Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb - zat 22 feb - zon 23 feb


laat schema zien voor  


11 januari | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Jongens B1  !Oefenwedstrijd MB1       16:00 1 Polytan Rio  info
Oefenwedstrijd MB1 - JC1

11 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 36737  ZAAL Roomburg MF2 - Alphen MF3       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35010  ZAAL Alecto JF1 - Hisalis JF1       15:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35546  ZAAL Alecto J6E1 - Leiden J6E2       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37280  ZAAL Westland M6E3 - Kieviten M6E4       12:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37275  ZAAL Craeyenhout MF4 - Noordwijk MF2       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36314  ZAAL Nieuwkoop MF1 - Roomburg MF5       13:40 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1

11 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E2 zaal 38880  HC Alphen M6E5       12:55 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Meisjes 6E2 zaal 38992  H.C. HISALIS M6E2       13:35 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
Meisjes 6E4 zaal 35173  Craeyenhout M6E5       11:00 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 zaal 35074  Noordwijk M6E4       11:40 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 37386  HV Westland M6E3       11:30 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 37520  De Kieviten M6E4       12:50 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes 6E6 zaal 35704  Leidse Hockey Club Roomburg M6E4       09:55 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Meisjes 6E6 zaal 35913  HC Nieuwkoop M6E1       09:15 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 37528  Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E1       14:50 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Meisjes 8E1 zaal 37330  V.M.H.C. CARTOUCHE M8E1       14:10 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Meisjes A5 zaal 48601  HC Pijnacker MA5       4 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Meisjes A5 zaal 48646  Rijswijksche Hockey Club MA3       0 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Meisjes A6 (BSN) zaal 48189  D.H.C. Hudito MA3       4 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
Meisjes A6 (BSN) zaal 48726  MHC Voorhout MA3       0 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
Meisjes B7 (BSN) zaal 46291  Noordwijk MB5       2 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes B7 (BSN) zaal 47351  LOHC MB8       2 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes C3 zaal 43801  H.C. HISALIS MC3       0 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Meisjes C3 zaal 44623  LOHC MC7       1 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
MF1 zaal 34727  HDS MF1       09:30 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
MF1 zaal 34936  H.C. HISALIS MF1       10:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
MF2 zaal 37381  Craeyenhout MF4       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF2 zaal 37485  Noordwijk MF2       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF3 zaal 36641  HC Alphen MF3       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF3 zaal 36843  Leidse Hockey Club Roomburg MF2       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MF4 zaal 36426  HC Nieuwkoop MF1       14:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
MF4 zaal 36532  Leidse Hockey Club Roomburg MF5       13:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
MF5 zaal 37266  Ring Pass Delft MF2       12:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
MF5 zaal 37372  Leidse Hockey Club Roomburg MF3       11:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
JF1 zaal 38716  Ring Pass Delft JF1       10:50 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
JF1 zaal 38822  Leidse Hockey Club Roomburg JF2       10:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
JF2 zaal 39296  Ring Pass Delft JF2       11:30 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
JF2 zaal 39295  HDS JF3       12:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
JF3 zaal 34796  H.C. HISALIS JF1       15:00 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
JF3 zaal 34902  L.S.C. ALECTO JF1       16:20 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 6E1 zaal 35446  L.S.C. ALECTO J6E1       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 6E1 zaal 35660  LOHC J6E2       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens 6E3 zaal 38519  Wateringse veld J6E2       12:10 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Jongens 6E3 zaal 38297  HV Westland J6E1       11:30 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 37683  De Kieviten J8E1       13:30 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens 8E2 zaal 37794  Leidse Hockey Club Roomburg J8E2       14:10 WASSENAAR
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens 8E3 zaal 35985  hdm J8E5       12:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens 8E3 zaal 36086  Klein Zwitserland J8E6       11:30 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens A3 zaal 47462  L.S.C. ALECTO JA3       4 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens A3 zaal 47867  HDS JA3       2 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens B3 zaal 45613  Leidse Hockey Club Roomburg JB3       0 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Jongens B3 zaal 45182  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB3       6 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Jongens C2 zaal 42119  Rijswijksche Hockey Club JC12       4 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens C2 zaal 42309  HGC JC3       6 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens C3 zaal 42801  HGC JC5       2 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens C3 zaal 42477  LOHC JC4       1 OEGSTGEEST
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2