Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb


laat schema zien voor  


12 december | Senioren

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Dames Sevens 1 46192  Klein Zwitserland S2MIX       7 VOORSCHOTEN info
Dames Sevens 1 46197  MHC Forescate DS2       1 VOORSCHOTEN info
Dames Sevens 2 46212  Mixed Hockeyclub Zoetermeer DS2       3 VOORSCHOTEN info
Dames Sevens 2 46197  MHC Forescate DS1       5 VOORSCHOTEN info
ZAALBLOK 34293  ZAAL Pijnacker D1 - Wateringse veld D1       14:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43335  ZAAL HCRB MB1 - HDM MB4       11:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 45630  ZAAL Alkemade MA2 - Hisalis MA3       13:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1

12 december | Overig

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Reservering 1,5 uur Wedstrijdsecretariaat  !Reservering Hockey7 competitie       13:00 3 Polytan London  info

12 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Uitslag Loc 
 
Dames 1 zaal 34295  Hockey Club Wateringse Veld D1       1 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Dames 1 zaal 34297  HC Pijnacker D1       6 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Dames 2 zaal 35286  L.S.C. ALECTO D4       0 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Dames 2 zaal 35270  Goudse MHC D2       4 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Dames 4 zaal 35318  R.H.V. Leonidas D12       9 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
Dames 4 zaal 35302  HC Pijnacker D3       5 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
Dames Jong 2 zaal 35814  Thor DJ2       1 LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
Dames Jong 2 zaal 35786  Mixed Hockeyclub Zoetermeer DJ4       6 LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
 
Meisjes A4 zaal 44733  Hockeyclub Alkemade MA2       3 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A4 zaal 45730  H.C. HISALIS MA3       4 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Meisjes A5 zaal 45130  Leidse Hockey Club Roomburg MA5       3 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes A5 zaal 45626  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA6       7 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Meisjes B2 zaal 43429  hdm MB4       3 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes B2 zaal 43372  HCRB MB1       1 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes B7 (BSN) zaal 42991  OMHC MB5       4 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes B7 (BSN) zaal 43080  Ring Pass Delft MB5       4 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes C3 zaal 40501  MHC Voorhout MC2       0 RIJNSBURG
Rijnsburgse Boys/ Middelmors
Noordwijkerweg 53
2231NJ RIJNSBURG
hal: veld1
Meisjes C3 zaal 40445  Catwijck MC4       0 RIJNSBURG
Rijnsburgse Boys/ Middelmors
Noordwijkerweg 53
2231NJ RIJNSBURG
hal: veld1
Meisjes C7 (BSN) zaal 40227  Hockey Club Rotterdam MC15       4 ROTTERDAM
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
Meisjes C7 (BSN) zaal 40145  HV Westland MC6       2 ROTTERDAM
Rotterdam Hockey Dome
Hazelaarweg 2
3053PM ROTTERDAM
hal: Veld 4
Meisjes D1 zaal 37802  Goudse MHC MD1       3 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Meisjes D1 zaal 37879  HC Pijnacker MD2       1 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Meisjes D2 zaal 38110  V.M.H.C. CARTOUCHE MD3       11 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes D2 zaal 38154  De Kieviten MD1       9 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
 
Heren 1 zaal 29062  H.C. Derby H1       3 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Heren 1 zaal 29007  HC Pijnacker H1       15:45 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
Jongens A2 zaal 44507  De Kieviten JA1       11 SASSENHEIM
Korf Sporthal de
Sportdreef 8
2171KM SASSENHEIM
hal: Veld 1
Jongens A2 zaal 44461  MHC Voorhout JA1       7 SASSENHEIM
Korf Sporthal de
Sportdreef 8
2171KM SASSENHEIM
hal: Veld 1
Jongens B2 zaal 42037  L.S.C. ALECTO JB12-C       6 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens B2 zaal 42010  HC Ypenburg JB2       3 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens C4 zaal 41521  hdm JC7       11 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 3 Sporthal
Jongens C4 zaal 41554  Leidse Hockey Club Roomburg JC5       4 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 3 Sporthal
Jongens D1 zaal 38814  L.S.C. ALECTO JD1       6 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Jongens D1 zaal 38854  hdm JD2       4 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1 Skihut Dome
Jongens D2 zaal 39094  Klein Zwitserland JD3       5 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Jongens D2 zaal 39060  Leidse Hockey Club Roomburg JD2       3 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1