Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 9-1-2021 t/m 30-1-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 SeniorenFit 1 v1 - AB
13:30 - 15:00 Highschoolhockey Trainingsgroep v1 - CD
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Gijs van der Wart v2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Lucas Havekes
Vincent Spaans
v2 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Emilie van Heijst v3 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D4 Nico Verdoes v1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D5 Anne-Victoria Dobbinga v1 - CD
18:15 - 19:30 Jongens D1 Laurine Broekhuizen
Nicolette Goemans - van Schaik
v2 - AB
18:15 - 19:30 Jongens D2 Ruben Diemel v2 - CD
18:15 - 19:30 Jongens D3 Douwe Bijlsma
Hylke Bijlsma
v3 - CD
18:15 - 19:30 Jongens D4 Mike Lelieveld v3 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B1 Milou Raap
Tom de Gruiter
v1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Rens Otto v1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B3 Arlette Franses- Van Noort
Esther Mieremet
v4 - AB
19:30 - 20:45 Jongens B1 Rens Otto v1 - AB
19:30 - 20:45 Jongens B2 Sebastiaan Admiraal v1 - CD
19:30 - 20:45 Jongens B3 Ivo van Wijk v2 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B4 Ruben Diemel v3 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B5 Nico Verdoes v3 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes B6 Floor van den Nouweland v2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
16:45 - 18:00 Jongens C1 Lise van der Kruk
Tycho Engelen
v2 - AB
16:45 - 18:00 Jongens C2 Lise van der Kruk
Tycho Engelen
v2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Nico Verdoes v1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C7 Judith van der Water v3 - CD
17:15 - 18:15 Jongens C3 Bas Seelen v1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Anne Timmer
Esther van Zonneveld
v2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Esther van Zonneveld
Anne Timmer
v2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Joris van der Zwan-straatsma v3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Iris Halma v3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C6 Esmeralda Immink v1 - CD
18:15 - 18:30 Jongens C3 Bas Seelen v1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Rens Otto v3 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A3 Machiel van der Linde v3 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A4 Esther Kret v1 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A1 Dirk van Gils v1 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A2 Tom Kruysmulder v2 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A3 Sander Snel v2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:15 - 09:45 Highschoolhockey Trainingsgroep v1 - AB
15:00 - 16:00 JF1 Trainer(s) uit team Team JD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 JF2 Trainer(s) uit team Team JD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 JF3 Trainer(s) uit team Team JD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 JF4 Trainer(s) uit team Team JD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 MF1 Trainer(s) uit team Team MD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 MF2 Trainer(s) uit team Team MD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 MF3 Trainer(s) uit team Team MD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 MF4 Trainer(s) uit team Team MD1
Willem Oosterhof
v1
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Willem Oosterhof
Tim Dofferhoff
v1
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Willem Oosterhof
Marnix Reef
v1
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 Joost gijsbert Schulten
Niels Hubbeling
Willem Oosterhof
v1
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Martijn van Heijningen v3 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Willem Oosterhof
Jordy Buis
v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Willem Oosterhof
Nick van den Burg
v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Willem Oosterhof
Maarten van Fraassen
v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 Douwe Bijlsma
Hylke Bijlsma
Willem Oosterhof
v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5 Willem Oosterhof
Charona Immink
v2
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 Willem Oosterhof
Lennard van der Waard
v2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 8E3 v2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Willem Oosterhof
Jasmine de Greeve
v1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Willem Oosterhof
Amber Verhoef
v1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Willem Oosterhof
Fieke Verdoes
v1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 Willem Oosterhof
Luna Bijl
v1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E5 Willem Oosterhof
Lindi van Veen
v1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Daniel Hulkenberg v1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A5 Rens Otto v1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB