Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Heren 1

Teamfoto

Spelers Heren 1

Duco Aalbregt
Thomas Bemelmans
Quint van Breukelen
Rens Cassée
Ruben Diemel
Tycho Engelen
Rutger Ensing
Yannick van der Haas
Martijn van Heijningen
Romano van der Hooft
Jelke de Jong
Lars Knoester
Tom Kruysmulder
Machiel van der Linde
Derek Neijzen
Rens Otto
Noud Stikkelorum
Steven Timmer
Julius Verhaar
Teamondersteuning
Aanvoerder Lars Knoester
Coach Robbert paul Aalbregt
Manager Pieter Holst
Manager Sander Snel

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
3-12-2022 14:00 MO16-1 MHC Voorhout MO16-1 Steven   Timmer
6-11-2022 11:00 Dames 3 V.M.H.C. CARTOUCHE D3 Team , Lars  Knoester , Tycho  Engelen
5-11-2022 12:10 JO18-2 V.M.H.C. CARTOUCHE JO18-4 Steven   Timmer
1-10-2022 14:00 JO18-1 HV Myra JO18-1 Steven   Timmer
10-9-2022 10:20 MO16-1 Goudse MHC MO16-1 Steven   Timmer
 

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt BHC Overbos H1
30
uit route
12 mrt HC Schiedam H1
30
thuis
17 mrt Groen-Geel H1
15
19:35 20:30 uit route
19 mrt DSHC H1
45
uit route
26 mrt OMHC H1
thuis
2 apr D.H.C. Hudito H1
thuis
16 apr L.S.C. ALECTO H1
20
uit route
23 apr Leidse Hockey Club Roomburg H1
thuis
30 apr Alkmaarsche M.H.C. H1
30
uit route
7 mei MHC Bennebroek H1
thuis
14 mei Rijswijksche Hockey Club H1
22
uit route
Let op: Uittenue mee!   
21 mei HC De IJssel H1
thuis
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roomburg H1 11 29 9 2 0 36 11 0
2 Forescate H1 11 25 8 1 2 34 13 0
3 HUDITO H1 11 20 6 2 3 26 18 0
4 Schiedam H1 11 20 6 2 3 26 20 0
5 Rijswijk H1 11 17 5 2 4 20 18 0
6 Alecto H1 11 17 5 2 4 18 21 0
7 Ommoord H1 11 15 3 6 2 21 21 0
8 IJssel H1 11 13 4 1 6 23 25 0
9 Alkmaar H1 11 13 4 1 6 17 22 0
10 Overbos H1 11 11 3 2 6 25 33 0
11 DSHC H1 11 4 1 1 9 16 38 0
12 Bennebroek H1 11 2 0 2 9 12 34 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Alkmaar H1 Ommoord H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H1 Bennebroek H1 (8-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto H1 Rijswijk H1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H1 IJssel H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate H1 Overbos H1 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H1 Schiedam H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Schiedam H1 Forescate H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos H1 HUDITO H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel H1 Alecto H1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H1 Roomburg H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek H1 Alkmaar H1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord H1 DSHC H1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Alkmaar H1 Rijswijk H1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H1 IJssel H1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto H1 Overbos H1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H1 Schiedam H1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate H1 DSHC H1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek H1 Ommoord H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. DSHC H1 HUDITO H1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H1 Alecto H1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Overbos H1 Roomburg H1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel H1 Alkmaar H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H1 Bennebroek H1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord H1 Forescate H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Alkmaar H1 Overbos H1 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H1 Schiedam H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto H1 DSHC H1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H1 Forescate H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H1 Ommoord H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek H1 IJssel H1 (4-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Forescate H1 Alecto H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H1 Roomburg H1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H1 Alkmaar H1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos H1 Bennebroek H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel H1 Rijswijk H1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord H1 HUDITO H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Alkmaar H1 DSHC H1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H1 Forescate H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto H1 HUDITO H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel H1 Ommoord H1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H1 Overbos H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek H1 Schiedam H1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. HUDITO H1 Roomburg H1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate H1 Alkmaar H1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DSHC H1 Bennebroek H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H1 Rijswijk H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos H1 IJssel H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord H1 Alecto H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Alkmaar H1 HUDITO H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H1 Alecto H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos H1 Ommoord H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel H1 Schiedam H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H1 DSHC H1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek H1 Forescate H1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Roomburg H1 Ommoord H1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto H1 Alkmaar H1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H1 Bennebroek H1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H1 IJssel H1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H1 Overbos H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
