Dienstenschema
zaterdag 26 mei 2018 
07:45 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
08:00 - 11:00  JF3 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Roelien de Jonge Barhoofd 
08:00 - 11:00  JF2 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
09:00 - 12:00  Sebastiaan Boode Barkracht 
11:00 - 14:00  Jongens 6E6 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Dieke Hogenboom Barhoofd 
11:00 - 14:00  Jongens B2 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Meisjes C2 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Meisjes A4 (bar -) Dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 21:00  Nita Caminada Barkracht 
14:00 - 21:00  Cas Claproth Barkracht 
zondag 27 mei 2018 
08:30 - 10:30  Mark van de Weerd Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Diny Anes Barkracht 
10:30 - 12:30  Floris Wisman Barmedewerker 
12:30 - 21:00  Mette van Reijn Barkracht 
13:00 - 21:00  Casper Willemse Barkracht 
zaterdag 2 juni 2018 
07:45 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
08:00 - 11:00  MF1 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Jos Oosterhuis Barhoofd 
08:00 - 11:00  Jongens 6E5 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
09:00 - 12:00  Sebastiaan Boode Barkracht 
11:00 - 14:00  Meisjes 8E5 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Carola Mik-braker Barhoofd 
11:00 - 14:00  Meisjes D4 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Meisjes D1 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Jongens D4 (bar -) Dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 21:00  Nita Caminada Barkracht 
14:00 - 21:00  Cas Claproth Barkracht 
zondag 3 juni 2018 
08:30 - 10:30  Fiene Bakker Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Diny Anes Barkracht 
10:30 - 12:30  Kaelynn Beijlen Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Casper Willemse Barkracht 
13:00 - 18:00  Tom de Gruiter Barkracht 
13:00 - 17:00  Mette van Reijn Barkracht 
zaterdag 9 juni 2018 
07:45 - 14:30  Kimberly van Vliet Barkracht 
08:00 - 11:00  Jongens 8E3 (bar -) dienstplanning (niet 2016-17) Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Roelien de Jonge Barhoofd 
08:00 - 11:00  Meisjes 6E10 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Jongens D2 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Jennifer van der Hooft Barhoofd 
zondag 10 juni 2018 
08:30 - 10:30  Jelle Wolfslag Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Diny Anes Barkracht 
10:30 - 12:30  Julien Zweekhorst Barmedewerker 
12:30 - 18:00  Casper Willemse Barkracht 
13:00 - 18:00  Mette van Reijn Barkracht 
zondag 17 juni 2018 
08:30 - 10:30  Feline van Berge Henegouwen Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Diny Anes Barkracht 
10:30 - 12:30  Fiene van der Bijl Barmedewerker