Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Heren 1

Teamfoto

Spelers Heren 1

Steven Altenburg
Rens Cassée
Geen foto beschikbaar
Tycho Engelen
Yannick van der Haas
Paul ten Have
Romano van der Hooft
Lars Knoester
Geen foto beschikbaar
Jesper Knoester
Geen foto beschikbaar
Tom Kruysmulder
Bart Lagerberg
Derek de Leeuw
Geen foto beschikbaar
Olaf Neve
Geen foto beschikbaar
Lucas Nijhuis
Geen foto beschikbaar
Tariq Ouali
Tim Pont
Kevin Segeren
Geen foto beschikbaar
Tobias Smit
Geen foto beschikbaar
Marnix Visser
Geen foto beschikbaar
Beau Vossenaar
Teamondersteuning
Aanvoerder Lars Knoester
Coach Willem Oosterhof
Manager Marja Spreij

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
26-5-2019 11:00 Dames II L.S.C. ALECTO D4 Team
14-4-2019 10:45 Dames II HC Ypenburg D2 Team
31-3-2019 10:45 Dames II hdm D3 Team
30-3-2019 14:15 Meisjes A1 HC Alphen MA1 Lars  Knoester
30-3-2019 10:45 Meisjes B1 G.H.C. RAPID MB1 Tycho  Engelen
10-3-2019 10:45 Dames III Goudse MHC D2 Yannick van der Haas , Olaf  Neve
1-12-2018 14:15 Meisjes B1 HV Victoria MB2 Tim  Pont
25-11-2018 10:45 Dames II HV Victoria D4 Lars  Knoester , Rens  Cassée
24-11-2018 16:00 Jongens A1 Dordrechtse Mixed Hockey Club JA1 Tim  Pont
17-11-2018 10:45 Meisjes B1 HV Victoria MB2 Tim  Pont
11-11-2018 11:00 Dames II LOHC D3 Jesper  Knoester , Paul ten Have
3-11-2018 12:30 Jongens C1 HV Bleiswijk JC1 Lars  Knoester
3-11-2018 16:00 Jongens A1 HC Schiedam JA1 Tim  Pont
28-10-2018 11:00 Dames II HC Alphen D2 Tycho  Engelen
7-10-2018 11:00 Dames II HC Schiedam D3 Team
23-9-2018 11:00 Dames IV R.H.V. Leonidas D11 Team
15-9-2018 12:30 Meisjes D1 Leidse Hockey Club Roomburg MD1 Lars  Knoester
 

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
31 mrt 5360 Rijswijksche Hockey Club H1
14:05 14:45 thuis 1 Polytan Rio
7 apr 5651 VMHC Pollux H1
35
13:30 14:45 uit route
14 apr 6080 Hockeyclub Barendrecht H1
14:05 14:45 thuis 1 Polytan Rio
5 mei 6316 DSHC H1
45
uit route
12 mei 6800 Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1
14:45 thuis 1 Polytan Rio
19 mei 6979 Groen-Geel H1
15
uit route
26 mei 7460 MHC De Warande H1
14:45 thuis 1 Polytan Rio
2 jun 7641 Berkel Rodenrijs H1
35
uit route
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs H1 14 35 11 2 1 53 19 0
2 Schiedam H1 14 28 9 1 4 30 22 0
3 Zoetermeer H1 14 23 7 2 5 28 25 0
4 Roomburg H1 14 21 5 6 3 26 21 0
5 DSHC H1 14 20 6 2 6 38 34 0
6 Etten-Leur H1 14 18 5 3 6 30 31 0
7 Warande H1 14 17 5 2 7 38 40 0
8 Barendrecht H1 14 16 4 4 6 22 30 0
9 Pollux H1 14 16 4 4 6 26 35 0
10 Rijswijk H1 14 16 3 7 4 38 45 0
11 Forescate H1 14 15 4 3 7 27 32 0
12 Groen-Geel H1 14 8 2 2 10 18 40 0

