Wedstrijden quicklinks

zon 19 aug - zat 25 aug - zon 26 aug - zat 1 sep - zon 2 sep - zon 9 sep - zat 15 sep - zon 16 sep


laat schema zien voor  


1 september | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Meisjes 8E1  Leidse Hockey Club Roomburg ME1       09:00 Veld 4  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Meisjes A1  OMHC MA1       12:45 2 Polytan Tokyo  info
Drieluik, veld beschikbaar tot 14.45u ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes A2  MHC Voorhout MA2       n.n.b uit -   info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes A3  De Kieviten MA2       13:30 3 Polytan London  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes A4  De Kieviten MA3       10:30 Veld 4  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Meisjes B2  L.S.C. ALECTO MB2       12:30 uit -   info
Veld: Maxlead ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes B3  MHC Voorhout MB1       n.n.b uit -   info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes B4  Leidse Hockey Club Roomburg MB3       13:30 Veld 4  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes B5  L.S.C. ALECTO MB3       12:45 uit -   info
Veld: Zetacom ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes B6  De Kieviten MB3       n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Meisjes C1  Leidse Hockey Club Roomburg MC1       10:45 1 Polytan Rio  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes C2  De Kieviten MC1       n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes C3  MHC Voorhout MC2       n.n.b uit -   info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes C4  Leidse Hockey Club Roomburg MC4       09:00 1 Polytan Rio  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes C5  Leidse Hockey Club Roomburg MC5       12:00 Veld 4  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes C6  L.S.C. ALECTO MC5       10:45 uit -   info
Veld: Maxlead ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes C7  L.S.C. ALECTO mc4       15:30 2 Polytan Tokyo  info
Drieluik met Voorhout MC4 ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Meisjes D1  L.S.C. ALECTO MD1       09:00 uit -   info
Veld: Rabobank ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes D2  L.S.C. ALECTO MD2       11:15 uit -   info
Veld: Zetacom ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes D3  Leidse Hockey Club Roomburg MD2       15:00 3 Polytan London  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes D4  De Kieviten MD3       n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes D5  De Kieviten MD2       09:00 3 Polytan London  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes D6  L.S.C. ALECTO MD6       16:00 1 Polytan Rio  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes D7  MHC Voorhout MD3       n.n.b uit -   info
Drieluik met Alecto MD3 ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Jongens 8E1  Leidse Hockey Club Roomburg JE1       09:00 Veld 4  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Jongens A2  Leidse Hockey Club Roomburg JA3       14:30 uit -   info
Veld 3 ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Jongens B1  V.M.H.C. CARTOUCHE JB2       10:30 2 Polytan Tokyo  info
drieluik met Hisalis JB1 veld beschikbaar tot 12:30 zelf scheidsrechters regelen
Jongens B2  Leidse Hockey Club Roomburg JB2       11:30 uit -   info
Veld 3 ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Jongens B3  L.S.C. ALECTO JB3       15:45 uit -   info
Veld Zetacom. Drieluik met Roomburg ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Jongens C2  HC Alphen JC2       12:00 3 Polytan London  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Jongens C3  L.S.C. ALECTO JC2       14:15 1 Polytan Rio  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Jongens C4  De Kieviten JC2       10:30 3 Polytan London  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Jongens D1  L.S.C. ALECTO JD1       15:45 uit -   info
Veld Rabobank ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Jongens D2  Leidse Hockey Club Roomburg JD2       08:30 uit -   info
Veld 3 ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Jongens D3  Leidse Hockey Club Roomburg JD4       15:00 Veld 4  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter