Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 3-3-2021 t/m 13-3-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 15:00 Highschoolhockey Trainingsgroep v1 - CD
15:30 - 16:30 Highschoolhockey Trainingsgroep v1
16:00 - 17:30 Meisjes B7 (BSN) Tomasz Kotulski v4 - AB
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Gijs van der Wart v2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Lucas Havekes
Vincent Spaans
v2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Emilie van Heijst v3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Nico Verdoes v1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Anne-Victoria Dobbinga v1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D1 Laurine Broekhuizen v2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D3 Bas Seelen v3 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D4 Bas Verdoes v3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes B1 Milou Raap
Tom de Gruiter
v1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Rens Otto v1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Arlette Franses- Van Noort
Esther Mieremet
v4 - AB
18:15 - 19:15 Jongens D2 Ruben Diemel v2 - AB
19:00 - 20:15 Jongens B1 Rens Otto v1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Nico Verdoes v3 - CD
19:15 - 20:30 Dames 6 (Dj1) Tim Pont v4 - AB
19:15 - 20:30 Dames 7 (Dj2) Martijn van Heijningen v4 - CD
19:15 - 20:15 Jongens B2 Sebastiaan Admiraal v1 - CD
19:15 - 20:15 Jongens B3 Ivo van Wijk v2 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes B4 Ruben Diemel v3 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes B6 Floor van den Nouweland v2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes C8 (BSN) Tim Steens v1
16:00 - 17:00 Meisjes C9 (BSN) Hein Dungelmann v1
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens C1 Lise van der Kruk
Tycho Engelen
v2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens C2 Lise van der Kruk
Tycho Engelen
v2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes C5 Nico Verdoes v4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes C7 Judith van der Water v3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens C3 Bas Seelen v1 - CD
17:00 - 17:15 Meisjes C8 (BSN) Tim Steens v1 - AB
17:00 - 17:15 Meisjes C9 (BSN) Hein Dungelmann v1 - AB
17:15 - 19:15 Keeperstraining in overleg Trainingsgroep v1 - AB 17.00-18.00 uur Dames 1 en MA1 18.00-19.00 uur Heren 1 en JA1 olv Salman
17:30 - 18:30 Meisjes A5 Julia Hoekstra v4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes A6 (BSN) Hein Dungelmann v4 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C1 Anne Timmer
Esther van Zonneveld
v2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C2 Esther van Zonneveld
Anne Timmer
v2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C6 Esmeralda Immink v3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes A1 Daniel Hulkenberg v1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A4 Esther Kret v3 - AB
18:30 - 19:30 Keepers Jeugd Trainingsgroep v4 - AB A en B keepers
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Rens Otto v2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A3 Machiel van der Linde v3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Joris van der Zwan-straatsma v2 - AB
19:00 - 20:15 Jongens A1 Dirk van Gils v3 - AB
19:15 - 20:30 Dames 1 Daniel Hulkenberg v1
19:15 - 20:30 Heren 1 Robbert paul Aalbregt v1
19:30 - 20:30 Jongens A2 Tom Kruysmulder v2 - AB
19:30 - 20:30 Jongens A3 Sander Snel v2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes C4 Iris Halma v3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:15 - 09:45 Highschoolhockey Trainingsgroep v1 - AB
15:00 - 16:00 JF1 Trainer(s) uit team Team JD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 JF2 Trainer(s) uit team Team JD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 JF3 Trainer(s) uit team Team JD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 JF4 Trainer(s) uit team Team JD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 MF1 Trainer(s) uit team Team MD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 MF2 Trainer(s) uit team Team MD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 MF3 Trainer(s) uit team Team MD1
Willem Oosterhof
v1
15:00 - 16:00 MF4 Trainer(s) uit team Team MD1
Willem Oosterhof
v1
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Willem Oosterhof
Tim Dofferhoff
v1
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Willem Oosterhof
Marnix Reef
v1
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 Joost gijsbert Schulten
Niels Hubbeling
Willem Oosterhof
v1
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Martijn van Heijningen v3 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Willem Oosterhof
Jordy Buis
v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Willem Oosterhof
Nick van den Burg
v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Willem Oosterhof
Maarten van Fraassen
v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 Douwe Bijlsma
Hylke Bijlsma
Willem Oosterhof
v2
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5 Willem Oosterhof
Charona Immink
Chinique van de Laar
v2
16:30 - 17:30 Keepers Jeugd Trainingsgroep v4 - CD Keepers F jeugd
