Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 1

Teamfoto

Spelers Dames 1

Esmée Braams
Laurine Broekhuizen
Louise van Grinsven
Julia Hoekstra
Philique Immink
Esther Kret
Jenna van der Kruk
Lise van der Kruk
Martine Morsch
Elise van Pijlen
Danique van der Post
Milou Raap
Amber Schonk
Aniek Wegner
Anouk van Zonneveld
Esther van Zonneveld
Teamondersteuning
Coach Daniel Hulkenberg
Manager Jorina Biersteker
Manager Albert Immink

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
12-11-2022 10:20 JO14-1 HC Schiedam JO14-1 Esmée  Braams
8-10-2022 14:05 MO16-2 HC Alphen MO16-2 Amber  Schonk
8-10-2022 12:10 JO14-1 Ring Pass Delft JO14-1 Amber  Schonk , Esmée  Braams
1-10-2022 15:30 MO16-4 HCRB MO16-3 Amber  Schonk
24-9-2022 10:25 MO14-1 LOHC MO14-2 Amber  Schonk
24-9-2022 14:25 MO16-4 Leidse Hockey Club Roomburg MO16-5 Amber  Schonk
17-9-2022 13:30 MO16-5 OMHC MO16-5 Amber  Schonk , Esmée  Braams
 

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt MHC de Reigers D1
20
11:45 12:45 uit route
10 mrt HC Alphen D1
19:50 20:30 thuis 1 Polytan Rio
12 mrt U.H.C.QUI VIVE D1
thuis
19 mrt L.S.C. ALECTO D1
20
uit route
26 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1
thuis
2 apr H.C. Haarlem D1
thuis
16 apr BHC Overbos D1
30
uit route
23 apr HC Alphen D1
thuis
30 apr Craeyenhout D1
35
uit route
7 mei AMHC Westerpark D1
35
thuis
14 mei Rijswijksche Hockey Club D1
22
uit route
Let op: Uittenue mee!   
21 mei Groen-Geel D1
thuis
7 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zoetermeer D1 11 24 7 3 1 23 10 0
2 Haarlem D1 11 20 6 2 3 15 18 0
3 Alphen D1 11 19 5 4 2 21 22 0
4 Craeyenhout D1 11 18 5 3 3 22 16 0
5 Qui Vive D1 11 15 4 3 4 16 16 0
6 Reigers D1 11 14 4 2 5 17 16 0
7 Rijswijk D1 11 14 4 2 5 14 13 0
8 Forescate D1 11 13 4 1 6 16 18 0
9 Groen-Geel D1 11 12 3 3 5 14 13 0
10 Alecto D1 11 12 3 3 5 13 17 0
11 Westerpark D1 11 11 3 2 6 17 18 0
12 Overbos D1 11 10 2 4 5 10 21 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Westerpark D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos D1 Rijswijk D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Groen-Geel D1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Reigers D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Qui Vive D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Qui Vive D1 Forescate D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Haarlem D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Overbos D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk D1 Alphen D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Craeyenhout D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D1 Alecto D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Craeyenhout D1 Rijswijk D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Groen-Geel D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Overbos D1 Reigers D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Qui Vive D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Alecto D1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Zoetermeer D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Alecto D1 Haarlem D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Overbos D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Alphen D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Craeyenhout D1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk D1 Westerpark D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D1 Forescate D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Craeyenhout D1 Reigers D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Qui Vive D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos D1 Alecto D1 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Forescate D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk D1 Zoetermeer D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Groen-Geel D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Forescate D1 Overbos D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Alphen D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Craeyenhout D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Westerpark D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Rijswijk D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D1 Haarlem D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Craeyenhout D1 Alecto D1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Forescate D1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos D1 Haarlem D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Zoetermeer D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk D1 Reigers D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Qui Vive D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Haarlem D1 Alphen D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Craeyenhout D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Westerpark D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Rijswijk D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Groen-Geel D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D1 Overbos D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Craeyenhout D1 Haarlem D1 (6-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Overbos D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Zoetermeer D1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Qui Vive D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk D1 Alecto D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Forescate D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Overbos D1 Craeyenhout D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Westerpark D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Groen-Geel D1 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
