Groen-Geel D1 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 31 MAART 2019
  Derby D1 Barendrecht D1 12:45 Sportp. Bakestein
  Etten-Leur D1 Pollux D1 12:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Forescate D1 Berkel-Rodenrijs D1 12:45 Sportpark 'Adegeest'
  Groen-Geel D1 Ypenburg D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  IJssel D1 Rapid D1 12:45 Sportp. Dorrestein
  Westland D1 Gouda D1 12:45 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Barendrecht D1 Etten-Leur D1 12:45 Sportpark 'De Doorbraak'
  Gouda D1 IJssel D1 12:45 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel D1 Westland D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Pollux D1 Forescate D1 12:45 Sportpark Kooikersweg
  Rapid D1 Derby D1 Sportpark Molenvliet
  Ypenburg D1 Berkel-Rodenrijs D1 12:45 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Berkel-Rodenrijs D1 Pollux D1 12:45 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Derby D1 Gouda D1 12:45 Sportp. Bakestein
  Etten-Leur D1 Rapid D1 12:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Forescate D1 Barendrecht D1 12:45 Sportpark 'Adegeest'
  IJssel D1 Groen-Geel D1 12:45 Sportp. Dorrestein
  Westland D1 Ypenburg D1 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 5 MEI 2019
  Barendrecht D1 Berkel-Rodenrijs D1 12:45 Sportpark 'De Doorbraak'
  Gouda D1 Etten-Leur D1 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel D1 Derby D1 Roggewoning (Groen-Geel)
  Rapid D1 Forescate D1 Sportpark Molenvliet
  Westland D1 IJssel D1 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg D1 Pollux D1 12:45 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 12 MEI 2019
  Berkel-Rodenrijs D1 Rapid D1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Derby D1 Westland D1 12:45 Sportp. Bakestein
  Etten-Leur D1 Groen-Geel D1 12:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Forescate D1 Gouda D1 Sportpark 'Adegeest'
  IJssel D1 Ypenburg D1 12:45 Sportp. Dorrestein
  Pollux D1 Barendrecht D1 Sportpark Kooikersweg
ZONDAG 19 MEI 2019
  Gouda D1 Berkel-Rodenrijs D1 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel D1 Forescate D1 Roggewoning (Groen-Geel)
  IJssel D1 Derby D1 12:45 Sportp. Dorrestein
  Rapid D1 Pollux D1 Sportpark Molenvliet
  Westland D1 Etten-Leur D1 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg D1 Barendrecht D1 12:45 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 26 MEI 2019
  Barendrecht D1 Rapid D1 12:45 Sportpark 'De Doorbraak'
  Berkel-Rodenrijs D1 Groen-Geel D1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Etten-Leur D1 IJssel D1 12:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Forescate D1 Westland D1 Sportpark 'Adegeest'
  Pollux D1 Gouda D1 Sportpark Kooikersweg
  Ypenburg D1 Derby D1 12:45 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Derby D1 Etten-Leur D1 12:45 Sportp. Bakestein
  Gouda D1 Barendrecht D1 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel D1 Pollux D1 Roggewoning (Groen-Geel)
  IJssel D1 Forescate D1 12:45 Sportp. Dorrestein
  Rapid D1 Ypenburg D1 Sportpark Molenvliet
  Westland D1 Berkel-Rodenrijs D1 Sportp. 'Hoge Bomen'