Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 15 dec - zon 16 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan


laat schema zien voor  


1 september | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 8E1  Leidse Hockey Club Roomburg ME1       09:00 Veld 4  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Meisjes A1  OMHC MA1       12:45 2 Polytan Tokyo  info
Ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter (geen drieluik meer)
Meisjes A2  MHC Voorhout MA2       15:00 uit -   info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter Veld 1
Meisjes A3  De Kieviten MA2       12:00 3 Polytan London  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes A4  De Kieviten MA3       10:30 Veld 4  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Meisjes B2  L.S.C. ALECTO MB2       12:30 uit -   info
Veld: Maxlead ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes B3  MHC Voorhout MB1       15:30 uit -   info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter Veld 2
Meisjes B4  Leidse Hockey Club Roomburg MB3       13:30 Veld 4  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes B5  L.S.C. ALECTO MB3       12:45 uit -   info
Veld: Zetacom ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes B6  De Kieviten MB3       14:30 uit -   info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter Veld 2
 
Meisjes C1  Leidse Hockey Club Roomburg MC1       10:45 1 Polytan Rio  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes C2  De Kieviten MC1       14:30 uit -   info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter veld 1
Meisjes C3  MHC Voorhout MC2       12:30 uit -   info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter Veld 2
Meisjes C4  Leidse Hockey Club Roomburg MC4       09:00 1 Polytan Rio  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes C5  Leidse Hockey Club Roomburg MC5       12:00 Veld 4  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes C6  L.S.C. ALECTO MC5       10:45 uit -   info
Veld: Maxlead ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes C7  L.S.C. ALECTO mc4       15:30 2 Polytan Tokyo  info
Drieluik met Voorhout MC4 ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Meisjes D1  L.S.C. ALECTO MD1       09:00 uit -   info
Veld: Rabobank ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes D2  L.S.C. ALECTO MD2       11:15 uit -   info
Veld: Zetacom ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes D3  Leidse Hockey Club Roomburg MD2       15:00 3 Polytan London  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes D4  De Kieviten MD3       11:30 uit -   info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter Veld 3
Meisjes D5  De Kieviten MD2       09:00 3 Polytan London  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes D6  L.S.C. ALECTO MD6       16:00 1 Polytan Rio  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Meisjes D7  MHC Voorhout MD3       10:30 uit -   info
Drieluik ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Jongens 8E1  Leidse Hockey Club Roomburg JE1       09:00 Veld 4  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Jongens A2  Leidse Hockey Club Roomburg JA3       14:30 uit -   info
Veld 3 ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Jongens B1  V.M.H.C. CARTOUCHE JB2       10:30 2 Polytan Tokyo  info
drieluik met Hisalis JB1 veld beschikbaar tot 12:30 zelf scheidsrechters regelen
Jongens B2  Leidse Hockey Club Roomburg JB2       11:30 uit -   info
Veld 3 ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Jongens B3  L.S.C. ALECTO JB3       15:45 uit -   info
Veld Zetacom. Drieluik met Roomburg ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Jongens C1  HC Ypenburg JC1       09:00 2 Polytan Tokyo  info
ieder team regelt een scheidsrechter
Jongens C2  HC Alphen JC2       12:30 1 Polytan Rio  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Jongens C3  Hockey Club Rotterdam JC5       13:30 3 Polytan London  info
Jongens C4  De Kieviten JC2       10:30 3 Polytan London  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
 
Jongens D1  L.S.C. ALECTO JD1       08:50 uit -   info
Veld 3 ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Jongens D2  Leidse Hockey Club Roomburg JD2       08:30 uit -   info
Veld 3 ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter
Jongens D3  Leidse Hockey Club Roomburg JD4       15:00 Veld 4  info
ieder team regelt 1 eigen scheidsrechter