Uitslagenmatrix
  Barendrecht H1Berkel-Rodenrijs H1DSHC H1Etten-Leur H1Forescate H1Groen-Geel H1Pollux H1Roomburg H1Rijswijk H1Warande H1Zoetermeer H1Schiedam H1
Barendrecht H1   0-1 1-1 3-2 0-3 1-2 3-1 1-1 1-0
Berkel-Rodenrijs H1 6-1   3-4 5-1 4-1 7-1 2-1
DSHC H1 4-4 0-4   1-0 4-1 6-3 4-3 5-1
Etten-Leur H1 2-2   2-1 1-1 7-2 4-3 0-1 1-5
Forescate H1 0-2 4-3 2-3   2-1 4-2 0-2 3-1
Groen-Geel H1 2-0 1-2 1-3 3-2   1-1 0-4
Pollux H1 2-8 4-2 1-1 3-2   0-1 3-3 3-1 0-0
Roomburg H1 3-3 2-1 2-2 3-0 2-2   2-2 0-1
Rijswijk H1 4-3 3-3 5-3 3-3 2-2   3-3 1-3 5-2
Warande H1 1-2 1-1 3-2 8-1 4-1 4-3  
Zoetermeer H1 2-1 4-1 2-2 2-1 2-1 3-4   1-3
Schiedam H1 1-3 4-3 1-0 3-2 3-1 3-1 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-0 Definitief
.. Zoetermeer H1 DSHC H1 2-1 Definitief
.. Roomburg H1 Forescate H1 2-2 Definitief
.. Etten-Leur H1 Schiedam H1 1-5 Definitief
.. Warande H1 Pollux H1 4-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H1 Rijswijk H1 4-1 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-8 Definitief
.. DSHC H1 Groen-Geel H1 4-1 Definitief
.. Barendrecht H1 Warande H1 3-1 Definitief
.. Schiedam H1 Zoetermeer H1 3-1 Definitief
.. Forescate H1 Etten-Leur H1 2-3 Definitief
.. Rijswijk H1 Roomburg H1 2-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Etten-Leur H1 Rijswijk H1 7-2 Definitief
.. Roomburg H1 Pollux H1 2-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H1 Barendrecht H1 6-1 Definitief
.. Warande H1 DSHC H1 1-1 Definitief
.. Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 0-4 Definitief
.. Forescate H1 Schiedam H1 3-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-4 Definitief
.. Rijswijk H1 Forescate H1 3-3 Definitief
.. Zoetermeer H1 Warande H1 3-4 Definitief
.. Pollux H1 Etten-Leur H1 1-1 Definitief
.. Barendrecht H1 Roomburg H1 1-2 Definitief
.. Schiedam H1 Groen-Geel H1 3-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Roomburg H1 DSHC H1 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 2-1 Definitief
.. Etten-Leur H1 Barendrecht H1 2-2 Definitief
.. Forescate H1 Pollux H1 4-2 Definitief
.. Warande H1 Groen-Geel H1 8-1 Definitief
.. Rijswijk H1 Schiedam H1 5-2 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2 Definitief
.. Schiedam H1 Warande H1 3-1 Definitief
.. DSHC H1 Etten-Leur H1 1-0 Definitief
.. Barendrecht H1 Forescate H1 1-1 Definitief
.. Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-1 Definitief
.. Pollux H1 Rijswijk H1 3-3 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 0-1 Definitief
.. Forescate H1 DSHC H1 4-3 Definitief
.. Roomburg H1 Groen-Geel H1 3-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H1 Warande H1 7-1 Definitief
.. Pollux H1 Schiedam H1 0-0 Definitief
.. Rijswijk H1 Barendrecht H1 4-3 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Zoetermeer H1 Forescate H1 4-1 Definitief
.. Barendrecht H1 Pollux H1 0-3 Definitief
.. Schiedam H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-3 Definitief
.. Groen-Geel H1 Etten-Leur H1 3-2 Definitief
.. DSHC H1 Rijswijk H1 6-3 Definitief
.. Warande H1 Roomburg H1 4-3 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Pollux H1 DSHC H1 4-2 Definitief
.. Barendrecht H1 Schiedam H1 1-0 Definitief
.. Roomburg H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3 Definitief
.. Etten-Leur H1 Warande H1 4-3 Definitief
.. Forescate H1 Groen-Geel H1 2-1 Definitief
.. Rijswijk H1 Zoetermeer H1 1-3 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. DSHC H1 Barendrecht H1 4-4 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H1 Etten-Leur H1 3-4 Definitief
.. Zoetermeer H1 Pollux H1 2-1 Definitief
.. Groen-Geel H1 Rijswijk H1 1-1 Definitief
.. Warande H1 Forescate H1 3-2 Definitief
.. Roomburg H1 Schiedam H1 0-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Etten-Leur H1 Roomburg H1 1-1 Definitief
.. Barendrecht H1 Zoetermeer H1 1-1 Definitief
.. Pollux H1 Groen-Geel H1 3-2 Definitief
.. Rijswijk H1 Warande H1 3-3 Definitief
.. Schiedam H1 DSHC H1 4-3 Definitief
