Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Dienstenschema
zaterdag 30 maart 2019 
08:00 - 11:00  MF6 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Dieke Hogenboom Barhoofd 
08:00 - 11:00  Jongens 6E5 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
08:00 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
11:00 - 14:00  Meisjes 8E4 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Amber Huizenga Barhoofd 
11:00 - 14:00  Meisjes 8E1 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Meisjes C7 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Meisjes D1 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 20:00  Nita Caminada Barkracht 
14:00 - 20:00  Sarah Claproth Barkracht 
zondag 31 maart 2019 
08:30 - 10:30  Feline van der Waard Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Beau-Estelle van Vliet Barkracht 
10:30 - 12:30  Vanya Wansink Barmedewerker 
12:00 - 18:00  Sebastiaan Boode Barkracht 
13:00 - 18:00  Mette van Reijn Barkracht 
zaterdag 6 april 2019 
08:00 - 11:00  JF1 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Carola Mik-braker Barhoofd 
08:00 - 11:00  Meisjes 6E07 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
08:00 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
11:00 - 14:00  Meisjes C6 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Olivier van Esveld Barhoofd 
11:00 - 14:00  Jongens C1 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Jongens D3 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Meisjes D5 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 20:00  Sarah Claproth Barkracht 
14:00 - 20:00  Nita Caminada Barkracht 
zondag 7 april 2019 
08:30 - 10:30  Sasja Westveer Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Beau-Estelle van Vliet Barkracht 
10:30 - 12:30  Femke van Wieren Barmedewerker 
12:00 - 18:00  Mette van Reijn Barkracht 
13:00 - 18:00  Niek van Reijn Barkracht 
zaterdag 13 april 2019 
08:00 - 11:00  JF3 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
08:00 - 11:00  Remko van Reijn Barhoofd 
08:00 - 11:00  Meisjes 8E2 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
08:00 - 14:00  Kimberly van Vliet Barkracht 
11:00 - 14:00  Meisjes D4 (bar -) dienstplanning Barmedewerker 
11:00 - 14:00  Jennifer van der Hooft Barhoofd 
11:00 - 14:00  Meisjes 8E3 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Meisjes A2 (bar -) Dienstplanning Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Meisjes C1 (bar -) dienstplanning Wedstrijdtafel 
14:00 - 20:00  Tom de Gruiter Barkracht 
14:00 - 20:00  Sarah Claproth Barkracht 
zondag 14 april 2019 
08:30 - 10:30  Fleur van der Zee Barmedewerker 
08:30 - 13:00  Beau-Estelle van Vliet Barkracht 
10:30 - 12:30  Marijn Beije Barmedewerker 
12:00 - 18:00  Niek van Reijn Barkracht 
13:00 - 18:00  Sebastiaan Boode Barkracht