Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit JF2 De Kieviten JF2
11:00 Uit JF3 Klein Zwitserland JF2

Wedstrijden quicklinks

zat 28 mei - zon 29 mei - zat 4 jun - zat 11 jun - zon 12 jun - zat 18 jun - zat 2 jul


laat schema zien voor  


28 mei | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes 6E1 50764  hdm M6E5       09:30 uit -   info
Meisjes 6E2 50766  Noordwijk M6E3       11:55 Veld 4  info
Meisjes 6E3 50731  Leidse Hockey Club Roomburg M6E4       08:30 3 Polytan London  info
Meisjes 6E4 50730  Noordwijk M6E2       10:30 Veld 4  info
Meisjes 6E5 50768  Catwijck M6E1       10:00 uit -   info
Meisjes 8E1 49704  HGC M8E2       10:30 Veld 4  info
Meisjes 8E2 49737  L.S.C. ALECTO M8E1       11:55 Veld 4  info
Meisjes 8E3 49722  HCRB M8E1       11:15 uit -   info
   Deel CD  
Meisjes 8E4 49708  L.S.C. ALECTO M8E2       09:00 uit -   info
 
Meisjes A1 24882  Rijswijksche Hockey Club MA1       12:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A2 24859  hdm MA6       10:20 uit -   info
Meisjes A3 24886  L.S.C. ALECTO MA2       13:45 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Annefloor Dekkinga (Meisjes A4) en Shanica Prinsloo (Meisjes A4)
Meisjes A4 24816  HDS MA3       17:20 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Anne-Victoria Dobbinga (Meisjes A3) en Yade Cornel (Meisjes A3)
Meisjes A5 24844  HC Pijnacker MA5       15:00 Veld 4  info
Fluiten: Josephine van Bennekom (Meisjes A4) en Amarinthe Buter (Meisjes A4)
Meisjes A6 (BSN) 24819  HC Alphen MA3       10:45 uit -   info
 
Meisjes B1 54754  HDS MB1       12:00 uit -   info
Meisjes B2 54764  LOHC MB3       13:20 Veld 4  info
Fluiten: Lucas Havekes (Jongens A2) en Arwin Visser
Meisjes B3 54760  HC Pijnacker MB2       12:30 uit -   info
Meisjes B4 54748  LOHC MB8       11:35 uit -   info
Meisjes B5 54723  De Kieviten MB4       16:00 uit -   info
Meisjes B6 54712  HGC MB5       17:00 3 Polytan London  info
Fluiten: Floor Molenaar (Meisjes B2) en Jenthe Franses (Meisjes B2)
Meisjes B7 (BSN) 54702  Klein Zwitserland MB11       15:50 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Amber Ensing (Meisjes B2) en Kim de Graaff (Meisjes B2)
 
Meisjes C1 56110  Catwijck MC1       12:10 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Joris van der Zwan-straatsma en Ewout Schriever (Trimhockey H groep A)
Meisjes C2 56099  Leidse Hockey Club Roomburg MC2       08:45 uit -   info
Meisjes C3 56022  Hockeyclub Alkemade MC1       10:00 3 Polytan London  info
Fluiten: Fenne van den Essen (Meisjes A5) en Zwitse Wolters (Meisjes A5)
Meisjes C4 56021  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC3       13:30 3 Polytan London  info
Fluiten: Jonathan Hedeman Joosten (Jongens B1) en Max van Nobelen (Jongens B1)
Meisjes C5 56109  L.S.C. ALECTO MC5       10:10 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Tom van der Gaag (Jongens B2) en Olivier Schölvinck (Jongens B2)
Meisjes C6 56030  Klein Zwitserland MC11       11:20 uit -   info
Meisjes C7 (BSN) 56087  hdm MC7       17:50 uit -   info
Meisjes C8 (BSN) 56035  Hockey Club Wateringse Veld MC4       11:15 uit -   info
 
