Dames 1
Teamfoto |
|
Spelers Dames 1
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Laurine Broekhuizen | |||
Coach | Kevin Segeren | |||
Manager | Steven Altenburg | |||
Manager | Albert Immink | |||
Manager | Marja Spreij | |||
Trainer | Kevin Segeren |
Datum | Begintijd | Team | Tegen | Scheids |
24-9-2023 | 15:00 | HO25-2 | Klein Zwitserland HO25-4 | Team , Jenna van der Kruk , Lotte de Bruin |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
28 apr | Noordwijk D1 |
|
12:05 | 12:45 | thuis | 1 Polytan Rio | |
12 mei | Groen-Geel D1 |
|
11:50 | 12:45 | uit | route | |
26 mei | U.H.C.QUI VIVE D1 |
|
12:05 | 12:45 | thuis | 1 Polytan Rio | |
2 jun | MHC Alliance D1 |
|
11:25 | 12:45 | uit | route | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Noordwijk D1 | 18 | 39 | 12 | 3 | 3 | 44 | 24 | 0 |
2 | Groen-Geel D1 | 18 | 34 | 10 | 4 | 4 | 38 | 19 | 0 |
3 | Forescate D1 | 18 | 33 | 10 | 3 | 5 | 42 | 27 | 0 |
4 | Reigers D1 | 19 | 32 | 8 | 8 | 3 | 44 | 27 | 0 |
5 | Westerpark D1 | 19 | 29 | 8 | 5 | 6 | 29 | 28 | 0 |
6 | Qui Vive D1 | 18 | 28 | 7 | 7 | 4 | 26 | 26 | 0 |
7 | Alecto D1 | 18 | 27 | 7 | 6 | 5 | 35 | 22 | 0 |
8 | Westland D1 | 19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 36 | 31 | 0 |
9 | Craeyenhout D1 | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 37 | 41 | 0 |
10 | Haarlem D1 | 18 | 17 | 4 | 5 | 9 | 26 | 35 | 0 |
11 | Alliance D1 | 19 | 12 | 3 | 3 | 13 | 17 | 43 | 0 |
12 | Alphen D1 | 18 | 1 | 0 | 1 | 17 | 22 | 73 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Alphen D1 | Reigers D1 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alliance D1 | Westland D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto D1 | Forescate D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D1 | Craeyenhout D1 | (6-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Qui Vive D1 | Haarlem D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk D1 | Westerpark D1 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Haarlem D1 | Alliance D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D1 | Qui Vive D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D1 | Alphen D1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westland D1 | Alecto D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerpark D1 | Groen-Geel D1 | (0-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Reigers D1 | Noordwijk D1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Qui Vive D1 | Westerpark D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alliance D1 | Craeyenhout D1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D1 | Noordwijk D1 | (2-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto D1 | Haarlem D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alphen D1 | Westland D1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D1 | Reigers D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Craeyenhout D1 | Alecto D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westland D1 | Forescate D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Haarlem D1 | Alphen D1 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Reigers D1 | Groen-Geel D1 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerpark D1 | Alliance D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk D1 | Qui Vive D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Forescate D1 | Haarlem D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alphen D1 | Craeyenhout D1 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto D1 | Westerpark D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westland D1 | Reigers D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Qui Vive D1 | Groen-Geel D1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alliance D1 | Noordwijk D1 | (1-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Groen-Geel D1 | Alliance D1 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Reigers D1 | Qui Vive D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerpark D1 | Alphen D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk D1 | Alecto D1 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Haarlem D1 | Westland D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D1 | Forescate D1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Alecto D1 | Groen-Geel D1 | (0-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alphen D1 | Noordwijk D1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Haarlem D1 | Reigers D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alliance D1 | Qui Vive D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D1 | Westerpark D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westland D1 | Craeyenhout D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Groen-Geel D1 | Alphen D1 | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Qui Vive D1 | Alecto D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerpark D1 | Westland D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk D1 | Forescate D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Reigers D1 | Alliance D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D1 | Haarlem D1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Alphen D1 | Qui Vive D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Haarlem D1 | Westerpark D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D1 | Reigers D1 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto D1 | Alliance D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D1 | Groen-Geel D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westland D1 | Noordwijk D1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Alecto D1 | Reigers D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D1 | Westland D1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Qui Vive D1 | Forescate D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alliance D1 | Alphen