Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb


laat schema zien voor  


22 januari | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Meisjes A3  MHC Forescate Meisjes A4       14:30 uit -   info
VELD 1
Meisjes A4  MHC Forescate Meisjes A3       14:30 1 Polytan Rio  info
 
Meisjes B2  MHC Forescate Jongens B2       12:45 uit -   info
VELD 1
Meisjes B5  MHC Forescate Meisjes B6       14:15 uit -   info
VELD 2
Meisjes B6  MHC Forescate Meisjes B5       14:15 2 Polytan Tokyo  info
 
Meisjes C1  MHC Forescate Jongens C1       11:00 1 Polytan Rio  info
Meisjes C4  MHC Forescate Meisjes C5       11:40 uit -   info
VELD 3
Meisjes C5  MHC Forescate Meisjes C4       11:40 3 Polytan London  info
Meisjes C6  MHC Forescate Meisjes C7 (BSN)       10:00 uit -   info
veld 3 fijne wedstrijd
Meisjes C7 (BSN)  MHC Forescate Meisjes C6       10:00 3 Polytan London  info
fijne wedstrijd
 
Meisjes D2  MHC Forescate Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat       16:00 2 Polytan Tokyo  info
lekker trainen
 
Jongens B2  MHC Forescate Meisjes B2       12:45 1 Polytan Rio  info
Jongens B3  MHC Forescate Jongens C2       12:30 2 Polytan Tokyo  info
 
Jongens C1  MHC Forescate Meisjes C1       11:00 uit -   info
VELD 1
Jongens C2  MHC Forescate Jongens B3       12:30 uit -   info
VELD 2
Jongens C3  MHC Forescate Jongens C4       13:20 uit -   info
VELD 3
Jongens C4  MHC Forescate Jongens C3       13:20 3 Polytan London  info

22 januari | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 30546  ZAAL HDM MF1 - HCRB MF1       10:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 30777  ZAAL Pijnacker MF1 - IJssel MF1       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43848  ZAAL Alecto MB7 - Klein Zwitserland MB7       15:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43672  ZAAL Pijnacker MB4 - HCRB MB2       18:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 30518  ZAAL Dordrecht MF3 - HCRB MF2       13:10 LEIDSCHENDAM
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 31012  ZAAL Kieviten J6E1 - Alecto J6E1       14:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 31545  ZAAL Alphen M6E2 - Zoetermeer M6E2       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 30181  ZAAL Berkel-Rodenrijs JF4 - IJssel JF1       12:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 39577  ZAAL HCRB MC3 - HDS MC7       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45122  ZAAL HGC MA4 - Rijswijk MA4       18:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 41879  ZAAL Noordwijk JB1 - Leiden JB2       16:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1

22 januari | Overig

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Reservering 15 min wsec verlenging ivm 3LUIK  !Reservering E-6 tallen       12:05 2 Polytan Tokyo  info
Reservering hele dag Wedstrijdsecretariaat  !Oefenwedstrijd jongste jeugd       10:00 Veld 4  info
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  MHC Forescate Meisjes D2       n.n.b uit -   info
lekker trainen
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  MHC Forescate E-6 tallen       10:30 2 Polytan Tokyo  info
toernooitje
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  !Oefenwedstrijd A-lijn       16:00 1 Polytan Rio  info
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  MHC Forescate Jongens D1       n.n.b uit -   info
training