Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 16 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan


laat schema zien voor  


5 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 44701  ZAAL Nieuwkoop MC1 - hdm MC8       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44293  ZAAL Klein Zwitserland MC7 - Berkel-Rodenrijs MC8       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41373  ZAAL Pijnacker MF3 - Berkel-Rodenrijs MF3       10:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 38585  ZAAL Ypenburg M8E3 - Leiden M8E2       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38928  ZAAL Ommoord JE2 - Victoria JE4       14:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
ZAALBLOK 38612  ZAAL Alecto JE4 - Alphen JE5       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 42576  ZAAL Hisalis M8E1 - Alecto M8E5       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37180  ZAAL Berkel-Rodenrijs JF5 - Leonidas JF2       11:40 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1

5 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes 6E07 zaal 40859  Craeyenhout ME6       11:00 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E07 zaal 41073  V.M.H.C. CARTOUCHE ME7       11:40 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 41430  V.M.H.C. CARTOUCHE M8E1       15:40 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 41330  HDS M8E1       16:20 MONSTER
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 38699  HC Ypenburg M8E3       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 38807  LOHC M8E2       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 42543  H.C. HISALIS M8E1       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 42579  L.S.C. ALECTO M8E5       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 41551  De Kieviten M8E4       12:10 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes 8E4 zaal 41738  HGC M8E7       11:30 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes 8E5 zaal 41091  Klein Zwitserland M8E7       11:40 'S-GRAVENHAGE
Ockenburgh Sporthal
Wijndaelerduin 25
2554BX 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E5 zaal 40864  Wateringse veld M8E6       11:00 'S-GRAVENHAGE
Ockenburgh Sporthal
Wijndaelerduin 25
2554BX 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes A5 Zaal (BSN) 49498  LOHC MA6       18:50 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes A5 Zaal (BSN) 48931  HC Alphen MA5       18:10 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes C1 zaal 44724  HC Schiedam MC1       11:40 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
Meisjes C1 zaal 44767  HV Victoria MC2       12:20 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
Meisjes C2 zaal 45223  HGC MC2       13:30 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes C2 zaal 45183  HC Ypenburg MC2       14:10 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes C6 zaal 44322  Berkel Rodenrijs MC8       14:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes C6 zaal 44365  Klein Zwitserland MC7       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes C8 Zaal (BSN) 44744  HC Nieuwkoop MC1       16:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes C8 Zaal (BSN) 44673  hdm MC8       15:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes F1 zaal 37770  L.S.C. ALECTO MF1       12:50 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes F1 zaal 37545  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF1       12:10 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes F2 zaal 40397  Berkel Rodenrijs MF1       14:40 BERKEL EN RODENRIJS
TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
Meisjes F2 zaal 40175  Berkel Rodenrijs MF2       15:20 BERKEL EN RODENRIJS
TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
Meisjes F3 zaal 41267  Berkel Rodenrijs MF3       10:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes F3 zaal 41156  HC Pijnacker MF3       09:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes F6 zaal 41369  Catwijck MF3       10:10 NOORDWIJKERHOUT
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
Meisjes F6 zaal 41151  Noordwijk MF3       09:30 NOORDWIJKERHOUT
Let op: Uittenue mee!   
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
Jongens 6E4 zaal 38722  L.S.C. ALECTO JE4       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 38830  HC Alphen JE5       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 6E5 zaal 39049  OMHC JE2       14:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens 6E5 zaal 39157  HV Victoria JE4       13:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens 6E6 zaal 39708  hdm JE9       14:00 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E6 zaal 39600  Rijswijksche Hockey Club JE7       14:40 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E7 zaal 40136  Catwijck JE2       14:50 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Jongens 6E7 zaal 39916  Klein Zwitserland JE12       14:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Jongens B1 zaal 46223  HC Pijnacker JB1       14:10 DELFT
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 2
Jongens B1 zaal 46196  HC Ypenburg JB2       13:30 DELFT
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 2
Jongens C1 zaal 43579  V.M.H.C. CARTOUCHE JC3       11:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Jongens C1 zaal 43558  hdm JC2       12:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Jongens C4 zaal 43088  Klein Zwitserland JC4       11:40 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens C4 zaal 43120  hdm JC5       11:00 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens F1 zaal 38378  MHC Forescate JF4       12:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens F1 zaal 38268  HC Alphen JF1       12:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens F3 zaal 37190  R.H.V. Leonidas JF3       11:00 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
Jongens F3 zaal 37183  R.H.V. Leonidas JF2       12:20 BERKEL EN RODENRIJS
Let op: Uittenue mee!   
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
Jongens F4 zaal 38489  HC Alphen JF1       11:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens F4 zaal 38378  MHC Forescate JF1       12:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)