Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 15 mei - zon 16 mei - zat 22 mei - zat 29 mei - zon 30 mei - zat 28 aug


laat schema zien voor  


15 mei | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes 6E1  MHC Forescate Meisjes 6E3       10:05 Veld 4  info
oefenwedstrijd op half veld
Meisjes 6E2  MHC Forescate Meisjes 6E5       11:30 Veld 4  info
oefenwedstrijd op half veld
Meisjes 6E3  MHC Forescate Meisjes 6E1       10:05 uit -   info
oefenwedstrijd op half veld
Meisjes 6E4  MHC Forescate Jongens 6E2       10:15 Veld 4  info
oefenwedstrijd op half veld
Meisjes 6E5  MHC Forescate Meisjes 6E2       11:30 uit -   info
oefenwedstrijd op half veld
 
Meisjes B2  MHC Forescate Meisjes C1       10:35 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Robert Dobbinga en Ewout Schriever (Trimhockey H groep A)
Meisjes B3  MHC Forescate Jongens B2       14:15 uit -   info
Meisjes B4  MHC Forescate Jongens B3       16:00 uit -   info
Meisjes B5  MHC Forescate Meisjes B6       13:30 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Katherine Wedgner (Meisjes B7 (BSN))
DRIELUIK in WIT shirt MB5-MB6 13:30-14:05 MB5-MB7 14:10-14:45 (MB6-MB7 14:50-15:25)
Meisjes B6  MHC Forescate Meisjes B5       13:30 uit -   info
DRIELUIK in UIT tenue MB5-MB6 13:30-14:05 (MB5-MB7 14:10-14:45) MB6-MB7 14:50-15:25
Meisjes B7 (BSN)  MHC Forescate MB5 en MB6       14:10 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Floor van Goudswaard (Meisjes B5)
DRIELUIK in THUIS tenue (MB5-MB6 13:30-14:05) MB5-MB7 14:10-14:45 MB6-MB7 14:50-15:25
 
Meisjes C1  MHC Forescate Meisjes B2       10:35 uit -   info
Meisjes C2  MHC Forescate Jongens C2       11:50 uit -   info
DRIELUIK in UIT tenue JC2-MC2 11:50-12:25 (JC2-MC3 12:30-13:05) MC2-MC3 13:10-13:45
Meisjes C3  MHC Forescate JC2 en MC2       12:30 3 Polytan London  info
Fluiten: Maja Hijmans
DRIELUIK in THUIS tenue (JC2-MC2 11:50-12:25) JC2-MC3 12:30-13:05 MC2-MC3 13:10-13:45
Meisjes C4  MHC Forescate Meisjes C5       10:05 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Inge van der Perk (Meisjes B5) en Mies van der Zalm (Meisjes B5)
Meisjes C5  MHC Forescate Meisjes C4       10:05 uit -   info
Meisjes C6  MHC Forescate Meisjes D2       10:15 3 Polytan London  info
Fluiten: Edwin Danckaarts en Mark Nowee (Veteranen B)
Meisjes C7  MHC Forescate Meisjes C8 (BSN)       13:55 3 Polytan London  info
Fluiten: Pepijn Putker (Jongens B3) en Jelte van Wijk (Jongens B3)
DRIELUIK in WIT shirt MC7-MC8 13:40-14:15 MC7-MC9 14:20-14:55 (MC8-MC9 15:00-15:35)
Meisjes C8 (BSN)  MHC Forescate Meisjes C7       13:55 uit -   info
DRIELUIK in UIT tenue MC7-MC8 13:40-14:15 (MC7-MC9 14:20-14:55) MC8-MC9 15:00-15:35
Meisjes C9 (BSN)  MHC Forescate MC7 en MC8       14:20 3 Polytan London  info
DRIELUIK in THUIS tenue (MC7-MC8 13:40-14:15) MC7-MC9 14:20-14:55 MC8-MC9 15:00-15:35 Arbitrage: zie MC7
 