D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk D1 | Haarlem D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerpark D1 | Craeyenhout D1 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Haarlem D1 | Groen-Geel D1 | (0-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D1 | Noordwijk D1 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westland D1 | Qui Vive D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Reigers D1 | Westerpark D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D1 | Alliance D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alphen D1 | Alecto D1 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Craeyenhout D1 | Groen-Geel D1 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerpark D1 | Noordwijk D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Haarlem D1 | Qui Vive D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D1 | Alecto D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westland D1 | Alliance D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Reigers D1 | Alphen D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Alliance D1 | Haarlem D1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto D1 | Westland D1 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D1 | Westerpark D1 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Qui Vive D1 | Craeyenhout D1 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alphen D1 | Forescate D1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk D1 | Reigers D1 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Westerpark D1 | Qui Vive D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Haarlem D1 | Alecto D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D1 | Alliance D1 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Reigers D1 | Forescate D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westland D1 | Alphen D1 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk D1 | Groen-Geel D1 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Alecto D1 | Craeyenhout D1 | (5-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alphen D1 | Haarlem D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alliance D1 | Westerpark D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D1 | Westland D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D1 | Reigers D1 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Qui Vive D1 | Noordwijk D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Groen-Geel D1 | Qui Vive D1 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerpark D1 | Alecto D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk D1 | Alliance D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Reigers D1 | Westland D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Haarlem D1 | Forescate D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D1 | Alphen D1 | (8-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Alphen D1 | Westerpark D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto D1 | Noordwijk D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Qui Vive D1 | Reigers D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alliance D1 | Groen-Geel D1 | (0-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D1 | Craeyenhout D1 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westland D1 | Haarlem D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Groen-Geel D1 | Alecto D1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Qui Vive D1 | Alliance D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerpark D1 | Forescate D1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk D1 | Alphen D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Reigers D1 | Haarlem D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D1 | Westland D1 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
DINSDAG 23 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Westland D1 | Westerpark D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
DONDERDAG 25 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Alliance D1 | Reigers D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 28 APRIL 2024 | |||||||||
Forescate D1 | Noordwijk D1 | 12:45 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Alecto D1 | Qui Vive D1 | 12:45 | Sportpark 'De Bloemerd' | ||||||
Alphen D1 | Groen-Geel D1 | 12:45 | Sportpark Zegersloot | ||||||
Haarlem D1 | Craeyenhout D1 | 12:45 | Sportpark Vergierdeweg | ||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Alliance D1 | Alecto D1 | 12:45 | Sportparklaan | ||||||
Qui Vive D1 | Alphen D1 | 12:45 | Sportpark QuiVive | ||||||
Noordwijk D1 | Westland D1 | 12:45 | t/o zwembad BinnenZee | ||||||
Groen-Geel D1 | Forescate D1 | 12:45 | Roggewoning (Groen-Geel) | ||||||
Reigers D1 | Craeyenhout D1 | 12:45 | Sportpark Arnolduspark | ||||||
Westerpark D1 | Haarlem D1 | 12:45 | Sportpark Spieringhorn | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Craeyenhout D1 | Westerpark D1 | 0:00 | H.B.S. - Craeyenhout | ||||||
Alphen D1 | Alliance D1 | 0:00 | Sportpark Zegersloot | ||||||
Westland D1 | Groen-Geel D1 | 0:00 | Sportpark 'Hoge Bomen' | ||||||
Haarlem D1 | Noordwijk D1 | 12:45 | Sportpark Vergierdeweg | ||||||
Forescate D1 | Qui Vive D1 | 12:45 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Reigers D1 | Alecto D1 | 12:45 | Sportpark Arnolduspark | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Alecto D1 | Alphen D1 | 12:45 | Sportpark 'De Bloemerd' | ||||||
Qui Vive D1 | Westland D1 | 12:45 | Sportpark QuiVive | ||||||
Alliance D1 | Forescate D1 | 12:45 | Sportparklaan | ||||||
Noordwijk D1 | Craeyenhout D1 | 12:45 | t/o zwembad BinnenZee | ||||||
Groen-Geel D1 | Haarlem D1 | 12:45 | Roggewoning (Groen-Geel) | ||||||
Westerpark D1 | Reigers D1 | 12:45 | Sportpark Spieringhorn |
Wedstrijden quicklinks
|
Agenda
Recente verslagen
Nog geen verslagen. | |||
Alle verslagen |
Hockey.nl