Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb


laat schema zien voor  


25 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK 36773  ZAAL Kieviten M6E3 - Klein Zwitserland M6E6       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35682  ZAAL Berkel-Rodenrijs MF5 - HUDITO MF1       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35466  ZAAL Hisalis MF1 - Catwijck MF1       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35011  ZAAL Zoetermeer J6E2 - hdm J6E2       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37315  ZAAL HCRB M8E2 - Cartouche M8E3       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1

25 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes 6E2 zaal 36879  De Kieviten M6E3       14:20 LEIDSCHENDAM
Let op: Uittenue mee!   
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 zaal 36671  Klein Zwitserland M6E6       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 38896  De Kieviten M6E2       14:10 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 39101  HDS M6E5       13:30 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 36327  Leidse Hockey Club Roomburg M6E3       11:40 'S-GRAVENHAGE
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Meisjes 6E5 zaal 36538  Wateringse veld M6E3       11:00 'S-GRAVENHAGE
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Meisjes 8E1 zaal 36064  Leidse Hockey Club Roomburg M8E1       12:10 'S-GRAVENHAGE
Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 36159  HC Ypenburg M8E1       11:30 'S-GRAVENHAGE
Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 37547  V.M.H.C. CARTOUCHE M8E3       16:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 zaal 37421  HCRB M8E2       15:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes A4 zaal 48597  Wateringse veld MA4       14:10 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes A4 zaal 48373  Craeyenhout MA3       13:30 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes A5 zaal 49218  R.H.V. Leonidas MA6       16:50 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
Meisjes A5 zaal 49122  Rijswijksche Hockey Club MA3       16:10 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
Meisjes B4 zaal 46286  LOHC MB6       16:10 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes B4 zaal 46348  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB5       15:30 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Meisjes B5 zaal 47098  H.C. HISALIS MB3       14:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Meisjes B5 zaal 46449  LOHC MB5       14:50 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Meisjes B6 zaal 47304  Ring Pass Delft MB4       12:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
Meisjes B6 zaal 46379  HDS MB4       11:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
MF1 zaal 35579  Catwijck MF1       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF1 zaal 35367  H.C. HISALIS MF1       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF2 zaal 37061  H.C. HISALIS MF2       12:15 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
MF2 zaal 36955  HC Alphen MF1       12:55 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
MF3 zaal 35047  HDS MF2       10:10 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
MF3 zaal 35151  D.H.C. Hudito MF2       09:30 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
MF4 zaal 38442  Catwijck MF3       11:40 'S-GRAVENHAGE
Ockenburgh Sporthal
Wijndaelerduin 25
2554BX 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MF4 zaal 38331  Craeyenhout MF5       12:20 'S-GRAVENHAGE
Ockenburgh Sporthal
Wijndaelerduin 25
2554BX 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MF5 zaal 35888  Berkel Rodenrijs MF5       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF5 zaal 35782  D.H.C. Hudito MF1       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
JF1 zaal 37130  HDS JF2       09:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
JF1 zaal 37024  Leidse Hockey Club Roomburg JF2       10:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
JF2 zaal 39297  Wateringse veld JF1       12:10 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
JF2 zaal 39301  D.H.C. Hudito JF1       11:30 DELFT
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
JF3 zaal 38083  HC Alphen JF1       11:30 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
JF3 zaal 37976  Leidse Hockey Club Roomburg JF1       12:10 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Jongens 6E2 zaal 34810  hdm J6E2       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 6E2 zaal 34916  Mixed Hockeyclub Zoetermeer J6E2       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 6E3 zaal 38941  Wateringse veld J6E2       10:40 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E3 zaal 39047  hdm J6E4       11:20 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens 6E4 zaal 37983  V.M.H.C. CARTOUCHE J6E2       10:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens 6E4 zaal 38099  LOHC J6E1       09:30 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens 8E3 zaal 37468  V.M.H.C. CARTOUCHE J8E4       12:50 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 8E3 zaal 37258  HC Pijnacker J8E2       12:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens C1 zaal 42838  OMHC JC1       14:40 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens C1 zaal 42450  HC Ypenburg JC1       14:00 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1