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 Willem Oosterhof v2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 8E3 Max van Nobelen v2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D1 Nicolette Goemans - van Schaik v2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D2 Ruben Diemel v3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D3 Douwe Bijlsma
Hylke Bijlsma
v3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D4 Bas Verdoes
Willem Schreiner
v4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Willem Oosterhof
Jasmine de Greeve
v1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Willem Oosterhof
Amber Verhoef
v1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Willem Oosterhof
Fieke Verdoes
v1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 Willem Oosterhof
Luna Bijl
Floortje Lodewick
v1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E5 Willem Oosterhof
Lindi van Veen
v1
17:30 - 18:30 Meisjes B6 Liselot Goossen v4 - CD
18:00 - 19:00 Jongens B3 Koen Vink v4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Rens Otto v3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Anne Vink v2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Femke van den Burg v2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Anne-Victoria Dobbinga v3 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes D1 Gijs van der Wart v1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes D2 Lucas Havekes
Vincent Spaans
v1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Aimee Lelieveld v4 - CD
19:00 - 20:15 G-Hockey 1 Marie José Luitjes v3 - AB
19:00 - 20:15 Jongens B1 Rens Otto v2 - AB
19:00 - 20:15 Jongens B2 Bas Seelen v2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B3 Gijs van der Wart v3 - CD
19:15 - 20:30 Dames 3 Tim Pont v4 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Milou Raap v1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Tom de Gruiter v1 - CD
19:30 - 20:30 Dames 4 Tim Pont v4 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes A6 (BSN) Hein Dungelmann v1
16:00 - 17:00 Meisjes B7 (BSN) Tomasz Kotulski v1
16:00 - 17:30 Meisjes C8 (BSN) Tim Steens v4
16:00 - 17:30 Meisjes C9 (BSN) Nicola Stronach v4
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
17:00 - 18:15 Jongens C1 Lise van der Kruk
Tycho Engelen
v1 - AB
17:00 - 18:15 Jongens C2 Lise van der Kruk
Tycho Engelen
v1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C1 Anne Timmer
Esther van Zonneveld
v2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C2 Anne Timmer
Esther van Zonneveld
v2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A4 Lukas Zwanenburg v3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A5 Lars Knoester v3 - CD
18:15 - 19:15 Jongens A2 Bart Lagerberg v1 - AB
18:15 - 19:15 Jongens A3 Rens Otto v1 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes A1 Daniel Hulkenberg v2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes A2 Derek Neijzen v2 - CD
19:00 - 20:15 Heren 2 v3
19:00 - 20:15 Heren 3 (Hj1) Ad de Gruiter v3
19:15 - 20:30 Dames 1 Daniel Hulkenberg v2
19:15 - 20:30 Heren 1 Robbert paul Aalbregt v1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Small Steps veld veldhuur v3 - AB
16:15 - 17:15 Jongens 6E1 Willem Oosterhof
Michelle Pullen
v2
16:15 - 17:15 Jongens 6E2 Willem Oosterhof
Trainer(s) uit team Team JC1
v2
16:15 - 17:15 Jongens 6E3 Trainer(s) uit team Team JC1
Willem Oosterhof
Joost gijsbert Schulten
v2
16:15 - 17:15 Meisjes 6E1 Willem Oosterhof
Trainer(s) uit team Team MC1
v1
16:15 - 17:15 Meisjes 6E2 Willem Oosterhof
Trainer(s) uit team Team MC1
v1
16:15 - 17:15 Meisjes 6E3 Willem Oosterhof
Trainer(s) uit team Team MC1
v1
16:15 - 17:15 Meisjes 6E4 Willem Oosterhof
Trainer(s) uit team Team MC1
Douwe Bijlsma
Hylke Bijlsma
v1
16:15 - 17:15 Meisjes 6E5 Willem Oosterhof
Trainer(s) uit team Team MC1
v1
16:30 - 17:30 Keepers Jeugd Trainingsgroep v4 C en D keepers
17:15 - 18:15 Jongens 8E1 Willem Oosterhof
Martijn van Heijningen
v2
17:15 - 18:15 Jongens 8E2 Willem Oosterhof
Trainer(s) Uit Team Team JB1
v2
17:15 - 18:15 Jongens 8E3 Willem Oosterhof
Trainer(s) Uit Team Team JB1
v2
17:15 - 18:15 Meisjes 8E1 Willem Oosterhof
Maxime Schoonhoven
v1
17:15 - 18:15 Meisjes 8E2 Willem Oosterhof
Michelle Pullen
v1
17:15 - 18:15 Meisjes 8E3 Willem Oosterhof
Trainer Uit Team Team MB1
v1
17:15 - 18:15 Meisjes 8E4 Willem Oosterhof
Trainer Uit Team Team MB1
v1
17:15 - 18:15 Meisjes 8E5 Willem Oosterhof
Trainer Uit Team Team MB1
v1
17:30 - 18:30 Keepers Jeugd Trainingsgroep v4 E keepers
18:00 - 19:30 Jongens C3 Bas Seelen v3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C7 Marnix Korterink v3 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Joris van der Zwan-straatsma v1 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C4 Sjoerd Bron v2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C5 Lucas Havekes v1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C6 Martijn van Heijningen v2 - CD
19:15 - 20:15 Dames 5 Gijs van der Wart
Tom de Gruiter
v1 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A1 Dirk van Gils v1 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:15 - 10:00 Kabouters Jongens v3
09:15 - 10:00 Kabouters Meisjes v3
09:30 - 10:30 Benjamini Jongens v2
09:30 - 10:30 Benjamini Meisjes v2