Meisjes D1 57396  hdm MD2       12:45 uit -   info
Meisjes D2 57364  De Kieviten MD4       08:30 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Silke Hoexum (Meisjes B6) en Melissa de Vos (Meisjes B6)
Meisjes D3 57420  HDS MD5       08:30 uit -   info
Meisjes D4 57454  Ring Pass Delft MD4       11:45 3 Polytan London  info
Fluiten: Finn Gerdes (Jongens B1) en Mels Gouka (Jongens B1)
Meisjes D5 57382  HV Bleiswijk MD3       11:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
MF1 51636  Leidse Hockey Club Roomburg MF5       08:30 uit -   info
   Veld 2B - Veld vooraf inrichten  
MF2 51672  HDS MF5       09:45 uit -   info
   Veld 2C  
MF3 51638  Craeyenhout MF4       09:30 Veld 4  info
MF4 51639  HCRB MF1       10:15 uit -   info
   Deel B  
MF5 51671  V.M.H.C. CARTOUCHE MF5       08:30 3 Polytan London  info
MF6 51670  Catwijck MF2       08:30 Veld 4  info
 
JF1 48696  hdm JF2       08:30 3 Polytan London  info
JF2 48717  De Kieviten JF2       09:00 uit -   info
   Veld 3A  
* AFGELAST *
JF3 48701  Klein Zwitserland JF2       11:00 uit -   info
* AFGELAST *
JF4 48710  Klein Zwitserland JF1       09:30 Veld 4  info
 
Jongens 6E1 48252  V.M.H.C. CARTOUCHE J6E2       10:30 Veld 4  info
Jongens 6E2 48228  Leidse Hockey Club Roomburg J6E2       08:30 uit -   info
   Veld 2D - Vooraf veld inrichten  
Jongens 6E3 48253  Dordrechtse Mixed Hockey Club J6E1       09:20 uit -   info
   Veld 2B uitzetten en opruimen  
Jongens 6E4 48223  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E2       11:55 Veld 4  info
Jongens 8E1 47720  hdm J8E1       08:30 Veld 4  info
Jongens 8E2 47728  L.S.C. ALECTO J8E2       10:45 uit -   info
 
Jongens A2 22084  LOHC JA3       15:35 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Martijn Schoonhoven (Veteranen B)
Jongens A3 22054  HC Pijnacker JA2       16:30 uit -   info
 
Jongens B1 52557  hdm JB3       17:40 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Jip Dijksman (Jongens A1) en Joris van der Zwan-straatsma
Jongens B2 52556  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JB4       15:15 3 Polytan London  info
Fluiten: Arie van Dijk en Ewout Schriever (Trimhockey H groep A)
Jongens B3 52561  HC Ypenburg JB4       15:30 uit -   info
 
Jongens C1 53029  HC Alphen JC1       14:00 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Jip Dijksman (Jongens A1) en Dennis Dofferhoff (Heren Sevens 1)
Jongens C2 53048  hdm JC4       08:30 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Diederik Hubbeling (Jongens A2) en Paige van Es (Meisjes B5)
Jongens C3 53051  V.M.H.C. CARTOUCHE JC5       17:30 uit -   info
Jongens C4 53024  HC Nieuwkoop JC1       14:30 uit -   info
 
Jongens D1 53680  OMHC JD1       10:00 uit -   info
   18-5: tijd gewijzigd  
Jongens D2 53689  LOHC JD3       12:00 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Bruno Schriever (Jongens B2) en Tjado van der Veen (Jongens B2)
Jongens D3 53688  HV Westland JD1       10:20 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Merle de Groot (Meisjes A3) en Fleur Dagelet (Meisjes A3)
Jongens D4 53691  V.M.H.C. CARTOUCHE JD5       14:45 uit -   info

28 mei | Overig

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       08:10 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       07:55 2 Polytan Tokyo  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       10:00 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       11:50 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       15:15 2 Polytan Tokyo  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       13:40 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       11:40 2 Polytan Tokyo  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       15:30 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       17:20 1 Polytan Rio  info