Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb


laat schema zien voor  


11 december | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Dames 2  !Reservering training met balken       11:00 Veld 4  info
ZAALBLOK 44597  ZAAL Rijswijk JA1 - HDS JA1       15:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 43021  ZAAL Roomburg MB1 - HDM MB10       15:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40094  ZAAL Zoetermeer MC2 - Alecto MC2       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45928  ZAAL HGC MA3 - Leiden MA4       15:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 30881  ZAAL Cartouche J6E3 - HDS J6E1       09:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 32696  ZAAL HDM J8E1 - Berkel-Rodenrijs J8E2       13:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 31808  ZAAL Alphen M6E3 - Alecto M6E3       13:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 31670  ZAAL Noordwijk M6E3 - Rijswijk M6E4       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 33342  ZAAL Cartouche M8E5 - Zoetermeer M8E5       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

11 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes 6E1 zaal 31562  MHC Voorhout M6E1       09:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes 6E1 zaal 31536  LOHC M6E4       09:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes 6E2 zaal 31785  V.M.H.C. CARTOUCHE M6E6       12:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes 6E2 zaal 31743  HC Pijnacker M6E3       13:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes 6E3 zaal 31666  Noordwijk M6E3       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 31698  Rijswijksche Hockey Club M6E4       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 31872  L.S.C. ALECTO M6E3       13:50 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 31846  HC Alphen M6E3       12:30 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 33336  V.M.H.C. CARTOUCHE M8E5       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 33365  Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E5       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 45365  L.S.C. ALECTO MA11-C       1 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes A1 zaal 45513  Leidse Hockey Club Roomburg MA1       0 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes A2 zaal 45172  LOHC MA4       3 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A2 zaal 44753  HGC MA3       3 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Meisjes A3 zaal 45642  Leidse Hockey Club Roomburg MA2       2 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Meisjes A3 zaal 45423  hdm MA6       1 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Meisjes B1 zaal 43052  Leidse Hockey Club Roomburg MB1       4 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 43089  hdm MB10       2 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Meisjes B5 zaal 43967  Leidse Hockey Club Roomburg MB5       2 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes B5 zaal 43883  LOHC MB9       1 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes C2 zaal 40051  L.S.C. ALECTO MC2       3 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C2 zaal 40135  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC2       0 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C5 zaal 40479  HC Alphen MC4       6 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes C5 zaal 40411  De Kieviten MC3       2 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens 6E1 zaal 30884  V.M.H.C. CARTOUCHE J6E3       08:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens 6E1 zaal 30880  HDS J6E1       09:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens 6E2 zaal 31181  Berkel Rodenrijs J6E2       09:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
Jongens 6E2 zaal 31193  HC Alphen J6E1       08:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
Jongens 6E4 zaal 31079  V.M.H.C. CARTOUCHE J6E4       10:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 6E4 zaal 31070  L.S.C. ALECTO J6E1       11:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Jongens 8E1 zaal 32727  hdm J8E1       12:30 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 32715  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J8E2       13:50 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Jongens A1 zaal 44325  Rijswijksche Hockey Club JA1       4 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens A1 zaal 44160  HDS JA1       5 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens A3 zaal 44344  Hockeyclub Barendrecht JA2       4 BARENDRECHT
Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Jongens A3 zaal 44446  HC Pijnacker JA2       7 BARENDRECHT
Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Jongens B1 zaal 42290  hdm JB2       3 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens B1 zaal 42315  LOHC JB2       4 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens C3 zaal 41603  L.S.C. ALECTO JC2       4 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens C3 zaal 41574  Leidse Hockey Club Roomburg JC4       1 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1