Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 24-8-2019 t/m 31-8-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 16:30 Reservering hele dag Wedstrijdsecretariaat v3 SportWays kamp
09:00 - 16:30 Reservering hele dag Wedstrijdsecretariaat v2 SportWays kamp
09:00 - 17:00 Small Steps veld veldhuur v1 - AB
16:15 - 17:00 Meisjes D beginners v4 - AB Meisjes D beginners
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Esther Mieremet v2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Saskia Hoyng v2 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Gijs van der Wart v3 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D4 v1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D5 Esmeralda Immink v1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D6 Nico Verdoes v4 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D7 v4 - CD
18:15 - 19:30 Jongens B1 Joyce Visser v1 - AB
18:15 - 19:30 Jongens B2 Marc Helmink v1 - CD
18:15 - 19:15 Jongens B3 Gijs van der Wart v3 - AB
18:15 - 19:30 Jongens D1 Luuk Weidema
Sandro Dugrenier
v2 - AB
18:15 - 19:30 Jongens D2 Alexander de Geus v2 - CD
18:15 - 19:30 Jongens D3 v3 - CD
18:15 - 19:15 Jongens D4 Sander Snel v4 - AB
19:30 - 20:45 Jongens A3 Sander Snel v2 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B1 Joyce Visser v1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B2 Marc Helmink v1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Gijs van der Wart v2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B4 v3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B5 v4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B6 v3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Ma v2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 16:30 Reservering hele dag Wedstrijdsecretariaat v2 SportWays
09:00 - 16:30 Reservering hele dag Wedstrijdsecretariaat v3 SportWays
09:00 - 16:00 Small Steps veld veldhuur v1 - AB
16:15 - 17:00 Meisjes C beginners v4 - AB Meisjes C beginners
16:45 - 18:00 Jongens C3 Bas Seelen v1 - AB
17:00 - 19:00 Keeperstraining in overleg Trainingsgroep v1 - CD Training keepers Dames 1, heren 1, MA1 en JA1 olv Salman
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Nico Verdoes v4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C7 Fleur van der Kruk v3 - CD
17:30 - 18:45 Jongens C1 Jesper Knoester
Tycho Engelen
v2 - AB
17:30 - 18:45 Jongens C2 Jesper Knoester
Tycho Engelen
v2 - CD
18:00 - 19:00 Keeperstraining in overleg Trainingsgroep v1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Maxime Schoonhoven v3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Fleur van der Kruk v3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C6 Iza de Maat
Veerle de Jong
v4 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C1 Esther van Zonneveld
Esmée Braams
v2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C2 Esmée Braams
Esther van Zonneveld
v2 - CD
19:00 - 20:15 Jongens A1 Lars Knoester v3 - AB
19:00 - 20:15 Jongens A2 Trainer(s) uit team Team Heren 1 v3 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Tim Pont v1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Trainer(s) uit team Team Dames 1 v1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Gijs van der Wart v4 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Robert Noall v2
20:15 - 21:30 Dames B Ton de Kleijn v3 - AB
20:15 - 22:00 Heren 1 Willem Oosterhof v1
20:15 - 21:30 Meisjes A2 v3 - CD
20:15 - 21:15 Meisjes A4 v4 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Di D Esmeralda Immink v4 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 16:30 Reservering hele dag Wedstrijdsecretariaat v2 SportWays
09:00 - 16:30 Reservering hele dag Wedstrijdsecretariaat v3 SportWays
09:00 - 14:30 Small Steps veld veldhuur v1 - AB
09:00 - 10:15 Trimhockey Wo D Tomás Poggio van Deventer v1 - CD
14:30 - 16:30 Meisjes A1 Tim Pont v1 Wedstrijd Zoetermeer
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 v2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D2 Alexander de Geus
Mark de Geus
v3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D3 Gijs van der Wart v3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D4 v2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D1 Luuk Weidema
Sandro Dugrenier
v2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Esther Mieremet v1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Joris van der Zwan-straatsma v1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Gijs van der Wart v2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 v4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Esmeralda Immink v4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D6 Nico Verdoes v3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D7 v3 - CD
19:00 - 20:15 Jongens B2 v2 - CD
19:00 - 20:00 Jongens B3 Gijs van der Wart v2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Marc Helmink v1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B2 v1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 v3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B4 v4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 v3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B6 v4 - CD
20:00 - 21:15 Dames 4 v3 - AB
20:00 - 21:15 Dames 5 (Dj1) v3 - CD
20:15 - 21:30 Dames 3 v2 - CD
20:15 - 21:30 Dames A v1 - CD
20:15 - 21:30 Trimhockey H groep A Koen Ramakers v4 - CD
20:15 - 21:30 Trimhockey H groep B Leo Ancher v4 - AB
20:15 - 21:30 Veteranen A Sebastiaan Koenders v1 - AB
20:15 - 21:30 Veteranen B Koen Ramakers v2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 16:00 Reservering hele dag Wedstrijdsecretariaat v3 2 x half veld zomersportkamp
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
16:45 - 18:15 Jongens C1 Jesper Knoester
Tycho Engelen
v1 Wedstrijd tegen Victoria
17:00 - 18:15 Jongens C2 Jesper Knoester
Tycho Engelen
v2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens C3 Bas Seelen v2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Esther van Zonneveld
Esmée Braams
v3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Esmée Braams
Esther van Zonneveld
v3 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Arlette Franses- Van Noort
Esther Mieremet
v1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C4 Trainer(s) uit team Team MA1 v1 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C5 v2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C6 Iza de Maat
Veerle de Jong
v2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C7 Trainer(s) uit team Team MA1 v4 - AB
19:15 - 20:30 Heren 3 Tom Kruysmulder v3 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A1 Lars Knoester v1 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A2 Trainer(s) uit team Team Heren 1 v1 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A3 Bas Seelen v3 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B1 Marnix Visser v2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Tim Pont v2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Robert Noall v1 wedstrijd reigers dames 1
20:30 - 22:00 Dames 2 v3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Willem Oosterhof v2
20:30 - 22:00 Heren 2 v3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Esther Mieremet v1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 v1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A2 v2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A3 v2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A4 v1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A5 Gijs van der Wart v1 - CD