Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 1

Teamfoto

Spelers Dames 1

Esmée Braams
Laurine Broekhuizen
Lotte de Bruin
Maud Elert
Louise van Grinsven
Philique Immink
Esther Kret
Jenna van der Kruk
Lise van der Kruk
Martine Morsch
Elise van Pijlen
Amber Schonk
Anne Timmer
Aniek Wegner
Anouk van Zonneveld
Esther van Zonneveld
Teamondersteuning
Aanvoerder Laurine Broekhuizen
Coach Kevin Segeren
Manager Steven Altenburg
Manager Albert Immink
Manager Marja Spreij
Trainer Kevin Segeren

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
24-9-2023 15:00 HO25-2 Klein Zwitserland HO25-4 Team , Jenna van der Kruk , Lotte de Bruin
 

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 apr AMHC Westerpark D1
12:05 12:45 uit route
28 apr Noordwijk D1
12:05 12:45 thuis 1 Polytan Rio
12 mei Groen-Geel D1
15
11:50 12:45 uit route
26 mei U.H.C.QUI VIVE D1
12:05 12:45 thuis 1 Polytan Rio
2 jun MHC Alliance D1
40
11:25 12:45 uit route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Noordwijk D1 17 36 11 3 3 41 22 0
2 Groen-Geel D1 17 31 9 4 4 36 18 0
3 Reigers D1 17 31 8 7 2 43 25 0
4 Forescate D1 17 30 9 3 5 38 27 0
5 Alecto D1 17 27 7 6 4 34 20 0
6 Westerpark D1 17 26 7 5 5 28 24 0
7 Craeyenhout D1 17 25 7 4 6 37 40 0
8 Qui Vive D1 17 25 6 7 4 23 25 0
9 Westland D1 17 23 6 5 6 35 30 0
10 Haarlem D1 17 16 4 4 9 25 34 0
11 Alliance D1 17 9 2 3 12 15 40 0
12 Alphen D1 17 1 0 1 16 20 70 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Alphen D1 Reigers D1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Westland D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Forescate D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Craeyenhout D1 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Haarlem D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Westerpark D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Haarlem D1 Alliance D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Qui Vive D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Alphen D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Alecto D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Groen-Geel D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Noordwijk D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Qui Vive D1 Westerpark D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Craeyenhout D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Noordwijk D1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Haarlem D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Westland D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Reigers D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Craeyenhout D1 Alecto D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Forescate D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Alphen D1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Groen-Geel D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Alliance D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Qui Vive D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Forescate D1 Haarlem D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Craeyenhout D1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Westerpark D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Reigers D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Groen-Geel D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Noordwijk D1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. Groen-Geel D1 Alliance D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Qui Vive D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Alphen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Alecto D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Westland D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Forescate D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Alecto D1 Groen-Geel D1 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Noordwijk D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Reigers D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Qui Vive D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Westerpark D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Craeyenhout D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Groen-Geel D1 Alphen D1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Alecto D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Westland D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Forescate D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Alliance D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Haarlem D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Alphen D1 Qui Vive D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Westerpark D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Reigers D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Alliance D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Groen-Geel D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Noordwijk D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Alecto D1 Reigers D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Westland D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Forescate D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Alphen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Haarlem D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Craeyenhout D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Haarlem D1 Groen-Geel D1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Noordwijk D1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Qui Vive D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Westerpark D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Alliance D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Alecto D1 (0-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Craeyenhout D1 Groen-Geel D1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Noordwijk D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Qui Vive D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Alecto D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Alliance D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Alphen D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Alliance D1 Haarlem D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Westland D1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Westerpark D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Craeyenhout D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Forescate D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Reigers D1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Westerpark D1 Qui Vive D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Alecto D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Alliance D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Forescate D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Alphen D1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Groen-Geel D1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Alecto D1 Craeyenhout D1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alphen D1 Haarlem D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Westerpark D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Westland D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel D1 Reigers D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Noordwijk D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Groen-Geel D1 Qui Vive D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D1 Alecto D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk D1 Alliance D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers D1 Westland D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem D1 Forescate D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Craeyenhout D1 Alphen D1 (8-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Alphen D1 Westerpark D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D1 Noordwijk D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D1 Reigers D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D1 Groen-Geel D1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Forescate D1 Craeyenhout D1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland D1 Haarlem D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 21 APRIL 2024
  Groen-Geel D1 Alecto D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Qui Vive D1 Alliance D1 12:45 Sportpark QuiVive
  Westerpark D1 Forescate D1 12:45 Sportpark Spieringhorn
  Noordwijk D1 Alphen D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
  Reigers D1 Haarlem D1 12:45 Sportpark Arnolduspark
  Craeyenhout D1 Westland D1 12:45 H.B.S. - Craeyenhout
DINSDAG 23 APRIL 2024
  Westland D1 Westerpark D1 20:30 Sportpark 'Hoge Bomen'
DONDERDAG 25 APRIL 2024
  Alliance D1 Reigers D1 20:30 Sportparklaan
ZONDAG 28 APRIL 2024
  Alecto D1 Qui Vive D1 12:45 Sportpark 'De Bloemerd'
  Alphen D1 Groen-Geel D1 12:45 Sportpark Zegersloot
  Haarlem D1 Craeyenhout D1 12:45 Sportpark Vergierdeweg
  Forescate D1 Noordwijk D1 12:45 Sportpark 'Adegeest'
ZONDAG 12 MEI 2024
  Alliance D1 Alecto D1 0:00 Sportparklaan
  Qui Vive D1 Alphen D1 12:45 Sportpark QuiVive
  Noordwijk D1 Westland D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
  Groen-Geel D1 Forescate D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Reigers D1 Craeyenhout D1 12:45 Sportpark Arnolduspark
  Westerpark D1 Haarlem D1 12:45 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 26 MEI 2024
  Craeyenhout D1 Westerpark D1 0:00 H.B.S. - Craeyenhout
  Alphen D1 Alliance D1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Westland D1 Groen-Geel D1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Haarlem D1 Noordwijk D1 12:45 Sportpark Vergierdeweg
  Forescate D1 Qui Vive D1 12:45 Sportpark 'Adegeest'
  Reigers D1 Alecto D1 12:45 Sportpark Arnolduspark
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Alecto D1 Alphen D1 12:45 Sportpark 'De Bloemerd'
  Qui Vive D1 Westland D1 12:45 Sportpark QuiVive
  Alliance D1 Forescate D1 12:45 Sportparklaan
  Noordwijk D1 Craeyenhout D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
  Groen-Geel D1 Haarlem D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Westerpark D1 Reigers D1 12:45 Sportpark Spieringhorn