.. Forescate H1 Rijswijk H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Alkmaar H1 Roomburg H1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos H1 DSHC H1 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. IJssel H1 Forescate H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijswijk H1 HUDITO H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek H1 Alecto H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord H1 Schiedam H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Schiedam H1 DSHC H1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Overbos H1 Forescate H1 0:00 Van Loenenlaan
  IJssel H1 HUDITO H1 0:00 Sportpark Dorrestein
  Rijswijk H1 Alecto H1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Bennebroek H1 Roomburg H1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Ommoord H1 Alkmaar H1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
ZONDAG 12 MAART 2023
  Alkmaar H1 Bennebroek H1 0:00 Gemeentesportpark
  Roomburg H1 Rijswijk H1 0:00 Sportpark Roomburg
  Alecto H1 IJssel H1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  HUDITO H1 Overbos H1 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Forescate H1 Schiedam H1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  DSHC H1 Ommoord H1 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
ZONDAG 19 MAART 2023
  DSHC H1 Forescate H1 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Schiedam H1 HUDITO H1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Overbos H1 Alecto H1 0:00 Van Loenenlaan
  IJssel H1 Roomburg H1 0:00 Sportpark Dorrestein
  Rijswijk H1 Alkmaar H1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Ommoord H1 Bennebroek H1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
ZONDAG 26 MAART 2023
  Alkmaar H1 IJssel H1 0:00 Gemeentesportpark
  Roomburg H1 Overbos H1 0:00 Sportpark Roomburg
  Alecto H1 Schiedam H1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  HUDITO H1 DSHC H1 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Forescate H1 Ommoord H1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Bennebroek H1 Rijswijk H1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Forescate H1 HUDITO H1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  DSHC H1 Alecto H1 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Schiedam H1 Roomburg H1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Overbos H1 Alkmaar H1 0:00 Van Loenenlaan
  IJssel H1 Bennebroek H1 0:00 Sportpark Dorrestein
  Ommoord H1 Rijswijk H1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Alkmaar H1 Schiedam H1 0:00 Gemeentesportpark
  Roomburg H1 DSHC H1 0:00 Sportpark Roomburg
  Alecto H1 Forescate H1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  HUDITO H1 Ommoord H1 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rijswijk H1 IJssel H1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Bennebroek H1 Overbos H1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
ZONDAG 23 APRIL 2023
  HUDITO H1 Alecto H1 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Forescate H1 Roomburg H1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  DSHC H1 Alkmaar H1 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Schiedam H1 Bennebroek H1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Overbos H1 Rijswijk H1 0:00 Van Loenenlaan
  Ommoord H1 IJssel H1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
ZONDAG 30 APRIL 2023
  Alkmaar H1 Forescate H1 0:00 Gemeentesportpark
  Roomburg H1 HUDITO H1 0:00 Sportpark Roomburg
  Alecto H1 Ommoord H1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  IJssel H1 Overbos H1 0:00 Sportpark Dorrestein
  Rijswijk H1 Schiedam H1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Bennebroek H1 DSHC H1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
ZONDAG 7 MEI 2023
  Alecto H1 Roomburg H1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  HUDITO H1 Alkmaar H1 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Forescate H1 Bennebroek H1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  DSHC H1 Rijswijk H1 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Schiedam H1 IJssel H1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Ommoord H1 Overbos H1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
ZONDAG 14 MEI 2023
  Alkmaar H1 Alecto H1 0:00 Gemeentesportpark
  Overbos H1 Schiedam H1 0:00 Van Loenenlaan
  IJssel H1 DSHC H1 0:00 Sportpark Dorrestein
  Rijswijk H1 Forescate H1 0:00 Sportpark Lange Kleiweg
  Bennebroek H1 HUDITO H1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Ommoord H1 Roomburg H1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
ZONDAG 21 MEI 2023
  Roomburg H1 Alkmaar H1 0:00 Sportpark Roomburg
  Alecto H1 Bennebroek H1 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  HUDITO H1 Rijswijk H1 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Forescate H1 IJssel H1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  DSHC H1 Overbos H1 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Schiedam H1 Ommoord H1 0:00 Sportpark HC Schiedam