Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb


laat schema zien voor  


19 december | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Dames Sevens 1 46193  Mixed Hockeyclub Zoetermeer S1MIX       13:30 ZOETERMEER info
Dames Sevens 1 46213  Mixed Hockeyclub Zoetermeer DS2       13:00 ZOETERMEER info
Dames Sevens 2 46218  Mixed Hockeyclub Zoetermeer S1MIX       14:00 ZOETERMEER info
Dames Sevens 2 46198  HV Westland DS1       13:00 ZOETERMEER info
ZAALBLOK 35571  ZAAL Leiden D5 - Pijnacker D2       15:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44242  ZAAL Alecto JA2 - HGC JA2       13:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 43643  ZAAL Kieviten MB3 - HDM MB7       11:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 38564  ZAAL Noordwijk JD2 - Wateringse veld JD2       12:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41269  ZAAL Hisalis JC2 - Roomburg JC5       11:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 38808  ZAAL Kieviten JD1 - Roomburg JD2       10:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35581  ZAAL Noordwijk D2 - HDM D5       14:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1

19 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Dames 1 zaal 34246  Noordwijk D1       13:10 BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Dames 1 zaal 34249  HV Bleiswijk D1       13:50 BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Dames 2 zaal 35542  LOHC D5       14:30 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Dames 2 zaal 35558  HC Pijnacker D2       15:50 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Dames 3 zaal 35617  Noordwijk D2       13:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Dames 3 zaal 35601  hdm D5       14:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Dames 4 zaal 35470  L.S.C. ALECTO D5       15:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Dames 4 zaal 35446  LOHC D8       15:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Dames Jong 2 zaal 35921  L.S.C. ALECTO DJ2       15:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Dames Jong 2 zaal 35900  LOHC DJ3       15:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
 
Meisjes A1 zaal 45436  L.S.C. ALECTO MA11-C       13:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes A1 zaal 45657  H.C. HISALIS MA1       13:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes A5 zaal 45397  Leidse Hockey Club Roomburg MA5       12:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
Meisjes A5 zaal 45208  Klein Zwitserland MA5       13:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 2
Meisjes B1 zaal 43977  H.C. HISALIS MB1       12:10 LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
Meisjes B1 zaal 43909  Leidse Hockey Club Roomburg MB1       11:30 LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
Meisjes B4 zaal 43564  hdm MB7       11:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes B4 zaal 43601  De Kieviten MB3       10:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes C2 zaal 39432  LOHC MC4       11:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C2 zaal 39474  Leidse Hockey Club Roomburg MC2       10:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes C7 (BSN) zaal 39660  HDS MC6       11:10 SASSENHEIM
Korf Sporthal de
Sportdreef 8
2171KM SASSENHEIM
hal: Veld 1
Meisjes C7 (BSN) zaal 39746  MHC Voorhout MC4       10:30 SASSENHEIM
Korf Sporthal de
Sportdreef 8
2171KM SASSENHEIM
hal: Veld 1
Meisjes D1 zaal 37236  Craeyenhout MD2       08:30 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D1 zaal 37150  Goudse MHC MD1       09:10 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 37801  MHC Voorhout MD1       11:40 'S-GRAVENHAGE
Houtrust, Sporthal
Laan van Poot 22
2566EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 37891  Klein Zwitserland MD5       12:20 'S-GRAVENHAGE
Houtrust, Sporthal
Laan van Poot 22
2566EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D3 zaal 36941  De Kieviten MD4       09:50 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D3 zaal 36901  Klein Zwitserland MD8       09:10 LEIDSCHENDAM
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Meisjes D5 zaal 36607  L.S.C. ALECTO MD5       09:10 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D5 zaal 36484  Klein Zwitserland MD11       08:30 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
Heren 1 zaal 29082  Leidse Hockey Club Roomburg H1       10:30 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
Heren 1 zaal 29023  Groen-Geel H1       12:00 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
Jongens A2 zaal 44245  HGC JA2       12:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens A2 zaal 44516  L.S.C. ALECTO JA2       13:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens B1 zaal 42155  H.C. HISALIS JB1       13:10 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens B1 zaal 42170  HC Alphen JB1       12:30 ALPHEN AAN DEN RIJN
Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome
Olympiaweg 3
2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens C3 zaal 41394  Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JC3       09:10 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 3 Sporthal clubhuis
Jongens C3 zaal 41374  hdm JC5       08:30 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 3 Sporthal clubhuis
Jongens C4 zaal 41301  Leidse Hockey Club Roomburg JC5       11:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens C4 zaal 41284  H.C. HISALIS JC2       10:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Jongens D1 zaal 38566  Klein Zwitserland JD2       11:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Jongens D1 zaal 38613  LOHC JD2       10:30 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Jongens D2 zaal 38828  De Kieviten JD1       09:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D2 zaal 38849  Leidse Hockey Club Roomburg JD2       10:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D3 zaal 39170  MHV Forcial JD1       09:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Jongens D3 zaal 39207  Ring Pass Delft JD2       08:30 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Jongens D4 zaal 38600  Noordwijk JD2       11:30 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Jongens D4 zaal 38580  Hockey Club Wateringse Veld JD2       12:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1