.. Qui Vive D1 Reigers D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Rijswijk D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Zoetermeer D1 (2-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Craeyenhout D1 Alphen D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Alecto D1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Forescate D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk D1 Haarlem D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Overbos D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D1 Qui Vive D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Qui Vive D1 Alecto D1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Rijswijk D1 Overbos D1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Westerpark D1 Alphen D1 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Zoetermeer D1 Craeyenhout D1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Reigers D1 Forescate D1 12:45 Sportpark Arnolduspark
  Groen-Geel D1 Haarlem D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 12 MAART 2023
  Craeyenhout D1 Westerpark D1 0:00 H.B.S. - Craeyenhout
  Alphen D1 Rijswijk D1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Overbos D1 Groen-Geel D1 0:00 Van Loenenlaan
  Haarlem D1 Reigers D1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Forescate D1 Qui Vive D1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Alecto D1 Zoetermeer D1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Groen-Geel D1 Alphen D1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Rijswijk D1 Craeyenhout D1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Zoetermeer D1 Westerpark D1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Alecto D1 Forescate D1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Qui Vive D1 Haarlem D1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Reigers D1 Overbos D1 12:45 Sportpark Arnolduspark
ZONDAG 26 MAART 2023
  Craeyenhout D1 Groen-Geel D1 0:00 H.B.S. - Craeyenhout
  Alphen D1 Reigers D1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Overbos D1 Qui Vive D1 0:00 Van Loenenlaan
  Haarlem D1 Alecto D1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Forescate D1 Zoetermeer D1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Westerpark D1 Rijswijk D1 0:00 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Groen-Geel D1 Westerpark D1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Zoetermeer D1 Rijswijk D1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Forescate D1 Haarlem D1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Alecto D1 Overbos D1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Qui Vive D1 Alphen D1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Reigers D1 Craeyenhout D1 12:45 Sportpark Arnolduspark
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Craeyenhout D1 Qui Vive D1 0:00 H.B.S. - Craeyenhout
  Alphen D1 Alecto D1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Overbos D1 Forescate D1 0:00 Van Loenenlaan
  Haarlem D1 Zoetermeer D1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Rijswijk D1 Groen-Geel D1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Westerpark D1 Reigers D1 0:00 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Haarlem D1 Overbos D1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Forescate D1 Alphen D1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Alecto D1 Craeyenhout D1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Qui Vive D1 Westerpark D1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Zoetermeer D1 Groen-Geel D1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Reigers D1 Rijswijk D1 12:45 Sportpark Arnolduspark
ZONDAG 30 APRIL 2023
  Rijswijk D1 Qui Vive D1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Westerpark D1 Alecto D1 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Craeyenhout D1 Forescate D1 0:00 H.B.S. - Craeyenhout
  Alphen D1 Haarlem D1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Overbos D1 Zoetermeer D1 0:00 Van Loenenlaan
  Groen-Geel D1 Reigers D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 7 MEI 2023
  Overbos D1 Alphen D1 0:00 Van Loenenlaan
  Haarlem D1 Craeyenhout D1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Forescate D1 Westerpark D1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Alecto D1 Rijswijk D1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Qui Vive D1 Groen-Geel D1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Zoetermeer D1 Reigers D1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Groen-Geel D1 Alecto D1 0:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Rijswijk D1 Forescate D1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Westerpark D1 Haarlem D1 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Zoetermeer D1 Alphen D1 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  Craeyenhout D1 Overbos D1 0:00 H.B.S. - Craeyenhout
  Reigers D1 Qui Vive D1 12:45 Sportpark Arnolduspark
ZONDAG 21 MEI 2023
  Alphen D1 Craeyenhout D1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Overbos D1 Westerpark D1 0:00 Van Loenenlaan
  Haarlem D1 Rijswijk D1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Forescate D1 Groen-Geel D1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Alecto D1 Reigers D1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Qui Vive D1 Zoetermeer D1 0:00 Sportpark Noorddammerweg