Meisjes D1  MHC Forescate Jongens D1       08:45 uit -   info
Meisjes D2  MHC Forescate Meisjes C6       10:15 uit -   info
Meisjes D3  MHC Forescate Meisjes D5       08:30 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Fleur Dagelet (Meisjes B3) en Bregtje de Jong (Meisjes B3)
Meisjes D4  MHC Forescate Jongens D4       08:40 uit -   info
Meisjes D5  MHC Forescate Meisjes D3       08:30 uit -   info
 
Jongens 6E1  MHC Forescate Jongens 6E3       11:40 Veld 4  info
oefenwedstrijd op half veld
Jongens 6E2  MHC Forescate Meisjes 6E4       10:15 uit -   info
oefenwedstrijd op half veld
Jongens 6E3  MHC Forescate Jongens 6E1       11:40 uit -   info
oefenwedstrijd op half veld
 
Jongens B1  MHC Forescate Jongens C1       12:25 1 Polytan Rio  info
Jongens B2  MHC Forescate Meisjes B3       14:15 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Jacco Schreuder (Trimhockey H groep A) en André Ensing (Veteranen A)
Jongens B3  MHC Forescate Meisjes B4       16:00 3 Polytan London  info
Fluiten: Eva Schreuder (Meisjes B3)
 
Jongens C1  MHC Forescate Jongens B1       12:25 uit -   info
Jongens C2  MHC Forescate Meisjes C2       11:50 3 Polytan London  info
Fluiten: Joris van der Zwan-straatsma
DRIELUIK in WIT shirt JC2-MC2 11:50-12:25 JC2-MC3 12:30-13:05 (MC2-MC3 13:10-13:45)
Jongens C3  MHC Forescate Jongens D2       11:55 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Bas Verdoes (Jongens B3) en Thijs van der Kley (Jongens B3)
 
Jongens D1  MHC Forescate Meisjes D1       08:45 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Victor Ruesink (Jongens B2) en Rik van der Bijl (Jongens B2)
Jongens D2  MHC Forescate Jongens C3       11:55 uit -   info
Jongens D4  MHC Forescate MD4       08:40 3 Polytan London  info
Fluiten: Sterre Staffhorst (Meisjes B2) en May Goddijn (Meisjes B4)

15 mei | Overig

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  MHC Forescate MB5-7       15:00 2 Polytan Tokyo  info
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  MHC Forescate JC2-MC2-MC3       13:20 3 Polytan London  info
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  MHC Forescate JC2-MC2-MC3       13:35 3 Polytan London  info
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  MHC Forescate MC7-9       15:25 3 Polytan London  info
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  MHC Forescate MC7-9       15:40 3 Polytan London  info
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  !Oefenwedstrijd J8E1-3       14:30 Veld 4  info
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  !Oefenwedstrijd J8E1-3       14:45 Veld 4  info
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  MHC Forescate MB5-7       15:15 2 Polytan Tokyo  info
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  !Oefenwedstrijd JA en MA       16:00 1 Polytan Rio  info
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  !Oefenwedstrijd JA en MA       16:00 2 Polytan Tokyo  info
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  !Oefenwedstrijd JA en MA       17:35 3 Polytan London  info
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  !Oefenwedstrijd JA en MA       17:35 2 Polytan Tokyo  info
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  MHC Forescate F-jes       08:30 Veld 4  info
F-jes oefenwedstrijden (6 vs 6)
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  MHC Forescate J8E1-3       13:00 Veld 4  info
DRIELUIK gemixt (heel veld) Team A - Team B Team A - Team C Team B - Team C
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  !Oefenwedstrijd JA en MA       17:35 1 Polytan Rio  info
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  MHC Forescate M8E1-5       15:00 Veld 4  info
gemixt (heel veld) Team A - Team B
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  MHC Forescate M8E1-5       16:30 Veld 4  info
gemixt (heel veld) Team C - Team D
Sproei-Pauze  !Reservering VELD 1       08:30 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  !Reservering VELD 1       10:15 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  !Reservering VELD 1       12:05 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  !Reservering VELD 2       08:15 2 Polytan Tokyo  info
Sproei-Pauze  !Reservering VELD 1       13:55 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  !Reservering VELD 1       15:45 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  !Reservering VELD 2       11:35 2 Polytan Tokyo  info
Sproei-Pauze  !Reservering VELD 2       15:30 2 Polytan Tokyo  info