.. Forescate H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-2 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Forescate H1 Roomburg H1 0-2 Definitief
.. Schiedam H1 Etten-Leur H1 1-0 Definitief
.. DSHC H1 Zoetermeer H1 5-1 Definitief
.. Barendrecht H1 Groen-Geel H1 3-2 Definitief
.. Pollux H1 Warande H1 3-1 Definitief
.. Rijswijk H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Etten-Leur H1 Forescate H1 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H1 Pollux H1 5-1 Definitief
.. Groen-Geel H1 DSHC H1 1-3 Definitief
.. Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-3 Definitief
.. Warande H1 Barendrecht H1 1-2 Definitief
.. Roomburg H1 Rijswijk H1 2-2 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Schiedam H1 Forescate H1 3-2 Definitief
.. Barendrecht H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-1 Definitief
.. Zoetermeer H1 Groen-Geel H1 2-2 Definitief
.. Pollux H1 Roomburg H1 0-1 Definitief
.. Rijswijk H1 Etten-Leur H1 5-3 Definitief
.. DSHC H1 Warande H1 4-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 31 MAART 2019
  Berkel-Rodenrijs H1 DSHC H1 14:45 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Etten-Leur H1 Pollux H1 14:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Forescate H1 Rijswijk H1 14:45 Sportpark 'Adegeest'
  Groen-Geel H1 Schiedam H1 14:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Roomburg H1 Barendrecht H1 14:45 Sportp. Roomburg
  Warande H1 Zoetermeer H1 14:45 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Barendrecht H1 Etten-Leur H1 14:45 Sportpark 'De Doorbraak'
  DSHC H1 Roomburg H1 14:45 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H1 Warande H1 14:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Pollux H1 Forescate H1 14:45 Sportpark Kooikersweg
  Schiedam H1 Rijswijk H1 14:45 Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Berkel-Rodenrijs H1 Groen-Geel H1 14:45 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Etten-Leur H1 DSHC H1 14:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Forescate H1 Barendrecht H1 14:45 Sportpark 'Adegeest'
  Rijswijk H1 Pollux H1 Sportp. Lange Kleiweg
  Roomburg H1 Zoetermeer H1 14:45 Sportp. Roomburg
  Warande H1 Schiedam H1 14:45 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 5 MEI 2019
  Barendrecht H1 Rijswijk H1 14:45 Sportpark 'De Doorbraak'
  DSHC H1 Forescate H1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H1 Roomburg H1 Roggewoning (Groen-Geel)
  Schiedam H1 Pollux H1 14:45 Sportpark HC Schiedam
  Warande H1 Berkel-Rodenrijs H1 Sportpark 'Paterserf'
  Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 12 MEI 2019
  Berkel-Rodenrijs H1 Schiedam H1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Etten-Leur H1 Groen-Geel H1 14:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Forescate H1 Zoetermeer H1 Sportpark 'Adegeest'
  Pollux H1 Barendrecht H1 Sportpark Kooikersweg
  Rijswijk H1 DSHC H1 Sportp. Lange Kleiweg
  Roomburg H1 Warande H1 14:45 Sportp. Roomburg
ZONDAG 19 MEI 2019
  Berkel-Rodenrijs H1 Roomburg H1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  DSHC H1 Pollux H1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H1 Forescate H1 Roggewoning (Groen-Geel)
  Schiedam H1 Barendrecht H1 14:45 Sportpark HC Schiedam
  Warande H1 Etten-Leur H1 Sportpark 'Paterserf'
  Zoetermeer H1 Rijswijk H1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 26 MEI 2019
  Barendrecht H1 DSHC H1 14:45 Sportpark 'De Doorbraak'
  Etten-Leur H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Forescate H1 Warande H1 Sportpark 'Adegeest'
  Pollux H1 Zoetermeer H1 Sportpark Kooikersweg
  Rijswijk H1 Groen-Geel H1 Sportp. Lange Kleiweg
  Schiedam H1 Roomburg H1 14:45 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Berkel-Rodenrijs H1 Forescate H1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  DSHC H1 Schiedam H1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H1 Pollux H1 Roggewoning (Groen-Geel)
  Roomburg H1 Etten-Leur H1 14:45 Sportp. Roomburg
  Warande H1 Rijswijk H1 Sportpark 'Paterserf'
  Zoetermeer H1 Barendrecht H1 Sportp. 'Van Tuyll'