Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 18 jan - zon 19 jan - zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb


laat schema zien voor  


18 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 48969  ZAAL Dordrecht MA1 - Alphen MA1       18:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36328  ZAAL Klein Zwitserland M6E7 - Westland M6E2       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37325  ZAAL hdm M8E6 - HGC M8E4       14:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39324  ZAAL HDS JF3 - Roomburg JF4       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35753  ZAAL Westland J6E1 - Alecto J6E3       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35054  ZAAL Westland M6E3 - Craeyenhout M6E4       12:40 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37900  ZAAL Alecto J8E2 - Kieviten J8E1       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36949  ZAAL Roomburg MF5 - Craeyenhout MF5       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

18 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes 6E1 zaal 34975  hdm M6E4       12:10 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E1 zaal 34871  Klein Zwitserland M6E3       12:50 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 zaal 35083  H.C. HISALIS M6E2       14:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 zaal 35176  HDS M6E4       13:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 36458  Klein Zwitserland M6E7       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 36564  HV Westland M6E2       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 35294  Craeyenhout M6E4       13:20 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 35188  HV Westland M6E3       12:00 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes 6E6 zaal 37822  L.S.C. ALECTO M6E4       14:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes 6E6 zaal 37607  Leidse Hockey Club Roomburg M6E4       14:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes 8E2 zaal 37123  Craeyenhout M8E3       11:00 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 37017  Hockeyclub Alkemade M8E1       11:40 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 37546  HGC M8E4       15:20 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 zaal 37431  hdm M8E6       14:00 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 48100  Dordrechtse Mixed Hockey Club MA1       19:20 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 48634  HC Alphen MA1       18:00 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A2 zaal 48743  H.C. HISALIS MA1       18:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes A2 zaal 48573  LOHC MA3       17:30 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes A4 zaal 48881  LOHC MA5       16:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes A4 zaal 48602  Ring Pass Delft MA5       16:50 DELFT
Let op: Uittenue mee!   
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes B3 zaal 46123  hdm MB3       14:10 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Meisjes B3 zaal 46941  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB2       13:30 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Meisjes B4 zaal 46783  L.S.C. ALECTO MB3       16:10 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes B4 zaal 46626  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB5       15:30 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes B7 (BSN) zaal 46223  H.C. HISALIS MB5       12:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes B7 (BSN) zaal 47340  HGC MB6       11:30 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes C5 zaal 43793  H.C. HISALIS MC4       17:50 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Meisjes C5 zaal 43015  Noordwijk MC5       17:10 LISSE
Let op: Uittenue mee!   
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
MF1 zaal 36003  Catwijck MF1       10:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
MF1 zaal 36101  Leidse Hockey Club Roomburg MF4       09:30 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
MF3 zaal 37379  D.H.C. Hudito MF2       09:30 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
MF3 zaal 37273  Leidse Hockey Club Roomburg MF2       10:10 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
MF4 zaal 37168  Craeyenhout MF5       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF4 zaal 37055  Leidse Hockey Club Roomburg MF5       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF5 zaal 35040  HDS MF4       11:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
MF5 zaal 35148  Leidse Hockey Club Roomburg MF3       11:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
JF1 zaal 37978  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JF6       11:40 'S-GRAVENHAGE
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
JF1 zaal 38185  Wateringse veld JF2       12:20 'S-GRAVENHAGE
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
JF2 zaal 39325  HDS JF3       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
JF2 zaal 39313  Leidse Hockey Club Roomburg JF4       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
JF3 zaal 36807  H.C. HISALIS JF1       14:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
JF3 zaal 36704  Catwijck JF1       13:30 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Jongens 6E1 zaal 36082  LOHC J6E2       10:10 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E1 zaal 36190  Klein Zwitserland J6E2       09:30 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E3 zaal 35975  HV Westland J6E1       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 6E3 zaal 35869  L.S.C. ALECTO J6E3       14:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 36825  Hockey Club Rotterdam J6E1       12:40 'S-GRAVENHAGE
Let op: Uittenue mee!   
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 36712  hdm J6E1       12:00 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 35038  Wateringse veld J8E1       14:10 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 35141  Klein Zwitserland J8E3       13:30 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 38006  De Kieviten J8E1       15:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 38112  L.S.C. ALECTO J8E2       16:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 36833  HC Pijnacker J8E2       14:50 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 36727  HDS J8E3       14:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 45025  Klein Zwitserland JB5       16:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Jongens B3 zaal 45375  LOHC JB5       15:30 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1